מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל?

אז מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל? למה חשוב שיהיה לכם אחד כזה? מה הוא כולל והאם זה חובה? כל המידע ממש כאן.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
מה זה ביטוח נסיעות לחו

אתם רק שומעים את המונח ביטוח נסיעות לחו"ל אבל לא מבינים מה המשמעות שלו ולמה אתם צריכים אותו? אנחנו כאן בגודיי על מנת להסביר לכם מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל, למה הוא חשוב ומידע חושב ורלוונטי נוסף.

תחילה, מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל?

כאשר אתם נמצאים בארץ, יש לך ביטוח בריאות סטנדרטי עם זכויות שיש לכל אזרח. רבים גם מרחיבים אותו במאצעות חברת הביטוח או עם קופת החולים. (אפשר גם לשלב). שאתם טסים לחו"ל - אתם לא תושבי המדינה בה אתם מבקרים ואין לכם שום זכויות רפואיות שם. מה שאומר שאתם לא מכוסים לשום מקרה. ישנם מדינות בהם שירותי הרפואה האלו יקרים מאוד, לכן - חשוב להיות מבוטחים גם שאתם בחו"ל. אז מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל? זה מה שמכסה אותכם במקרה ותצטרכו טיפול רפואי בחו"ל ודואג לכך שלא תשלמו מכיסכם בעבור טיפול אשר מכוסה במסגרת הביטוח.


מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל זה לא רק כיסוי רפואי

החבילה הבסיסית של ביטוח נסיעות לחו"ל כוללת כמובן את הכיסוי הרפואי, איתור וחילוץ וחבות צד ג'. אפשר לראות כאן בדיוק מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל וכן - תוכלו גם לראות בעמוד מחירי ביטוח נסיעות בכמה מתחיל הביטוח ומהו מחיר בסיס ליום אחד. אבל - כפי שאמרנו זה לא רק כיסוי רפואי, חברות הביטוח הוסיפו עוד ועוד כיסוים חשובים וקריטים במצבים שונים בחו"ל, הנה רשימה חלקית של הכיסוים שניתן להרחיב את פוליסת הביטוח בעבורם:

  • כיסוי בעבור כבודה
  • ביטול קיצור נסיעה
  • ספורט אתגרי, ספורט אקסטרים
  • ביטוח ייעודי לסקי
  • ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור
  • הרחבה למחשב נייד, טאבלט וטלפון נייד.
  • ביטוח לנשים בהיריון
  • ביטח עקב מצב רפואי קיים

רגע, אם אני עם מחלה כרונית, אני משלם כמו כולם?

גם בארץ וגם בחו"ל, אם מצב הרפואי שלכם אינו סטנדרטי, שתרצו לעשות ביטוח - תאלצו לשלם על כך יותר. הסיבה היא שהסיכוי שלכם לחלות גבוה יותר. חברות הביטוח כמובן חייבות לדעת שאתם בעלי מחלה כרונית או לאחר מצב רפואי כלשהו, כמו ניתוח או אשפוז. זה יקבע את מחיר הפוליסה (כן, תשלמו יותר). אבל אתם תהיו מכוסים בחו"ל. - חשוב מאוד להצהיר מראש על מנת לא להגיע למצב בוא אתם מפעילים את הביטוח ולאחר מכן, מתגלה כי לא הצהרתם את האמת.

אם אני טס הרבה, אני יכול לעשות ביטוח נסיעות קבוע?

ישנם חברות ביטוח נסיעות המאפשרות לרכוש ביטוח נסיעות עם פוליסה שנתית, היא זולה יותר ודואגת לכיסוי שלכם בחו"ל לתקופה של שנה. כמובן אם השהות היא שנה רצופה, אתם צריכים פוליסה אחרת אשר נקראת "רילוקיישן". במקרה שאנחנו מדברים עליו יש תנאים מסויימים כמו טיסה לכמה ימים וחזרה ארצה. מומלץ לבדוק זאת מול חברת הביטוח ולהבין לעומק את כל התנאים והפרטים ובכלל האם זה מתאים לכם.

לסיכום, מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל?

אנחנו בטוחים שכעת הבנתם מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל, זה חשוב ואפשר לומר שזה בגדר חובה. זה מכסה אותכם מפני מצב רפואי, דואג לכיסוי הציוד שלכם (אם עשיתם הרחבה) ובעיקר נותן לכם שקט נפשי, שתוכלו להנות בחופשה שלכם ללא דאגות. כמעט כל חברות הביטוח מספקות את השירות, אם זאת הפעם הראשונה שאתם עושים ביטוח נסיעות לחו"ל, תוכלו להיכנס למאמר הבא ולראות איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל עם הטיפים המעולים של גודיי.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות