האם צריך מספר דרכון כדי להזמין כרטיס טיסה?

יש דבר כזה הזמנת כרטיס טיסה ללא מספר דרכון? אפשר להזמין טיסה עם דרכון פג תוקף? אנחנו כאן על מנת להסביר.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
האם צריך מספר דרכון כדי להזמין כרטיס טיסה?

קראו האם צריך מספר דרכון כדי להזמין כרטיס טיסה, האם בכלל אפשר להזמין כרטיס ללא דרכון ועל מה בכל זאת חשוב שתקפידו בעת הזמנת כרטיסי טיסה לחו"ל.

האם צריך מספר דרכון כדי להזמין כרטיס טיסה לחו"ל?

בעבר בעת הזמנת כרטיסי טיסה באינטרנט או דרך סוכן נסיעות אכן היה צורך בציון מספר דרכון אך כיום במרבית המקרים, אין צורך במספר דרכון בעת רכישת כרטיס הטיסה. ישנם כמה חברות שעדיין דורשות, אך אלו מקרים קיצוניים יותר ולרוב לא תתקלו במקרה בו מבקשים מכם מספר דרכון בעת הזמנת כרטיסי טיסה. מה שכן, בתהליך צ'ק אין (אונליין ובדלפק), כן, תצטרכו להזין מספר דרכון וכמובן, שהוא כבר צריך להיות בתוקף מתאים למדינת היעד.
 

מספר דרכון בהזמנת כרטיס טיסה

האם אפשר להזמין כרטיס טיסה ללא דרכון בתוקף?

אז האם הזמנת כרטיס טיסה עם דרכון לא בתוקף היא אפשרית? ובכן, אם מדובר על תינוק שטרם נולד, אתם יכולים לקרוא את ההסבר המלא על כרטיס טיסה לתינוק כאן. בנוסף, במידה והדרכון הנוכחי לא בתוקף (או פשוט עמוס בחותמות ועל כן הופך לא שמיש) ואתם לחוצים לסגור טיסה, תוכלו להזמין כרטיס טיסה ללא דרכון בתוקף ובתנאי שתאריך מסירת הדרכון החדש שלכם צפוי להתרחש לפני מועד הטיסה המתוכנן. במידה ואתם מבינים שהדרכון החדש לא צפוי להגיע לקראת מועד הטיסה, תוכלו להוציא דרכון זמני בנמל התעופה רק קחו בחשבון שהוא תקף לשנה בלבד ויקר בהרבה.

 

בנוסף קחו בחשבון שבמידה ותחליטו לנחות במדינת היעד עם דרכון לא בתוקף, אתם עלולים להיתקל בסירוב כניסה מפקידי החיתום בשדה התעופה הזר. תוכלו לקרוא מידע על תוקף הדרכון הרצוי בהתאם למדינת היעד, שכן גם במידה והדרכון שלכם עוד בתוקף, יכול להיות שהתוקף שלו לא ארוך מספיק.

על מה בכל זאת כן להקפיד בעת הזמנת טיסה ללא דרכון?

גם במידה ואין עליכם דרכון בתוקף או שיש לכם אחד כזה אך הוא אינו בקרבתכם בעת ביצוע ההזמנה, חשוב ביותר שתקפידו לרשום את השם שלכם כפי שהוא מופיע על הדרכון. במידה וקיים שם אמצעי או שני שמות משפחה מומלץ להזין את כולם.

 

במידה והמערכת לא מאפשרת לכם להתקדם הלאה לתשלום בגין ריבוי השמות, יהיה עליכם לפנות לחברת התעופה או לחברת הנסיעות ממנה אתם מעוניינים לרכוש את כרטיסי הטיסה. זכרו שבמידה ואישרתם תשלום וגיליתם שיש טעות באיות השם הפרטי או המשפחה, אתם צפויים לשלם על כך תוספת תשלום במידה ותרצו לשנות את שם הכרטיס, לעיתים גם שינוי מספר דרכון בכרטיס טיסה עשוי לגרור תוספת מחיר (לרוב בלואו קוסט). במידה ותחליטו להגיע לצ'ק אין עם כרטיסים עם שמות שגויים - חברת התעופה עלולה לסרב להעלות אתכם לטיסה או לדרוש תשלום נוסף בעבור שינוי שם.

טוב, תסכמו לי אז מה צריך כדי להזמין כרטיס טיסה?

על מנת להזמין כרטיס טיסה, כפי שאתם כבר מבינים - ברוב המקרים אין צורך במספר דרכון. אז מה כן צריך? צריך להזין את שם הנוסע, שמו המלא באנגלית בדיוק כפי שמופיע בדרכון, כמו כן, תאריך לידה בחלק מן חברות התעופה הנו חובה. מעבר לכך, בהזמנת כרטיס טיסה תצטרכו לשלם כמובן על הטיסה, לבחור כבודה (מזוודה, טרולי וכדומה) ויש אפשרות לבחירת מושב (בתשלום, אלא אם כן זה בצ'ק אין). אנחנו בגודיי שמחים תמיד לתת שירות ומידע, מוזמנים לערוך גם השוואת מחירים לביטוח נסיעות דרך האתר ולחסוך.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות