ביטוח צלילה בחו"ל


מתכננים לטוס ולצלול בחו"ל? רכשו ביטוח נסיעות לחו"ל הכוללת כיסוי לצלילה.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח צלילה בחו

קראו מדוע צריך ביטוח צלילה בחו"ל, מתי לא ניתן לרכוש אותו וגם כיצד תוכלו לרכוש ביטוח צלילה בינלאומי במחיר משתלם דרך גודיי - יאללה, בואו נצלול.

מדוע יש צורך בביטוח צלילה בחו"ל?

ביטוח צלילה בחו"ל נכלל כהרחבת ספורט אקסטרים ומספק יתרונות רבים, הכוללים בין היתר טיפול רפואי במדינה הזרה בעת הצורך, ביטוח צד שלישי, חילוץ ואף הטסה לישראל במקרים בהם מדינת היעד אינה מחזיקה בשירותי בריאות נאותים.

 

לעתים אזרחים ישראלים נוהגים לבקר במדינות לא מפותחות כמו: הפיליפינים, צ'ילה, קוסטה ריק וכד' כדי לצלול בחופים המדהימים שיש למדינות הללו להציע, אך מה שהם לא לוקחים בחשבון היא העובדה - שמערכת הבריאות המקומית אינה מפותחת כמו בישראל ולעתים עשויה אף לסכן את חיי המטופל בעת צרה, מה שאומר שיהיה על חברת הביטוח לשלוח מטוס לחילוץ חירום, שיעביר את המבוטח עד לבי"ח ישראלי לטיפול הולם. כל אלו כמובן נכללים במסגרת מחיר ביטוח צלילה בחו"ל.

 

ביטוח צלילה בחו"ל

מתי אין אפשרות לרכוש ביטוח צלילה בחו"ל?

לא ניתן לרכוש ביטוח צלילה בחו"ל במקרים בהם הלקוח לוקה באסטמה או במחלות נשימה אחרות, במקרים של דלקת בדרכי נשימה, כאשר יש סטייה משמעותית במחיצות האף המונעות ממנו להכניס אויר בצורה מספקת או כאשר יש פוליפים באף.

 

אגב, במידה והחלטתם לרכוש ביטוח ברגע האחרון ואתם מצוננים או שאתם מחלימים מדלקת ריאות, קרוב לודאי שחברת ביטוח הנסיעות תסרב לבטח אתכם בביטוח צלילה בינלאומי לחו"ל.

אתרו פוליסת ביטוח צלילה בחו"ל בזול דרך גודיי!

כיום מרבית חברות הביטוח מבטחות בפני פעילויות צלילה בחו"ל, כך שאתם יכולים להיות רגועים. אך מה לגבי העלות? קחו בחשבון שמחיר ביטוח צלילה בחו"ל צפוי להשתנות בין חברה אחת לאחרת וכמו גם היקף הכיסוי עצמו, שמשתנה.

 

דעו שע"י מילוי פרטים במנגנון השוואת מחירי ביטוח הנסיעות לחו"ל, ניתן לצפות בחינם בהצעות רלוונטיות הן מבחינת מחיר והן מבחינת תנאים, מה שיאפשר לכם להשוות ביניהן לרכוש את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם באופן מיידי.

"אז מה הבעיה להסתפק בביטוח נסיעות בסיסי לחו"ל?"

פשוטו כמשמעו - בגלל שביטוח נסיעות בסיסי אינו מכסה מקרים רפואיים שנגרמו בגלל פגיעת המבוטח במהלך צלילה. ביטוח צלילה בחו"ל ניתן במסגרת הרחבה ביטוחית.

 

כך שבמידה ואתם צפויים לקחת חלק בצלילה במדינה זרה ונמנעתם מלהציג זאת בפני חברת הביטוח, היא עשויה להסיר מכם אחריות במקרה בו תזדקקו לסיוע רפואי עקב צלילה שהשתבשה. לכן קחו בחשבון שיהיה עליכם לרכוש גם את הביטוח הרפואי הבסיסי וגם את ההרחבה בעבור הצלילה.

ניתן לרכוש ביטוח צלילה יומי בחו"ל רק בעבור יום אחד של צלילה וכמובן, ניתן להגדיל ולעשות ביטוח צלילה שבועי בחו"ל שמכסה אתכם במהלך שבוע שלם של צלילות.

כמה שעות אחרי צלילה מותר לטוס?

בד"כ לגוף לוקח זמן להחזיר לעצמו את מדד הלחץ בגוף, מה שאומר שעלייה למטוס מיד לאחר צלילה אינה מומלצת ומומלץ להמתין לפחות 24 שעות לפני מועד הטיסה, אם מדובר על טיסה לפני הצלילה - אין צורך בהמתנה כלשהיא. 

 

הסיבה שאסור לטוס מיד לאחר צלילה היא בגלל שככל שהצלילה עמוקה יותר, כך הגוף שלנו סופג יותר חנקן אל הדם, דבר שעשוי לגרום בעת הטיסה - לשחרור מיידי של החנקן מגופנו ולפגיעות גופניות עקב פערי לחץ אויר.

 

זמן המתנה מומלץ לפני טיסה לאחר צלילה:
כ-24 שעות
משך זמן
מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות