ביטוח גניבה בחו"ל


ביטוח גניבה בחו"ל, קבלו את כל המידע הנחוץ ותוכלו גם לערוך השוואה ורכישה.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח גניבה בחו

קראו מהו בעצם ביטוח נגד גניבה בחו"ל, איזה רכוש ניתן לבטח וגם איך להפעיל את הביטוח בזמן אמת? כל הפרטים מתחת.

מה תפקידו של ביטוח גניבות בחו"ל?

ביטוח גניבה בחו"ל הוא שם כולל של מספר הרחבות, שכל אחת מהן מכסה אתכם בעבור חפץ אחר. ביטוח גניבות בחו"ל נועד להעניק פיצוי כספי עבור כל מי שנגנב לו הרכוש שביטח (מבעוד מועד) במהלך שהייתו בחו"ל.

 

כמו כן, גובה הכיסוי בגין גניבה ניתן לבחירה ע"י הלקוח מבעוד מועד, כאשר בעבור תקרת כיסוי גבוהה יותר, אתם צפויים לשלם מחיר גבוה יותר פר יום, בעוד שבעבור תקרת כיסוי נמוכה יותר - המחיר פר יום צפוי להיות נמוך יותר. ישנן גם הרחבות בגין גניבה, שתקרת הכיסוי שלהן אחידה ואינה ניתנת לשינוי מצד המבוטח.

 

ביטוח גניבה בחול

איזה רכוש ניתן לבטח במקרה של גניבה בחו"ל?

אז כפי שרשמנו, ביטוח נגד גניבה בחו"ל הוא שם כולל של מספר הרחבות ביטוחיות, שכל אחת נרכשת בנפרד ותפקידה לבטח את הרכוש הכולל שלכם. מתחת את ההרחבות:

 • ביטוח כבודה - כיום מדובר בהרחבה הנפוצה ביותר שמטרתה לספק פיצוי כספי במקרה והמזוודה שלם נגנבה או פשוט לא נחתה אתכם במדינת היעד. שימו לב שהרבה טועים לחשוב שביטוח זה מכסה את כל מה שיש במזוודה אך דעו שקיימות החרגות כמו ציוד אלקטרוני.
   
 • ביטוח טלפון נייד - היות ואנו נוטים להתנייד במכשיר הסמרטפון שלנו ממקום למקום, לעתים אנו נוטים גם לשכוח אותו. במקרה כזה דעו שתוכלו לקבל פיצוי כספי הולם לרכישת מכשיר חדש וזאת בתנאי שתדאגו לרכוש מראש ביטוח מתאים עבור המכשיר שלכם, כתוספת לעלות ביטוח הנסיעות הסטנדרטי.
   
 • ביטוח על ציוד צילום - מי מכם שמחזיק בציוד צילום מקצועי יודע ודאי כמה הוא יקר, כך שחשוב שתבטחו אותו בפני גניבה לפני שאתם מצטיידים איתו בחו"ל. זכרו שבמקומות היפים ביותר לצילום, עלולים לצוץ להם מקומיים פחות יפים, שלא יפחדו לגנוב מכם את הציוד היקר.
   
 • כיסוי על מחשב נייד - כיסוי זה נרכש לרוב ע"י אנשי עסקים ונוודים דיגיטליים שעבודתם מבוססת על מחשב הלפטופ. חשוב לדעת: שכיסוי בעבור כבודה לעתים עשוי שלא לכלול מחשבים ומכשירים אלקטרוניים אחרים (כדוגמת טאבלט או אייפד) ולכן חשוב לבדוק מול החברה המבטחת כדי לוודא שהמחשב שלכם מכוסה בכל מקרה של גניבה או אובדן.
   
 • כיסוי על כלי נגינה - גם כאן מטרת ביטוח גניבות בחו"ל היא לשלם פיצוי כספי עבור מבוטח שביקר בחו"ל וכלי הנגינה שלו נגנב.
   
 • כיסוי על תכשיטים - כיסוי על תכשיטים גם הוא נועד לספק עבורכם פיצוי על תכשיט שנגנב מכם. שימו לב שעל אף הכיסוי - צוות גודיי ממליץ שלא להצטייד בתכשיטים יקרי ערך וכאלו שעברו בירושה, שכן, סכום הפיצוי לא תמיד יוכל לפצות גם על עוגמת הנפש שנוצרה.
   
 • כיסוי על אופניים - מתכננים לקחת חלק במירוץ אופניים בחו"ל? דעו שבנוסף לרכישת פוליסה בעבור ספורט תחרותי שתקחו בו חלק, מומלץ שתדאגו גם לביטוח בעבור האופניים עצמם, שכן אנו מניחים שאתם מביאים אתכם לטיסה את האופניים האישיים שלכם ותמיד קיים סיכוי שהן ייגנבו מכם מבלי שתשימו לב.

איך מפעילים ביטוח גניבה בחו"ל?

ברוב המקרים על מנת להפעיל ביטוח גניבה בחו"ל, עליכם לפנות לתחנת המשטרה המקומית ולדווח על כך כדי לקבל הצהרה על הגניבה. מרבית תחנות המשטרה בעולם כבר מודעות לעובדה שתיירים פונים אליהן בין היתר, כדי לקבל מסמך הצהרה על אובדן/ גניבה של ציוד בעבור חברות הביטוח. לכן אין מה לחשוש ופשוט לבקש מהשוטר מסמך בשפה האנגלית.

 

לאחר קבלת ההצהרה על גניבת הרכוש, יהיה עליכם להעביר אותה לחברת הביטוח באמצעי התקשרות השונים שניתנו לכם מבעוד מועד. שימו לב שחלק מהחברות מזכות בפיצוי באופן מיידי ויש כאלו שיפצו אתכם רק לאחר חזרתכם ארצה. צוות גודיי ממליץ לוודא זאת כשאתם משווים בין חברות הביטוח השונות, שכן, האופציה העדיפה היא פיצוי מיידי (כמו שחברת פספורט קארד מעניקה) כדי שהחופשה שלכם לא תיהרס בגלל תקציב דל.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות