ביטוח תאונות אישיות לחו"ל


הכירו את ההרחבה שמכסה אתכם במצבים של תאונות ופציעות במהלך השהות בחו"ל.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח תאונות אישיות לחו

ביטוח תאונות אישיות בחו"ל הוא חשוב והכרחי. קראו את כל המידע החשוב אודות ביטוח זה וגלו באילו מקרים כדאי לרכוש את ההרחבה הזו, כתוספת לפוליסת הביטוח הסטנדרטית שלכם.

מה זה ביטוח תאונות אישיות לחו"ל?

ביטוח תאונות אישיות בחו"ל זוהי למעשה הרחבה אשר מכסה מקרים של פגיעות גופניות שהתרחשו באופן מפתיע ובלתי צפוי במהלך שהותו של המבוטח בחו"ל. אנו יודעים כי כל הנושא עשוי להיות מעט "אפור" ולכן ריכזנו לכם מספר דוגמאות לתאונות אישיות:

  • נפילה של המבוטח במהלך השהות בחו"ל
  • חבלות ופגיעות פיזיות שונות
  • תאונת דרכים המתרחשות בחו"ל
  • תאונה בזמן ביצוע עבודה
  • ועוד...

מה מיוחד בביטוח תאונות אישיות בחו"ל?

ההבדל העיקרי בין ביטוח זה לבין ביטוח לפי מצב בריאותי הוא שאת ההרחבה של תאונות אישיות ניתן לרכוש גם ללא קשר למצבכם הבריאותי. כלומר אם ברצונכם לבטח את עצמכם מפני תאונות דרכים, תאונות עבודה בחו"ל או כל מקרה אחר, תוכלו לרכוש את ההרחבה ולטוס בראש שקט.
 

ביטוח תאונות אישיות בחו"ל

כיצד נקבע המחיר של הרחבת תאונות אישיות?

המחיר של הרחבה זו נקבע בדרך כלל על סמך גילו של המבוטח. ככל שגילו של המבוטח עולה, כך גובה הפרמיה יהיה נמוך יותר ובחלק מחברות הביטוח ישנה חלוקה לפי טווחי גילאים. חשוב לציין כי לעיתים יהיה ניתן לרכוש את ההרחבה בנסיעות שאורכן הוא מספר ימים מסוים, למשל 30 ימים לפחות.

 

חשוב לציין כי לא לכל חברות הביטוח יש את ההרחבה הנ"ל ולכן הקפידו לבדוק זאת מראש. אחת מהחברות אשר כן מתייחסת לנושא זה בפוליסה שלה היא חברת פספורט קארד (קראו עוד על ביטוח נסיעות פספורט קארד) אשר מציעה ביטוח נסיעות מקיף עם מספר רב של הרחבות המאפשרות התאמה אישית ומדויקת יותר לנסיעה שלכם. 

מה עוד חשוב לדעת על ביטוח לחו"ל לתאונות אישיות?

פרט לכל מה שצוין עד כה, חשוב להגיד כי במקרה שהתאונה גרמה למוות, הפיצוי יועבר ליורשיו של הנפטר. בנוסף, במקרים רבים בשביל להפעיל את הזכאות, תצטרכו לצרף מסמכים שונים. אם ביצעתם תאונה בין כלי רכב, יהיה עליכם לצרף דו"ח משטרתי. אם מדובר על תאונה רפואית אחרת, ייתכן שתידרשו לצרף מסמכים מהרופא אשר בדק אתכם במדינת היעד.

 

כמו כן, חשוב לקרוא היטב את הסייגים בפוליסת הביטוח מאחר וישנם מצבים שונים אשר בהם לא תוכלו להשתמש בהרחבה שנרכשה, למשל כאשר התאונה קרתה אצל הרופא המטפל וכתוצאה מהטיפול עצמו או במצבים בהם המבוטח נהג על רכב דו גלגלי. בכל מקרה, אם תיכננתם להשכיר רכב בחו"ל, כדאי שתבדקו גם לגבי ההרחבה של ביטול השתתפות עצמית על רכב שכור.

ביטוח תאונות אישיות של פספורט קארד

כפי שכבר הבנתם, יש ביטוח תאונות אישיות בפספורטקארד עם הכיסוי הביטוחי לחו"ל. הרחבה זו יכולה למשל לספק לכם פיצוי כספי נוסף על סכום לא מבוטל, על אף שבחלק מהמקרים תוכלו לקבל החזר גם בעת רכישה של הפוליסה הבסיסית. כך למשל, אם שברתם את היד או הרגל במהלך הנסיעה, תוכלו לקבל בפוליסה הרגילה מענה רפואי וביטוחי כגון השתתפות בעלות הגבס, הצילומים וההטסה לארץ ובנוסף לכל אלו, תהיו זכאים לפיצוי כספים של מאות ואף אלפי דולרים.

כיצד ניתן לרכוש את ההרחבה?

את ההרחבה לביטוח תאונות אישיות בחו"ל, תוכלו לרכוש טלפונית דרך הנציגים שלנו אשר זמינים לכם במוקד הטלפוני. ניתן לקבל הצעת מחיר מותאמת על פי מספר הימים של הנסיעה שלכם, היעד שאליו אתם מתכננים לטוס וגילאי המבוטחים. בעת השיחה עם הנציגים שלנו, תוכלו לקבל פרטים מלאים על ההרחבה עצמה ועל המצבים בהם תוכלו להשתמש בה.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות