תביעות פספורט קארד

צריכים להגיש תביעה לפספורט קארד? כאן תגלו איך להגיש תביעה לפי סוג המקרה.
 

מעבר לרכישה ישירה
תביעות פספורט קארד ביטוח נסיעות לחו"ל - מדריך מפורט

אם אתם מחפשים אחר מידע הקשור אל תביעות פספורט קארד ולא בטוחים איך להגיש תביעה כשיש ביטוח נסיעות עם פספורטכארד? קראו כעת את המדריך המלא.

איך להגיש תביעה לביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד?

היתרון של ביטוח נסיעות לחו"ל עם פספורטכארד הוא שיש את הכרטיס שאיתו אפשר לשלם ישר ואחר כך לעשות את הבירוקרטיה (אם בכלל, לא תמיד צריך). לאחר מכן מה שאתם צריכים לעשות הוא להגיש את התביעה באזור האישי באפליקציה או באתר באזור האישי בנושא תביעות פספורט קארד.

איך להגיש תביעת ביטוח בפספורטכארד במקרים ספציפיים?

הגשת תביעה בפספורטכארד היא בהתאם למקרה, בין אם זה גניבה, איבוד מזוודה או גניבת טלפון. ישנם מקרים בהם אין צורך להגיש תביעות לפספורטכארד בכלל - כמו למשל מקרה חירום בו הפעלתם את הביטוח והכרטיס הוטען. לרוב לא יבקשו מכם דבר לאחר מכן. הם יראו את החיוב באשראי (הכרטיס האדום) וידעו מה רכשתם והיכן. למשל אם הפעלתם את הביטוח כי חסרה לכם תרופה ואתם שוהים בחו"ל. הנה הרחבה על המקרים הנוספים:

  • איבוד מזוודה: אם חברת התעופה איבדה לכם את המזוודה הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברת התעופה ולדווח על כך. לאחר מכן תקבלו אישור רשמי מהם ואז תיכנסו לאזור האישי באפליקציה או באתר של פספורטכארד ותמלאו את הבקשה שם. תצטרכו את המסמכים הבאים: תגובה מחברת התעופה, אישור דיווח לחברת התעופה, קבלות של הציוד שאבד לכם ומסמך עם העלות הכוללת. כל זה כמובן רק אם יש לכם ביטוח כבודה.
     
  • גניבה: במקרה של גניבה תצטרכו לפנות למשטרה, להגיש תלונה ואז את הדו"ח המשטרתי תגישו לפספורטכארד. אם הגניבה קרתה בשטח אווירי או ימי תוסיפו את אישור מהחברת המשלחת.
     
  • גניבת טלפון: דבר ראשון שכדאי לעשות לאחר גניבה של טלפון הוא ליצור קשר עם חברת הסלולר שלכם ולהתנתק. את אישור הניתוק תוסיפו לתביעה. לאחר מכן צרו קשר עם שירות הלקוחות של פספורטכארד ודווחו כדי שיוכלו ליצור איתכם קשר במידת הצורך. השלב הבא הוא לדווח על כך למשטרה ולקבל אישור מהם. הדבר האחרו שתצטרכו לעשות הוא להיכנס לאזור האישי באפליקציה של פספורטכארד ולתבוע במידה ועשיתם את ההרחבה הדרושה.

איך להגיש תביעת ביטוח פספורטכארד אם שכחתם להשתמש בכרטיס?

במקרה ששכחתם להשתמש בכרטיס או שלא אספתם את כרטיס הפספורטכארד שלכם, תצטרכו לשלם באופן עצמאי ולהוסיף קבלות על תשלום הטיפולים הרפואיים וגם את מסמך האבחנה והטיפול לתביעה על מנת לקבל את הזיכוי המגיע לכם. אם יהיה צורך בעוד מסמכים רפואיים פספורטכאד יעדכנו אתכם. לאחר הגשת התביעה פספורטכארד יטפלו בה עד 5 ימי עסקים מיום התביעה. במידה והם קיבלו אותה תוכלו לקבל את התשלום לאמצעי התשלום שבחרתם או באמצעות העברה בנקאית - בחירה שלכם.


ניתן להיעזר במדריך הוידאו של פספורט קארד להגשת תביעות:

טפסי תביעות פספורט קארד

לא מעוניינים להגיש תביעה לפספורטכארד אונליין? זה אפשרי גם בדרך הישנה, לאחר מילוי הטפסים, תוכלו ליצור קשר טלפוני עם פספורטכארד ולהעביר אותם אליהם בדרך המתאימה. הנה הטפסים להורדה לצורך תביעות לפספורט קארד:

 

טופס אובדן כבודה פספורטכארד
טופס - אובדן כבודה
טופס ביטול או קיצור נסיעה פספורטכארד
טופס - קיצור / ביטול  נסיעה
טופס הוצאה רפואית פספורטכארד
טופס - הוצאה רפואית

 מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות