ביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור בחו''ל

כיסוי שמבטל לכם את ההשתתפות העצמית במקרה של תאונה ברכב שכור בחו"ל


מתכננים לשכור רכב בחופשה הבאה שלכם בחו"ל? תהיו בראש שקט עם ביטוח ביטול השתתפות ברכב שכור בחו"ל.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור בחו

מתחת תקראו באילו מקרים יש צורך בביטוח רכב בחו"ל, מאילו חברות ביטוח מעניקות אותו, במה הוא מסייע וגם איך תוכלו לאתר ביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור בחו"ל במחיר מנצח דרך גודיי - קדימה, התחלנו.

מהו ביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור בחו"ל?

ביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור בחו"ל הוא למעשה הרחבה ביטוחית שנועדה לפטור אתכם מתשלום על השתתפות עצמית במקרי תאונה או פגיעה ברכב ששכרתם. כל חברה להשכרת רכבים בחו"ל מחתימה את הלקוח השוכר בכתב השתתפות עצמית בגין תאונה או נזק לרכב, כך שאם ייגרם לרכב נזק - אתם תהיו מחוייבים לשלם לחברת ההשכרה מכספכם.
 

במידה ורכשתם מבעוד מועד ביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור בחו"ל, תוכלו להזדכות בתשלום חלקי או מלא מהחברה המבטחת שלכם (תלוי בתנאי הפוליסה).
 

ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור בחו"ל

באילו מקרים לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור בחו"ל?

כמו שכבר כתבנו בפסקה הקודמת, ביטוח רכב בחו"ל היא פוליסה מורחבת שניתן להוסיף לביטוח הנסיעות הבסיסי שלכם. היא מומלצת לרכישה בכל מקרה בו אתם מתכננים לשכור רכב בחו"ל למטרת טיול ובילוי - בין אם זה באזור עירוני ובין אם מדובר באזורי בר, כך שבמידה ואתם בונים על תחב"צ - הרחבה ביטוחית זו אינה רלוונטית עבורכם.

מאילו חברות ניתן לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור?

פוליסת ביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור בחו"ל ניתן לרכוש ממגוון חברות הביטוח הגדולות, הכוללות את הראל, כלל, הפניקס, פספורט קארד, מנורה ומגדל כך שאם חברת ביטוח מסויימת הציעה לכם מחיר גבוה, תוכלו לתעדף הצעה זולה יותר מחברת ביטוח אחרת תוך זמן קצר ובחינם דרך מנגנון ההשוואה הביטוחי של פורטל גודיי.

לאילו רכבים ניתן לקבל את ההרחבה?

פוליסת ביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור בחו"ל למעשה רלוונטית גם עבור סוגי רכבים אחרים הכוללים: קרוואנים, רכבים מסחריים במשקל של עד 6 טון ואפילו אופנועים הנחשבים כלי תחבורה נפוץ יותר בקרב טיולי תרמילאים (קראו מידגע נוסף על ביטוח נסיעות לתרמילאים).
 

ביטוח רכב בחו"ל

כיצד להתנהל מול חברה להשכרת רכבים בחו"ל?

כיום מרבית חברות ההשכרה בחו"ל כבר מגלמות במחיר השכרת הרכב עלות של ביטוח בגין נזק שנוצר לרכב (נקרא גם ביטוח CDW), שאגב לא נתון לבחירתכם. אך ככלל, מדובר בביטוח שחברת ההשכרה מקנה לשוכרי הרכב והוא קובע שתקרת המחיר שתשלמו בגין נזק שנוצר לרכב תהיה מינימאלית.

 

יחד עם זאת חשוב להבהיר שהביטוחים הללו אינם מכסים את ההשתתפות העצמית המינימאלית שלרוב גם היא נחשבת לא זולה ולכן נמליץ לא לוותר ולרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור בחו"ל, כך שבעת הצורך- חברת הביטוח היא זו שתהיה אחראית לשלם ולא אתם. בעת התקשרות מול חברת ההשכרה מומלץ שתבררו כמה שיותר לפרטים על היקף הביטוח שהם מגלמים במחיר ההשכרה כדי להמנע מהפתעות לא נעימות.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות