רשימת ציוד לחול עם ילדים

כי הטיול לא יהיה אותו הדבר בלי שמיכי


טסים לחופשה בחו"ל עם הילדים? כדאי שתהיו מוכנים ותתארגנו עם כל הציוד הנדרש שיבטיח לכם חופשה קלה ונעימה ועם מינימום התקלות. הכנו לכם רשימה עם כל הציוד המקיף שצריך לחופשה משפחתית עם ילדים כך שתהיו מוכנים לכל תרחיש. הדפיסו, שמרו ועברו על כל הדברים בדרך לחופשה החלומית שלכם!

הדפס רשימת ציוד
רשימת ציוד לחול עם ילדים - הדפיסו וצאו לטיול המושלם
מסמכים חשובים
תיק גב ועלייה למטוס
כלי רחצה
מזוודה הורים
מזוודה ילדים
עזרה ראשונה

למה צריך רשימה מיוחדת לחופשה עם ילדים?

חופשה משפחתית מהווה זמן איכות מושלם להנות עם הילדים ולחוות חוויות יוצאות דופן. יחד עם זאת, היא כוללת בתוכה אילוצים וצרכים אחרים ותהיה בעלת אופי שונה מחופשה זוגית או משפחתית. חשוב לדעת להתארגן בצורה נכונה ולהיות מוכנים לכל סיטואציה שיכולה להיות עם הילדים, כך שהחופשה תעבור חלק ככל האפשר ותוכלו להנות מכל רגע. 

רשימת הציוד לחופשה עם ילדים כוללת בתוכה את רשימת הציוד הסטנדרטית לכל חופשה ובנוסף את הדברים הייחודיים הנדרשים עבור צרכיהם של ילדים ותינוקות כמו: עגלה, בקבוקים, תמ"ל/חלב שאוב, מוצצים, צעצועים ועוד. 

חופשה עם ילדים בקיץ ובחורף

חופשות קיץ וחורף יהיו שונות אחת מהשניה במספר דברים: מזג האוויר, האטרציות המוצעות, יעדים בעלי אופי שונה וכו'. בהמשך לכך, גם רשימת ציוד לטיול בחול עם ילדים בקיץ, תהייה שונה מחופשת חורף עם ילדים. אם בקיץ נסתפק בבגדים קליליים, כפכפים ובגד ים, בחורף יהיה צורך בלבוש של מספר שכבות ואביזרים נלווים כמו: כובע, מגפיים, מחממי אוזניים, מטריה ועוד. לשם כך, יהיה צורך בהתארגנות של מספר גדול יותר של מזוודות ותיקים, הצטיידות בתרופות נוספות (כמו כדור לצינון או כאב גרון), שקיות לבגדים רטובים ובגדי החלפה ועוד.

תוכלו להרחיב מידע ברשימות הציוד לחו"ל שנמצאות באתר:

הדברים החשובים באמת לחופשה עם ילדים

חלק בלתי נפרד מתוך רשימת ציוד לחול עם ילדים הוא למעשה אחד הדברים החשובים שצריך לזכור כשנוסעים לחופשה עם הילדים הוא שהילד יכול לחוות את החופשה כדבר שובר שגרה. על מנת שיחווה אותה בצורה נעימה וטובה, חשוב להביא לו את הדברים אליו הוא רגיל ואליהם הוא מחובר, לדוגמא:

  • שמיכי או בובה איתה הוא ישן.
  • מוצץ מועדף.
  • צעצוע שאיתו אוהב לשחק.
  • בקבוק מים שנמצא איתו בשגרה.

דבר נוסף שכדאי לזכור הוא שטבעם של ילדים הוא להיות בתעסוקה תמידית ולהוציא אנרגיות. דאגו להביא איתכם משחקים ודברי יצירה שיעסיקו את הילדים בסיטואציות שעשויות לשעמם אותם: המתנה בתורים, נסיעה ארוכה, טיסה, שהות בחדר המלון וכו'. נוסף על כך וודאו שתמיד יהיה עליכם אוכל (חטיף / נשנוש) למקרה שיהיו רעבים.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות