למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל?

מה הסיבה שצריך ביטוח נסיעות לחו"ל? האם זה חובה? כל התשובות ממש כאן בהמשך הדף.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
למה צריך ביטוח נסיעות לחו

אז למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל? האם חייבים ביטוח נסיעות? האם זה קריטי ומה בעצם החשיבות? תכף נענה לכם על כלל השאלות ונסביר בדיוק את מה שצריך לדעת, יאללה מתחילים.

האם יש חובה לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

לא, ביטוח נסיעות לחו"ל אינו חובה, אפשר לטוס לחו"ל ללא ביטוח כלל. אבל אם קורה משהו - כלל האחריות היא עליכם (למעט מקרים מאוד חריגים, בהם המדינה מתערבת). לכן, אנחנו כאן על מנת לסייע לכם להבין מהי חשיבות ביטוח נסיעות לחו"ל אז המשיכו לקרוא והבינו מהן הנסיבות השונות ולמה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל גם שזה לא חובה.
 

האם צריך ביטוח נסיעות לחו"ל

באיזה נסיבות נצטרך ביטוח נסיעות לחו"ל?

כדאי שתבינו את החשיבות ולמה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל, תוכלו לראות כאן את כלל הסיבות השונות בהם תשתמשו בביטוח. בנוסף, דעו כי כתבנו במאמר מקיף ומלא מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל, אבל הנה המידע על הנסיבות בהם אתם תצטרכו ביטוח נסיעות לחו"ל ולמה הוא כלכך חשוב:

 • פציעה או מחלה בחו"ל: נפצעתם במהלך הטיול? חליתם? כאשר יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל אתם מכוסים, כל טיפול, אשפוז ואפילו פינוי חזרה לארץ בטיסת חירום - מכוסה ואתם לא צריכים לשלם מכיסכם שום דבר.
   
 • אובדן מזוודה: איבדתם את המזוודה? יש אפילו רק עיכוב? חברות ביטוח הנסיעות לחו"ל דואגות לכם לפיצוי מיידי ולאחר מכן, גם לפיצוי נוסף לפי גובה הפוליסה על הציוד שהיה לכם במזוודה. ישנם חברות גם שמספקות שירות "מציאת מזוודה" כמו פספורט קארד, אשר מסייע לכם במציאת המזוודה שאבדה לכם.
   
 • תאונה ברכב שכור: עשיתם תאונה עם רכב שכור? בחו"ל ההשתתפות העצמית מאוד גבוה. ישנו כיסוי שנקרא "ביטוח השתתפות עצמית ברכב שכור בחו"ל" והוא נועד בדיוק למקרים כאלו, כך שאתם מכוסים גם במקרה הזה.
   
 • גניבת פריט יקר ערך: נאבד? נגנב? טלפון חכם? מחשב נייד? שעון? כל פריט יקר שעשיתם בעבורו ביטוח, תוכלו לקבל את הפיצוי המגיע לכם על פי חברת הביטוח.
   
 • אי יכולת לטוס ברגע האחרון: מחלה? מקרה מצער? ישנו כיסוי שנקרא ביטוח ביטול טיסה והוא נועד למקרים האלו, בין אם זה מצב רפואי או סיבה אחרת.

כמה עולה לעשות את הביטוח?

אם הצלחנו לשכנע אותכם שכדאי לכם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, אז הגיע הזמן שתדעו כמה עולה לכם לעשות את הביטוח. ראשית, אפשר לקבל בהתאמה מלאה בעמוד השוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל את המחירים שלכם. שנית, ניתן לראות בעמוד מחירי ביטוח הנסיעות את המחירים של כלל החברות. בקצרה -  המחיר של הביטוח משתנה לפי כמה פרמטרים שונים: גיל, יעד, אורך הטיול, מצב רפואי והרחבות. כאן למטה תוכלו לראות מחיר ליום אחד בכל החברות המובילות:


 • המחיר המוצג מתייחס לחבילת הבסיס של חברות ביטוח הנסיעות.
 • המחיר המוצג הוא לקבוצת הגילאים הראשונה 0 עד 44 ובחלק מן החברות 0 עד 60.

מתי צריך לעשות את הביטוח?

קודם כל, חשוב לעשות את הביטוח לפני היציאה מהארץ, למעשה ברגע המראה - כבר נכנסתם אל החריגים ויהיה מורכב לעשות את הביטוח. כתבנו בהרחבה על ביטוח נסיעות לחו"ל למי שכבר טס לחו"ל. בנוסף, יש מגבלה כמה זמן מראש אפשר לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל - כרגע מדובר על כ-180 ימים לפני הטיסה. אפשר לראות נתונים מתעדכנים בנוגע לכמה זמן לפני טיסה אפשר לעשות ביטוח נסיעות. המלצה שלנו? כמה שיותר מקודם מרגע רכישת כרטיס הטיסה לעשות את הביטוח. הוא מכסה אתכם במקרים של ביטול הוא גם ניתן לביטול עד הטיסה.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות