ביטוח חילוץ והצלה בחו"ל


ביטוח נסיעות לחו"ל כולל חילוץ והצלה, איתור וחיפוש, קראו את כל המידע, כמה הוא עולה ותוכלו גם לערוך השוואה מהירה.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

מהי החשיבות בביטוח חילוץ והצלה בחו"ל, כמה זה עולה ולמי הוא מתאים. המשיכו לקרוא מידע חיוני וטיפים.

מהי החשיבות בביטוח חילוץ והצלה בחו"ל?

אומנם השם נשמע מפוצץ וכזה שיתאים במסגרת ביטוח לתרמילאים במדינות עולם שלישי, אך דעו שחשיבות ביטוח נסיעות לחו"ל כולל חילוץ לא פחות קטנה גם בעבור מי שטס ליעדים עירוניים להפליא, כמו אינסטנבול או אתונה.

 

יעדים אלו אומנם נחשבים לעירוניים להפליא אך כאלו שחוו רעידות אדמה מסוכנות, שגבו לא פעם חיים של מקומיים ותיירים כאחד בגלל היעדר שירותי חילוץ מתאימים. המשיכו לקרוא וגלו על החשיבות שבביטוח חילוץ והצלה בחו"ל.

 

ביטוח חילוץ והצלה

האם ביטוח חילוץ והצלה בחו"ל הוא בעלות נוספת?

חשוב להבהיר שסעיף חילוץ והצלה הינו רכיב שנכלל אוטומטית במסגרת פוליסת ביטוח נסיעות בסיסית. יחד עם זאת, תוכלו לבקש מחברת הביטוח להסיר את הסעיף הנ"ל ולחסוך סדר גודל של בין 0.20 - 0.40 דולר פר יום, כך שמי שטס לחופשה עירונית קלילה או לסופש קצר, שלא כולל פעילויות מסוכנות - דעו כי תוכלו לוותר על כך ולחסוך בכמה דולרים.

 

על כל אופן, חברות הביטוח השונות ממליצות שלא לוותר על ביטוח חילוץ והצלה בחו"ל בגלל שמדובר בתוספת מינימאלית פר יום שבהחלט שווה את התמורה שהיא נותנת וגם מפני שהצורך בחילוץ צפוי להידרש גם במקרים של טיול עירוני עקב אסון טבע לא צפוי.

כיצד למנוע מצבי חילוץ והצלה בחו"ל?

הדבר האחרון שתרצו בזמן שהייתכם בחו"ל הוא להפעיל את ביטוח הנסיעות שרכשתם, ולא משנה מאיזו סיבה (נאחל לכם שלא תהיה כזו). ומצד שני, ברור לנו בגודיי, שאי אפשר להישמר במאת האחוזים מכל אסון כזה או אחר, אך בהחלט ישנם היבטים שכן תוכלו ליישם כדי למנוע כמה שניתן מקרי חילוץ והצלה בחו"ל:

 • קשר עם המשפחה - הקפידו גם בחו"ל לשמור על קשר עם המשפחה דרך הווטסאפ. קבעו מראש מועדי התקשרות מול המשפחה שלכם ובעיקר לקראת מסעות טראקים בטבע פראי. תקשורת מבוקרת עם המשפחה וציון אזורים או שיתוף מיקום מולם, תאפשר להם לכוון צוות חילוץ בעת חירום.
   
 • טיילו עם עוד אדם - גם אם אתם טיילים מיומנים שמעוניינים לערוך טראק לבדכם, נמליץ להמנע מכך, שכן, היתרון בטיול עם שותף - מאפשר לכם לקבל ממנו עזרה במידה ונפצעתם ואף להזעיק עבורכם שירותי חילוץ והצלה בחו"ל במקרה חמור יותר. זה גם הזמן להמליץ לכם לצפות בסרט "Into the wild" כדי להמחיש את הסכנות הנשקפות בטיולים כיחידים.
   
 • עצות ממקומיים - צוות גודיי ממליץ בחום להסתייע במקומיים שכבר מכירים את האזור בו אתם צפויים לבקר בטיול שלכם. זאת כמובן כתוספת למידע שכבר אספתם מישראלים אחרים שחוו את הטיול בעצמם.
   
 • חשוב לנו להבהיר שהמידע שכתבנו רלוונטי הן בעבור מי שמתכוון לבקר בסיני (קראו על ביטוח נסיעות לסיני) והן בעבור אלו שמתכננים לבקר את שבטים פראיים באמאזונס או לטפס על האוורסט. אל תקלו ראש באף אחד מהמקומות.

חישוב מחיר פוליסה ללא ביטוח חילוץ והצלה בגודיי

אז כפי שהבנתם עד כה, חברות ביטוח הנסיעות לחו"ל מכניסות כבר במחיר הבסיס את כיסוי ביטוח חילוץ והצלה בחו"ל, אם אתם לא מעוניינים בהרחבה הזו, אתם יכולים דרך האתר של גודיי להסיר אותה ולראות מהו מחיר ביטוח הנסיעות לחו"ל שלכם ללא חילוץ והצלה וגם, לערוך השוואה בין חברות ביטוח הנסיעות השונות ולראות מהו המחיר המשתלם ביותר בעבורכם, אז הנה השלבים:

 1. היכנסו אל מערכת השוואת המחירים שלנו - לחצו כאן למעבר לעמוד השוואת מחירים.
 2. הכניסו את הפרטים הבסיסים, שם, תאריכים, יעד.
 3. כעת, לחצו על " חילוץ והצלה" שכבר מסומן לכם מראש.
 4. יעלה לכם חלון, שם תצטרכו לאשר את ביטול - איתור, חיפוש והצלה.
 5. כעת - עברו למסך הבא וראו את מחירי ביטוח הנסיעות ללא הרחבה בגין חילוץ והצלה.
   

כך נראה ביטול איתור חיפוש וחילוץ

כמה מילים לסיכום

ביטוח נסיעות לחו"ל כולל כבר כיסוי בגין חילוץ והצלה והוא ללא ספק כיסוי חשוב, אבל - אם רוצים להוזיל עלויות, ללא ספק זה אפשרי עם ביטול הרחבה זו. חברות הביטוח אינן ממליצות לבטל את הכיסוי ואף משתדרגות ועובדות עם חברות חיצוניות בכל הנוגע לחילוץ והצלה. אפשר לראות את פערי המחירים באמצעות מערכת השוואת המחירים שלנו (הם לא גדולים) ועל פי כך להחליט האם אתם משאירים את ההרחבה או מבטלים אותה.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות