ביטוח ציוד צילום בחו"ל

הרחבה ייעודית לכיסוי של מצלמה או עדשה אשר המתאימה לחובבי צילום וגם לצלמים מקצועיים


לוקחים איתכם ציוד צילום יקר? אל תוותרו על רכישת הרחבה שתכסה מקרים של גניבת מצלמה בחו"ל.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח ציוד צילום בחו

מצלמים עם מצלמה של קאנון? ניקון? אולי מצלמה של סוני או פוג'י? לא משנה באיזה ציוד צילום אתם משתמשים, כל עוד אתם לוקחים אותו איתכם לחו"ל, כדאי להיערך בהתאם מבחינת הכיסוי הביטוחי. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע החשוב על ביטוח מצלמה חו"ל ועל ביטוח ציוד צילום בחו"ל, כך שתוכלו לטוס, לצלם ולתעד בראש שקט!

מדוע חשוב להזמין ביטוח ציוד צילום בחו"ל?

המטרה המרכזית שלשמה נרצה לעשות ביטוח ציוד צילום בחו"ל היא קבלת החזר כספים על ציוד ציולם שנגנב במהלך הנסיעה. בחלק מהמקרים, נוכל למצוא גם כיסוי לנזקים אשר נגרמו למצלמה או העדשה אך ברוב חברות הביטוח ההרחבה תכסה בעיקר מקרים של גניבת ציוד הצילום בעודנו שוהים בחו"ל.

 

ביטוח ציווד צילום בחו"ל

הרחבה לגניבה של מצלמה בפספורט קארד

במידה ובחרתם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל של פספורט קארד, נדרש לרכוש את ההרחבה לגניבת מצלמה בנוסף לפוליסה הסטנדרטית. ההרחבה מכסה גניבה של מצלמה ועדשה וזאת בהנחה והתקיימו התנאים הבאים:

 • ציוד הצילום נרכש לפני תחילת תקופת הביטוח
 • הגניבה של הציוד התרחשה בחו"ל ובמהלך תקופת הביטוח
 • ננקטו אמצעי זהירות סבירים על ידי המבוטח ככל שניתן

בנוסף, נדרש להציג לחברת הביטוח דו"ח מהמשטרה המקומית אודות הגניבה או לחילופין לדווח לחברת הביטוח באופן מיידי על האירוע וזאת במקרים בהם לא ניתן לפנות למשטרה המקומית.

 

אם אתם מחפשים אחר ביטוח מצלמה יקרה בחו"ל, הכירו את גובה השיפוי במקרה של גניבת מצלמה ו/או עדשה הוא עד לסך 750 $ / 1,500 $ / 2,000 $ - בהתאם לדף הביטוח ומה שמצוין בו.

שימו לב, ההרחבה אינה מכסה נזק ישיר, עקיף או תוצאתי וגם לא אובדן של תמונות וסרטונים אשר נמצאים על כרטיס הזיכרון של המצלמה.

האם לכל חברות הביטוח יש הרחבה לציוד צילום?

כמעט תמיד תוכלו לקבל מענה כזה או אחר למצלמה יקרה או ציוד צילום יקר אך חשוב לציין כי אצל חלק מחברות הביטוח ההרחבה עשויה להופיע תחת ההגדרה של ביטוח ציוד יקר ערך או תחת הרחבה של ביטוח כבודה. בחלק מהחברות תוכלו לקבל פירוט מעמיק אודות ציוד הצילום ובחלק אחר יהיה פירוט המציין אך ורק את גבול האחריות ואת גובה ההשתתפות העצמית.

מה לגבי ביטוח לציוד נלווה למצלמה?

בכל פוליסה של חברת ביטוח, ישנה בדרך כלל גם התייחסות לציוד הנלווה וכך לדוגמה בחברת פספורט קארד וגם בחברות נוספות, לא תוכלו לקבל כיסוי ביטוחי על ציוד נלווה שהוא אינו מצלמה או עדשה וזה כולל את הפריטים הבאים:

 • תיק המצלמה
 • חצובה
 • כרטיסי זיכרון
 • פלאש חיצוני
 • רקפלקטור
 • פילטרים לעדשות
 • תוכנות ומערכות הפעלה

 

ביטוח מצלמה בחו"ל

מה קורה במידה והמצלמה נגנבה מכלי הרכב?

אם בחרתם להשכיר רכב בחו"ל ואיחסנתם את המצלמה ברכב, תוכלו בדרך כלל לקבל החזר בעת גניבת המצלמה או העדשה, כאשר גובה ההחזר יעמוד על כמה מאות דולרים. בחברת פספורט קארד, גובה השיפוי במצב זה הוא עד לתקרה של 300 $ וזאת בניכוי של השתתפות עצמית.

עשיתם ביטוח מצלמה לחו"ל? הנה כמה טיפים:

 • חלק גדול מחברותה ביטוח יבקשו מכם להציג קבלה בעבור רכישת המצלמה או העדשה. המטרה בהצגת הקבלה היא שבמסגרת הערכת השווי שתבוצע, לא ינוכה הבלאי מהציוד.
   
 • אם ציוד הצילום שלכם נגנב והשכלתם להזמין ביטוח מצלמה לחו"ל, הקפידו לפנות אל המשטרה המקומית במדינת היעד ובקשו לקבל דו"ח מפורט על מקרה הגניבה שהתרחש. ככל שהדו"ח יהיה מפורט ומקיף יותר, כך תוכלו לקבל את ההחזר בצורה מהירה יותר.
   
 • לפני רכישת ביטוח ציוד צילום בחו"ל, יש לבדוק היטב את גבול האחריות ואת גובה ההשתתפות העצמית. בדרך כלל גבול האחריות יעמוד על כ-350 $ וגובה ההשתתפות העצמית נע בין 50 - 100 $ והדבר עשוי להשתנות בין חברה לחברה.
   
 • בניגוד לדעה הרווחת, ביטוח מצלמה בחו"ל אינו יכסה מצלמת אינטרנט, מכשיר סלולארי בעל מצלמה, טאבלט וכדומה וזאת מאחר וההרחבה מתייחסת למכשירים ייעודיים לצילום בלבד.

האם כדאי לעשות ביטוח לצלמים לחו"ל?

אומנם ישנה תוספת בעבור ההרחבה של ביטוח ציוד צילום בחו"ל אך אפשר לומר שבמקרים רבים יהיה מדובר על הרחבה מצוינת אשר תגרום לכם לטוס בראש שקט ולהתמקד בתיעוד וצילום של התמונה המושלמת. אחד מהשיקולים ברכישת ביטוח לצלמים בחו"ל הוא היעד ואם מדובר על יעד בו עשויות להיות גניבות (למשל ערי בירה ברחבי אירופה) ומקרי שוד, כדאי בהחלט לעשות את ההרחבה.

 

ביטוח למצלמות בחו"ל

משווים בין חברות הביטוח וחוסכים בענק

מעוניינים לבדוק הצעות מחיר ממספר חברות ביטוח? תוכלו לעשות זאת בקלות על ידי כניסה אל עמוד השוואת מחירי ביטוח הנסיעות לחו"ל. כל שעליכם לעשות הוא להזין את פרטים אישיית, תאריך יציאה ותאריך חזרה, לבחור את היעד ולהוסיף את ההרחבות הרצויות. לאחר מכן, תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר בהתאם לנתונים שהוזנו, מה שמאפשר להשוות את הפוליסת בצורה קלה, מהירה ונוחה למדי.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות