ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים


מתכוננים לקראת נסיעת עסקים? גלו את כל המידע על ביטוחי נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

אם אתם מתכננים לטוס בקרוב לנסיעת עסקים, כדאי שתדאגו לעשות ביטוח נסיעות עסקי מתאים שיכסה את כל הצרכים שלכם. הנה כל המידע על ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים, כולל הרחבות מומלצות, טיפים ומידע שימושי שיאפשר לכם לטוס בראש שקט ולהתרכז במטרה האמיתית שלשמה טסתם.

מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים?

רבים מאיתנו טסים לחו"ל למטרות עבודה: קיום פגישות עם ספקים או לקוחות, בדיקה של ציוד חדש בעבור העסק שלנו, סמינרים וימי עיון, השתתפות בכנסים מקצועיים וכדומה. במצבים אלו, נמליץ לכם להזמין ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים, מאחר וביטוח זה מספק מענה מתאים לכל הצרכים שלכם במסגרת הנסיעה.

ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים

הרחבות נדרשות בביטוח נסיעות לאנשי עסקים

לכל אחד מאיתנו יש את ההרחבות החשובות לו כאשר הוא טס לחו"ל אך מהניסיון שלנו, כדאי לכלול את הדברים הבאים:

  • ביטוח כבודה וציוד אישי: המזוודה אבדה בטיסה? ומה לגבי הציוד האישי שלכם? לאבד את הרכוש כאשר אתם בנסיעת עסקים זה לא כל כך נעים ולעיתים עשוי להשפיע על כל החופשה או הנסיעה. מומלץ לבדוק מה כל חברת ביטוח מציעה במסגרת ביטוח כבודה ולשים לב לגובה הפיצוי וגם מה קורה במקרים של עיכוב בהגעת המזוודה שלכם.
     
  • הרחבה לגניבת מחשב וציוד אלקטרוני: לעיתים, שירות זה כלול במסגרת ביטוח הכבודה אך במקרים אחרים תצטרכו להוסיף זאת באופן ייזום לפוליסה. מומלץ להוסיף פיצוי על אובדן של טלפון סלולארי,  מחשב, אייפד, מצלמה וכל מוצר אלקטרוני אחר שבו אתם משתמשים במסגרת נסיעת העסקים שלכם.
     
  • הפסד תשלומים בגין ביטול טיסה: אם הטיסה שלכם התבטלה, תוכלו לקבל החזר כספי בעבור הכרטיס ולעיתים גם בעבור התשלום על המלון. פרט לשירות של ביטול טיסה, ניתן גם להוסיף הרחבה של שירותי עיכוב טיסה, מה שמקנה לכם אצל חלק מחברות הביטוח כניסה חינם לטרמינל בשדה התעופה ובחינם.
     
  • ביטול השתתפות על רכב שכור: אם תיכננתם להשכיר רכב במהלך הנסיעה, כדאי להוסיף האופציה הזו מאחר וכך תוכלו להימנע מתשלום של השתתפות עצמית במידה וקרתה תאונה. סעיף זה יעלה כמה דולרים בודדים ליום והוא יכול לחסוך לכם אלפי דולרים ברגע האמת.

שיקולים נוספים בבחירת הביטוח המתאים

כדאי לקחת בחשבון גם את הזמינות של חברת הביטוח ויש לזכור כי חלק מהחברות מעמידות לרשות המבוטחים מוקד חירום וסיוע אשר פעיל 24 שעות ביממה. בנוסף, אנו ממליצים לבדוק מול חברת הביטוח האם יש ברשותה אפליקציה אשר בעזרתה ניתן להגיש תביעות להחזרת הוצאות רפואיות ישירות לכרטיס האשראי שלכם והאם החברה מעמידה לרשותכם סיוע ויעוץ רפואי.

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים - מתי זה נדרש?

לא פעם עולה השאלה, האם ביטוח נסיעות עסקי נדרש רק כאשר טסים ליעדים רחוקים או גם כאשר מדובר בנסיעת עסקים של יומיים או שלושה. מהניסיון שלנו עולה כי ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים הוא הכרחי גם כאשר טסים ליעד רחוק כמו ארה"ב (קראו כאן על ביטוח נסיעות לארה"ב) אך גם כאשר מדובר על נסיעה ליעדים קרובים. הסיבה היא שבכל טיסה ייתכנו עיכובים או ביטולים של הטיסה, אובדן של כבודה ולצערנו גם מחלות ומצבים רפואיים שונים.

 

ביטוח לחו"ל לאנשי עסקים

מחפשים ביטוח נסיעות לאנשי עסקים? השוו בין חברות

גודיי היא למעשה סוכנות ביטוח דיגיטלית אשר דרכה תוכלו להיחשף אל מחירי ביטוח הנסיעות לחו"ל. תהליך ההשוואה הוא פשוט ומהיר ולאחר שתזינו את פרטי הנסיעה, תוכלו לקבל מחירים מדויקים מחברות הביטוח השונות. לאחר רכישת ביטוח נסיעות לאנשי עסקים, תוכלו לרכוש אותו אונליין או לחייג אל המוקד הטלפוני ולקבל סיוע מהנציגים שלנו.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות