ביטוח נסיעות לגיל הזהב

כי זה לא הגיל, זה התרגיל


בני מעל 60 ושוקלים לטוס להתאוורר בחו"ל? לא לפני שתדאגו לביטוח נסיעות לגיל הזהב. מה זה אומר? - כנסו וגלו.
 

להשוואת מחירי הביטוח
ביטוח נסיעות לגיל הזהב (מעל גיל 60) כולל גיל 70, 75 ועד 90

הילדים עזבו את הבית ורוצים קצת זמן ריענון לעצמכם בחו"ל הכירו - ביטוח נסיעות לגיל הזהב. מתחת תקראו מה הוא כולל, מה ההבדלים בינו לביטוח נסיעות בסיסי, אילו הרחבות ביטוחיות ניתן להוסיף אליו וגם איך תוכלו להשוות בחינם דרך פורטל גודיי בין חברות הביטוח המובילות ולחסוך בזמן יקר ובכסף.

מה כולל ביטוח נסיעות למבוגרים?

קודם כל חשוב לציין שביטוח נסיעות לגיל הזהב ומבוגרים מוענק לכל אדם מעל גיל 60, בין אם הוא בריא ובין אם הוא לוקה במחלות כרוניות (בדומה לביטוח נסיעות לחולים כרוניים). רוצים לדעת מה זה עשוי לכלול?

 • הוצאות על אישפוזי חירום בחו"ל
   
 • כיסוי על החמרה בריאותית על המצב הבריאותי הקיים 
   
 • פינוי ברכב חירום יבשתי, ימי ואווירי
   
 • תרופות להמשך טיפול בחו"ל
   
 • הטסת חירום לישראל

 

ביטוח נסיעות לגיל הזהב

מה ההבדל בין ביטוח נסיעות לגיל הזהב לביטוח נסיעות בסיסי?

יש מספר הבדלים בין ביטוח נסיעות לגיל הזהב לבין ביטוח נסיעות בסיסי, הכוללים : מחיר, תנאים ותנאי של החברה המבטחת:

 • מחיר - מחיר ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 70 יעלה יותר בהשוואה לביטוח נסיעות בסיסי לצעירים וזאת מכיוון שהסיכוי שיקרה לאדם מבוגר מקרה חירום רפואי הוא גדול יותר - קראו עוד בעמוד מחיר ביטוח נסיעות.
   
 • תקופת הביטוח - ככל שגיל המועמד גבוה יותר, כך תקופת הביטוח שהחברה המבטחת עשויה לאשר לו תהיה מצומצמת יותר.
   
 • אישור של חברת הביטוח - בשונה מביטוח נסיעות בסיסי לאנשים צעירים ובריאים, ביטוח נסיעות לחו"ל לגיל הזהב לרוב יהיה מותנה מצד חברת הביטוח בגיל של המועמד. לדוגמה, יש חברות שיאפשרו למבוטחים בני 85+ לרכוש ביטוח נסיעות לגיל הזהב, מבלי שביכלל תספקו לה מסמכים רפואיים כלשהם, בעוד שיש חברות ביטוח שמתנות ביטוח זה עד גיל מסויים ובתנאי שתספקו להן מסמכים רפואיים והמעידים כי אין מניעה בטיסה לחו"ל.

מה ההבדלים בין מחירי ביטוח נסיעות לגיל הזהב?

מחיר ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 70 יהיה גבוה יותר ב - 20% - 40% יותר מביטוח נסיעות מעל גיל 60, בעוד שביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 75 יהיה יקר יותר ב- 15% - 40% מביטוח נסיעות לבני 70 עד 75 בממוצע.

אילו הרחבות ביטוחיות ניתן להוסיף לביטוח נסיעות למבוגרים?

הרחבות ביטוחיות ניתן לחלק ל - 2: הרחבות ביטוח מומלצות והרחבות ביטוח לפי אופי הביקור.

 • הרחבות ביטוח מומלצות - הרחבות ביטוח שמומלץ להוסיף בכל מקרה של חופשה בחו"ל ובדגש עבור אנשים מבוגרים הם - ביטוח כבודה וביטוח בפני אבידה או גניבה של טלפון נייד או מחשב נייד, ביטוח עבור מצב בריאותי קיים או ביטוח בגין ביטול טיסה - המבטח אתכם במקרה בו הטיסה הלוך או החזור בוטלה בגלל סיבה כזו או אחרת.
   
 • הרחבות ביטוח לפי אופי הטיול - כיום אנשים מבוגרים נחשבים לצעירים בנפשם ועל כן, גם בגיל 75 הם עשויים לבחור לבצע פעילויות אקסטרים כאלו ואחרות ביעדים אקזוטיים מגוונים. פעילויות כמו צלילה, טיולי טרקטורונים ועוד. מפני שהדבר די נפוץ - ניתן לבטח גם אנשים מעל גיל 60 בביטוח ספורט אתגרי. דוגמה נוספת היא ביטוח על טיול סקי, שניתן בתשלום נפרד מתוספת על ספורט אקסטרים.

ביטוח נסיעות לגיל הזהב - מה לקחת בחשבון?

יש כמה פרמטרים שחשוב שתבדקו לפני שאתם בוחרים לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לגיל הזהב:

 • תכולת הכיסוי - חשוב ביותר שתבדקו מול כל חברת ביטוח שאתם בודקים מולה - מה כולל ביטוח נסיעות לגיל הזהב. ישנן חברות ביטוח שבמסגרת ביטוח נסיעות לבני 70 ומעלה יכללו גם ביטוח על כבודה, שלרוב ניתן בנפרד, ישנן חברות שלא יאפשרו לרכוש כיסוי ביטוחי לפעילויות ספורט אקסטרים עבור מבוגרים, דבר שעשוי לבטל לכם תוכניות שרציתם ולכן חשוב ביותר שתבדקו בפירוט מול כל חברה. 
   
 • גובה הכיסוי - מטרת ביטוח נסיעות למבוגרים היא לאפשר קבלת שירותים רפואיים בחינם או במחיר מסובסד. בגלל שחבילת נופש לחו"ל ממילא לא זולה, נמליץ לא להתפשר על גובה הכיסוי ולתעדף חברת ביטוח שמספקת כיסוי כספי מלא עבור שירותי בריאות וחירום.
   
 • זמינות שירות הלקוחות - חשוב מאוד שתוודאו את דרכי ההתקשרות שחברת הביטוח מספקת בשעות חירום. ודאו שהדרכים שהיא מציעה אינם מסובכים מדי עבורכם ושניתן לקבל תמיכה מתאימה כדי שתוכלו להפעיל את פוליסת הביטוח שלכם בזמן אמת.
   
 • מחיר ביטוח - מחיר ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 70 עשוי לנוע בין דולרים בודדים ליום ולקפוץ למחיר של 10 - 20 דולרים פר יום. הכל תלוי במצבו הגופני של האדם המעוניין בביטוח וגם בהרחבות ביטוחיות שהוא מעוניין להוסיף.
   
 • קבלת כספי ביטוח - כדאי שתדעו שחברות הביטוח מתחלקות ל - 2: אלו שישלמו לכם פיצוי כספי רק לאחר חזרתכם לישראל ויש חברות, כמו פספורטקארד שמציעות פנייה מיידית בחו"ל והטענה ישירה של כרטיס הביטוח שקיבלתם ממנה - כך שנמליץ לכם לחסוך בבירוקרטיה לתעדף חברת ביטוח שמציעה תשלום ישיר בזמן אמת.
   
 • תקופת הביטוח - כמו שכבר הצגנו למעלה, חברות ביטוח מגבילות את תקרת הביטוח בהתאם לגילכם, כך שככל שגילכם גבוה יותר - כך תקופת הביטוח תחול על מספר ימים קטן יותר ועדיין, ישנן חברות שמעניקות ביטוח עבור מספר ימים גדול יותר מהאחרות ועל כן, נמליץ שתבדקו לכמה ימי ביטוח אתם זכאים בהתאם לגילכם וזאת מפני שבעוד שיש חברות ביטוח שיעניקו ביטוח רק עד גיל 80, ישנן חברות ביטוח שיספקו ביטוח נסיעות לחו"ל עד גיל 90.
   

ביטוח נסיעות לגיל השלישי

אורך תקופת ביטוח נסיעות לגיל השלישי

אז כפי שהבנתם, ישנה מגבלה לכמות הימים שניתן לבטח בגיל השלישי, כמובן, זה מתחלק לפי גילאים ומתייחס לקטגוריית "גיל הזהב", החל מגיל 60 ומעלה. אז מהם הפערים וההבדלים?

 • טווח ממוצע לביטוח נסיעות מעל גיל 60: החל מ-60 ימים ועד ל-120 ימים, החלוקה משתנה על פי חברות הביטוח השונות, מה שנותן ממוצע של 90 ימים.
   
 • טווח ממוצע לביטוח נסיעות מעל גיל 70: החל מ-30 ימים ועד ל-120 ימים, כך שהממוצע הוא כ-75 ימים.
   
 • טווח ממוצע לביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 75: החל מ-15 ימים ועד כ-120 ימים, ממוצע ימים הוא כ-67.
   
 • טווח ממוצע בעבור ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 80: כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לבני שמונים, זה מתחיל ב-15 ימים ועד ל-90 ימים במקסימום, כך שהממוצע ימים הוא כ-52.
   
 • טווח ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 85: לתקופה של 10 ימים ועד ל-60 ימים. בממוצע כ-35 ימים.
   
 • טווח ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 90:  החל מ-7 ימים ועד ל-30 ימים, ישנם גם חברת ביטוח שאינן מבטחות בגיל הזה. ממוצע של 18 ימים.

מידע נוסף שחשוב להכיר, כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לגיל השלישי, עבר רפואי ומצב רפואי קיים עשוי גם הוא להשפיע על תקופת הימים שניתן לבטח וכמובן, באישור רפואי ולאחר חיתום רפואי. אם אתם רוצים לדעת בדיוק איזה חברת ביטוח נסיעות מספקת את תוקפת הביטוח המתאימה לכם בהתאם לטווח הגילאים, ראו את הטבלה הבאה:
 

גיל המבוטח הפניקס פספורטקארד כלל הראל מגדל
61 - 65 120 ימים 90 ימים 120 ימים 120 ימים 60 ימים
66 - 70 120 ימים 90ימים 120 ימים 120 ימים 30 ימים
71 - 75 120 ימים 90 ימים 90 ימים 120 ימים 15 ימים
76 - 80 60 ימים 30 ימים 90 ימים 60 ימים 15 ימים
81 - 85 30 ימים 30 ימים 60 ימים 30 ימים 10 ימים
86 - 90 30 ימים 30 ימים / 30  ימים 7 ימים

איך לבצע השוואת מחירים דרך פורטל גודיי?

במידה והגעתם לגיל המצוות ואתם מעוניינים לטוס ולהתרענן בחו"ל דעו שדרך פורטל גודיי תוכלו למלא את פרטיכם האישיים ולהשוות בין מחירי ביטוח הנסיעות שמציעות החברות השונות ולבחור בהצעה המועדפת ביותר עבורכם תוך זמן קצר ובמינימום מאמץ.

ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 70 מה חשוב להכיר?

אם הנכם מעל גיל 70, עדיין מרבית חברות ביטוח הנסיעות לחו"ל יבטחו אותכם במחיר שאינו גבוה במיוחד, לרוב לא תצטרכו אישור רפואי לשם כך ומגבלות אורך הטיול והביטוח שלכם אינם קרטיות. כן, חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 70 המתאים לכם, עם הרחבות מתאימות לרבות לבעלי בעיה רפואית.

מה צריך לבדוק: ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 75

בחלק מן חברות ביטוח הנסיעות לחו"ל, ניתן לראות שינוי דרמטי יותר לגילאים שמעבר ל-75. במיוחד לאלו עם מצב רפואי מורכב. אך עדיין תוכלו לטייל ולעשות ביטוח לתקופה לא קצרה. חשוב לרכוש הרחבות המתאימות לכם ולמצבכם הרפואי, ישנם חברות אשר יבקשו מכם אישור רפואי במידה והנכם מעל גיל 75.

מה חשוב לדעת: ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 80

כאשר רוצים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 80, רוב חברות הביטוח יגבילו את תקופת הטיול שלכם, אתם תצטרכו להביא אישור רפואי גם אם מצבכם הרפואי תקין ואינכם סובלים ממחלה כלשהי. בנוסף, תעריפי הביטוח הם משמעותיים יותר ויקרים יותר. ישנם חברות שלא יבטחו אותכם במידה והנכם סובלים ממחלה כלשהי. אך כמובן שיש חברות שכן וכדאי לבדוק זאת מול נציג מטעם גודיי.

מה לברר לפני ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 90

לא כל חברות הביטוח מאפשרות לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 90, הרבה חברות לא מאפשרות כלל, גם אם מצבכם הרפואי תקין. תקופת הביטוח מוגבלת לטווח מאוד מצומצם, שלרוב גם מגיע רק ל-7 ימים. אם מצבכם הרפואי מורכב, לא בהכרח תקבלו אישור לעשות ביטוח בכל חברה. המחיר מעל גיל 90 הוא הגבוה ביותר ולכן, כדאי לערוך השוואת מחירים ולמצוא את החברה המאפשרת לעשות ביטוח נסיעות לגיל 90 ומעלה ובמחיר הכי זול וטוב.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות