ביטוח מחשב נייד בחו"ל


מתכננים לטוס עם מחשב נייד? קראו כאן את כל המידע הרלוונטי על ביטוח מחשב נייד בחו"ל.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח מחשב נייד בחו

קראו על מתי יש צורך בביטוח מחשב נייד בחו"ל? כמה זה עשוי לעלות? האם מותר לעלות עם מחשב נייד לטיסה? ואיך תוכלו לרכוש את ההרחבה במחיר המשתלם ביותר דרך פורטל גודיי.

מי זקוק לביטוח מחשב נייד בחו"ל?

האנשים שבד"כ רוכשים ביטוח מחשב נייד בחו"ל הם אנשים עסקים ונוודים דיגיטליים (עצמאיים שמטיילים עם הלפטופ מסביב לעולם). מטרת ביטוח למחשב נייד בחו"ל היא לזכות את המבוטח בפיצוי כספי במקרה של גנבה או אבדה של הלפטופ.

מחשב נייד בטיסה

האם מותר להעלות מחשב נייד לטיסה?

בהנחה שקראתם את כותרת המאמר, ניתן להבין שנשיאת מחשב לטיסה הינה אפשרית ואפילו די נפוצה - אחרת לא היתה קיימת הרחבה ביטוחית עבורו בצורה אקסלוסיבית כזו. אז כן, כיום ניתן אפילו להשתמש במחשב נייד בטיסה, כל עוד אתם על מצב טיסה שמנטרל את האינטרנט.

איך ניתן להפעיל פוליסת מחשב נייד בחו"ל?

במידה ולא עלינו, המחשב שלכם אבד או נגנב, יהיה עליכם לפנות לתחנת המשטרה הקרובה אליכם ולהוציא אישור רשמי על ידם המעיד על אובדן/ גנבה. את האישור תצטרכו להעביר לחברת הביטוח באמצעים השונים : ווטסאפ, מייל, פקס.

 

לאחר אישור קבלת המסמך, הדבר יכול להתחלק ל-2: החזר מיידי לכרטיס נטען שקיבלתם מחברת הביטוח מבעוד מועד (זמין בחברות כמו פספורט קארד והפניקס) או שתקבלו החזר כספי עם שובכם לארץ (דבר שפחות מומלץ ונוח).

מה גובה הפיצוי שניתן לקבל בגין אובדן מחשב נייד?

כיום מבוטחים הרוכשים ביטוח נסיעות למחשב נייד בחו"ל זכאים לפיצוי כספי הנע בין 750 - 2,000 דולר וזאת בתמורה לתוספת יומית לפוליסת הביטוח אשר הנעה בין 0.5 - 2.0 דולרים סה"כ. קחו בחשבון שתנאי הפוליסה עלולים להשתנות בין חברה מבטחת אחת לשניה ולכן חשוב שתבררו בצורה מקיפה יותר.

השוו מחירי ביטוח נסיעות עם מחשב נייד לחו"ל וחסכו!

במידה וגם תרצו לשאת אתכם את הלפטופ שלכם למטרות עבודה או לכל מטרה אחרת, דעו כי תוכלו לרכוש את הביטוח הנ"ל דרך פורטל גודיי ישירות! הכנסו למנגנון השוואת ביטוחי נסיעות באתר, הזינו את פרטי הנסיעה המלאים וקבלו הצעות מחיר עבור ביטוח מחשב נייד בחו"ל בקלות ובחינם!

אילו מקרים לא מכסה ביטוח מחשב נייד בחו"ל?

מה קורה במידה והמחשב עודנו אצלכם ולא אבד או נגנב אך המסך שלו נשבר או שמערכת ההפעלה נשתבשה על דעתה? דעו שבמקרים הללו חברת הביטוח אינה מכסה אתכם ושאם אכן נגרם נזק למחשב - אתם אלו שתשאו בהוצאות התיקון במלואן.

טיפים לקראת טיסה לחו"ל עם לפטופ

  • גיבוי - דאגו לגבות את כל החומרה במחשב שלכם כך שבמידה והמחשב נגנב או אבד - תוכלו עם כספי הפיצוי שתקבלו, לרכוש מחשב חדש בחו"ל ולהטמיע לתוכו את כל תוכנות העבודה והמסמכים שלכם.
     
  • ציוד - דאגו לאחסן את הלפטופ בתיק מתאים (רצוי בתיק הגב שאתם נושאים) עם הציוד הנלווה הכולל: מטען, עכבר, דיס און קי ועוד דברים שאתם בד"כ משתמשים בהם.
     
  • סיסמה - צוות פורטל גודיי ממליץ בחום להחיל סיסמה על המחשב שלכם כך שהמידה בו יישאר חסוי במקרה של אובדן או גנבה. (כמובן שגנב עם מספיק אמביציה יכול לפרוץ כל סיסמה).
     
  • בזמן הטיסה - דאגו לכבות את המחשב בזמן הטיסה או פשוט להעבירו למצב טיסה כך שלא ישתבשו תדרי החיבור של המטוס.
מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות