ביטוח טלפון נייד בחו"ל


בעמוד זה תוכלו לקרוא את כל המידע החשוב על ביטוח טלפון נייד בחו"ל.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח טלפון נייד בחו

רגע לפני שאתם עולים על המטוס וממריאים לחופשה או הטיול, כדאי שתבדקו האם כדאי לכם לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל עם הרחבה אשר מעניקה כיסוי ביטוחי לטלפון הנייד שלכם. בעמוד זה תמצאו את כל המידע על הנושא ותוכלו לבצע הזמנה של ביטוח המתאים לאופי הטיול שלכם.

מה כולל ביטוח טלפון נייד בחו"ל?

אומנם הכיסוי הביטוחי משתנה בין חברת ביטוח אחת לאחרת אך בדרך כלל נוכל להגיד כי כאשר רוכשים ביטוח טלפון נייד לחו"ל, מקבלים כיסוי בעבור הדברים הבאים:

  • טלפון נייד ומכשירי סמארטפון
  • כרטיסי זיכרון הנמצאים בתוך המכשיר
  • כיסוי / מגן חיצוני שעל הסמארטפון
  • גניבת אביזרים נלווים (אוזניות, מטען וכדומה)
     

ביטוח טלפון נייד בחו"ל

ביטוח טלפון נייד לחו""ל בפספורט קארד

במידה ותרכשו ביטוח נסיעות של פספורט קארד, תוכלו לקבל כיסוי לגניבה של מכשיר סלולארי כאשר גבול האחריות עומד על $800 או $1,600, בהתאם לתקרה הנקובה בדף המציין את פרטי הביטוח. חשוב לציין כי תקרת הביטוח היא בעבור מכשיר אחד לכל מבוטח ולמשך כל תקופת הביטוח. גובה ההשתתפות העצמית עומד על $100 לכל מכשיר.

 

כמו כן הפוליסה מכסה גם גניבה של אביזרים נלווים בגובה של $75 לכל האביזרים ביחד ולמשך כל תקופת הביטוח. במקרה של האביזרים הנלווים, גובה ההשתתפות העצמית עומדת על 20% לכל אביזר. במידה ומדובר על גניבת מכשיר סלולארי מכלי הרכב, גבול האחריות בחברת פספורט קארד עומד על $300 למכשיר ו-$30 לכל האביזרים הנלווים.

ביטוח טלפון נייד בחו"ל - חברת הראל

במידה והחלטתם לרכוש את פוליסת ביטוח הנסיעות של הראל, תוכלו להוסיף הרחבה אשר מתייחסת לאובדן או גניבה של טלפון נייד במהלך השהייה בחו"ל. גבול האחריות שהחברה מציעה עומד על $750, בעוד גובה ההשתתפות העצמית של המבוטח במקרה זה עומד על $200.

 

שימו לב: דרך האתר שלנו תוכלו לקבל מידע על מחירי הפוליסות של חברות שונות ולא רק החברות שצוינו כאן למעלה. מומלץ לבצע השוואת מחירים לפני הזמנת ביטוח נסיעות ולקבל מחירים מדויקים לחופשה שלכם.

 

ביטוח למכשיר סלולארי בחו"ל

ביטוח לטלפון נייד לחו"ל - למי זה מתאים?

באופן כללי, נוכל לומר כי הרחבה זו מתאימה מאוד לאנשי עסקים (קראו עוד על ביטוח לחו"ל לאנשי עסקים) אך היא גם תתאים לתרמילאים, מטיילים במדינות עולם שלישי ומקומות מסוכנים ולמעשה לכל אדם אשר מעוניין לבטח את אחד מהמכשירים האלקטרוניים החשובים ביותר. נהוג לשלב את ההרחבה הזו עם הרחבות דומות כגון כיסוי למחשב נייד בחו"ל, כיסוי של ציוד צילום יקר ערך וגם כיסוי של מכשירי טאבלט בחו"ל.

 

יחד עם זאת, חשוב לומר כי כיסוי זה לא בהכרח יתאים לכם כאשר תרצו לבטח מכשיר סלולארי זול, פשוט או ישן מאוד מאחר וינוכה אחוז בלאי מסוים ועל כן הכיסוי פשוט לא ישתלם. אם יש לכם התלבטות בנושא, תוכלו ליצור איתנו קשר ולהתייעץ עם נציג.

האם כדאי לעשות ביטוח לטלפון נייד בחו"ל?

רכישה של כיסוי זה, נחשבת לנפוצה מאוד מאחר ובעבור רבים מאיתנו הטלפון הנייד הוא כלי משמעותי אשר בעזרתו אנו מבצעים פעולות רבות במהלך השהות בחו"ל. בנוסף, רבים מהישראלים אשר טסים כיום ליעדים שונים, מחזיקים במכשירים סלולאריים יקרים ועל כן חשוב לדאוג לכיסוי ביטוח אשר ימנע את עוגמת הנפש.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות