מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל

מה נכלל בכיסוי הביטוח הבסיסי? ואיזה דברים אינם נכללים וצריך להרחיב? המשיכו לקרוא.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
מה כולל ביטוח נסיעות לחו

מתחת נסביר מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל מה הוא לא כולל בד"כ וגם איך בהליך קצר דרך פורטל גודיי ניתן להשיג פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בקלות ובמהירות.

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל?

שאלה שמרבית הלקוחות של פורטל גודיי שואלים אותנו - מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל בעצם? ובכן מדובר בחבילה שתפקידה לכסות כספית כל אירוע הנכלל בה. לדוגמה, בביטוח נסיעות בסיסי לאדם בריא וללא מחלות רקע - מרבית חברות הביטוח יכללו בפוליסת ביטוח נסיעות - שירותי פינוי לבית החולים ואף כיסוי מלא או חלקי עבור אישפוז בבית חולים מקומי, בואו נפרק את ביטוח הנסיעות הסטנדרטי, אז מה נכלל תחתיו?

 • ביטוח רפואי: זה הביטוח וזה הבסיס, מדובר על כיסוי שמספק לכם הגנה לרוב עד כ-5 מליון דולרים בגין פציעה, פגיעה או מצב רפואי שנגרם לכם בחו"ל. זה כיסו שלא ניתן לביטול והוא למעשה "מהות" ביטוח הנסיעות לחו"ל.
   
 • חבות כלפי צד ג': גם נכלל תחת ביטוח נסיעות סטנדרטי, הוא מכסה למעשה נזקים שגרמתם לצד ג' בין אם זה נזקי גוף או נזק לרכוש. ניתן לבטל אותו - אך חברות הביטוח אינן ממליצות על כך.
   
 • איתור, חיפוש והצלה: עוד רכיב שנכלל תחת ביטוח הנסיעות הבסיסי, הוא מיועד לסיוע לנעדרים או מצב של מנותקי קשר וכן, גם במקרה של אסון טבע וטיסת חילוץ. גם את הכיסוי הנ"ל אפשר לבטל, אך לא מומלץ כלל.
   

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל?

אז כמה עולה ביטוח נסיעות סטנדרטי?

אחרי שהבנתם מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל, זהו המחיר ליום שעולה הביטוח הסטנדרטי לפי שעושים הרחבות ותוספות הן לרכוש, פעילות כלשהי והן בגין מצב רפואי מורכב. המחיר אשר מוצג כאן למעשה הוא מחיר הבסיס לקבוצת הגילאים הראשונה ליום אחד.


 • המחיר המוצג מתייחס לחבילת הבסיס של חברות ביטוח הנסיעות.
 • המחיר המוצג הוא לקבוצת הגילאים הראשונה 0 עד 44 ובחלק מן החברות 0 עד 60.

מה אינו כלול בביטוח נסיעות לחו"ל?

אחר שהבנתם מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל - דעו שיש כיסויים שאינם נכללים במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל הסטנדרטי ועל מנת להוסיף כיסויים אלו - תצטרכו לשלם תוספת הנגבית פר יום. להלן כיסויי ה'בונוס' שתוכלו לרכוש:

 • כיסוי על איבוד או גניבת כבודה - במידה והכבודה לא נחתה אתכם או לחילופין, עולה החשש שנגנבה בעת ביקורכם בחו"ל, תוכלו לקבל על כך פיצוי כספי שישרת אתכם לרכישת ציוד חלופי וזאת בתנאי שרכשתם ביטוח כבודה מבעוד מועד.
   
 • כיסוי על אובדן/ גניבת טלפון - אם אתם אנשים שנוטים לאבד את מכשיר הסלולר שלהם, נמליץ לכם להוסיף כיסוי ביטוחי זה עבורכם. כיסוי על אובדן או גניבת טלפון גם הוא מספק במרבית הפעמים כיסוי חלקי עד מלא למכשיר שאבד, כך שתוכלו לרכוש אחד חדש במדינה בה איבדתם אותו. קחו בחשבון שהדבר גם מכסה בפני גניבה מכוונת של המכשיר שלכם, אך במקרה של גניבה, דעו שחברת הביטוח קרוב לוודאי תבקש מכם להמציא לה מסמך המעיד על כך מצד המשטרה המקומית.
   
 • ביטוח פעילויות אקסטרים - רבים מהנופשים בחו"ל בוחרים לקחת חלק בפעילויות משתנות כמו רכיבת טרקטורונים, נסיעה בכדור פורח, טיפוס, סנפלינג ועוד. לעתים היות ומדובר באטרקציות המלוות בסיכון עצמי - צוות פורטל גודיי ממליץ שתדאגו לבטח עצמכם בביטוח המכסה אתכם מבחינה רפואית לאחר פעילויות אקסטרים. לרוב הדבר יכלול פינוי ברכב חירום לבי"ח מקומים, כיסוי על תרופות בעת ההחלמה ואם מבטח במקרי מוות והטסת הגופה לישראל.
   
 • כיסוי על ביטול טיסה - במידה וצץ לכם מקרה רפואי לפני מועד הטיסה או לחילופין, במידה והטיסה בוטלה, דעו שתוכלו לקבל פיצוי כספי על כך במידה ותחליטו לבטח עצמכם בכיסוי הרלוונטי הזה.
   
 • ביטוח נסיעות לפי מצב רפואי - כמו שהצגנו למעלה, גם במקרה ואתם מתמודדים עם מחלה או במידה ואתם מצויים במצב בריאותי רגיש באופן זמני (למשל נשים בהיריון) - דעו שיהיה עליכם לשקף זאת בפני חברת הביטוח שדרכה תרצו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. קחו בחשבון שאומנם מדובר על ביטוח הניתן בתוספת תשלום אך הדבר נחשב לזול מאוד בהשוואה למחירי השירותים הרפואיים שתיאלצו לשלם במדינה הזרה במידה ותזדקקו להם, שלא כמו בישראל - מחירי השירותים הרפואיים שם עולים לא מעט ועשויים גם להסתכם באלפי שקלים.
   
 • כיסוי מקיף קורונה - אומנם מדובר בכיסוי שכבר אינו מאוד נפוץ כעת ועושה רושם שנגיף הקורונה נכחד אך דעו כי תמיד קיים סיכוי סביר שהנגיף יחזור ויוביל לסגרים ולריחוק חברתי. בשנית. כיסוי זה נועד לבטח אתכם במידה ונדבקתם במהלך שהותכם בחו"ל בנגיף הקורונה, דבר הכולל גם כיסוי כספי על הארכת השהייה בחו"ל (תשלום על ימים נוספים במלון, תשלום על אוכל בעת הבידוד).
   
 • כיסוי לאנשי עסקים - במידה ואתם טסים לא מעט מטעם העבודה, דעו שתוכלו לשלם על כיסוי ביטוחי לאנשי עסקים לשנה שלמה, מה שאומר - שלא תצטרכו לבזבז זמן על בחירת פוליסת ביטוח כל פעם מחדש אלא רק להפעיל את הביטוח שכבר רכשתם בכל פעם שאתם עולים על מטוס.

בצעו השוואת מחירים עבור ביטוח נסיעות לחו"ל דרך גודיי

בישראל ישנן חברות רבות המציעות ביטוחי נסיעות לחו"ל וכאן עולה השאלה: מי היא חברת הביטוח המומלצת ביותר לשם כך? בפורטל גודיי ניתנת לכם האפשרות להשוות בין מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל. כל שיהיה עליכם לעשות הוא: למלא את פרטיכם האישיים, לציין תאריכי טיסה ולקבל ישירות באתר את כל הצעות הביטוח הרלוונטיות עבורכם, מה שיאפשר לכם לבחור בהצעה הזולה ביותר ולרכוש אותה באתר עצמו. 

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות