כמה זמן לפני טיסה להיות בשדה?

רוצים לדעת כמה זמן לפני טיסה להיות בשדה? בין אם אתם טסים לחו"ל או לאילת, כל המידע ומה בדיוק תצטרכו לעשות נמצא כאן.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
כמה זמן לפני טיסה להיות בשדה [טיסה לחו

לא בטוחים כמה זמן לפני הטיסה להיות בשדה? כל התשובות בעמוד כולל מה כדאי לעשות בזמן שאתם ממתינים, הן בטרמינל 1 והן בטרמינל 3.

כמה זמן לפני טיסה להיות בשדה לפני טיסה לחו"ל?

אז כמה זמן צריך להיות בשדה לפני טיסה? ובכן, זה תלוי כמובן אם אתם טסים לחו"ל או עושים טיסה בתוך שטח ישראל, שזו טיסה לאילת למעשה. אז הנושא שלנו מתחלק ל-2 שאלות וכמובן, יש גם 2 תשובות שונות:

 • באשר לשאלה: כמה זמן לפני טיסה להיות בשדה כאשר טסים לחו"ל, אז התשובה היא: אתם צריכים להיות בשדה התעופה כשעתיים וחצי ~ שלוש שעות לפני הטיסה על מנת להבטיח שתעלו למטוס בזמן וזה לא משנה אם מדובר על טרמינל 1 או על טרמינל 3, מדובר באותו התהליך.
   
 • בנוגע לשאלה: כמה זמן לפני הטיסה לאילת צריך להיות בשדה, התשובה היא: ניתן להגיע לשדה יותר קרוב לטיסה, כדאי להגיע שעה וחצי לפניה. יום לפני הטיסה ודאו את שעת הטיסה כדי לוודא שלא היו עיכובים או דחיות, טיסות הפנים טסות דרך טרמינל 1.

 

המתנה בשדה התעופה

למה צריך להיות כל כך הרבה זמן לפני הטיסה בשדה?

 • עומס בשדה התעופה: כשמגיעים לנתב"ג לא ידוע כמה אנשים יש שם כרגע. יכולים להיות הרבה אנשים ויכולים להיות מעט אנשים אבל צריכים להיות מוכנים לכל התרחישים בשביל לא לפספס את הטיסה שלכם, כמובן שיש לשים דגש בתקופות העומס, במיוחד בקיץ, בחופש הגדול, בחגים ומועדים וכן, כל סופ"ש הוא עמוס יותר משאר הימים.
   
 • שינויים של הרגע האחרון: טיסות זה לא דבר צפוי ב100% ויכולים להיות שינויים. למזלנו נתב"ג הוא לא שדה תעופה מאוד גדול וגם אם יש שינויים בגייט לא קשה להגיע לגייט החדש, אבל בכל מקרה כדאי להגיע מספיק זמן לפני כדי לא להיות מופתעים ולהיות רגועים. כמו כן, מאוד כדאי להוית מעודכנים בסטטוס הטיסה שלכם, אפשר באמצעות לוח נחיתות והמראות להיות מעודכן האם יש עיכוב, שינוי בשער ומידע נוסף.
   
 • זמן לארוחה וקניות: הזמן בשדה זה בדיוק הזמן לשמח את כל החברים והמשפחה ולעשות את הקניות בדיוטי פרי שהבטחתם להם. בנוסף למי שלא נהנה מאוד מאוכל מטוסים אפשר לאכול אוכל יותר מוכר לפני טיסה של כמה שעות.
   
 • זמן פנוי: חשוב מאוד לא להיות בלחץ, אתם נוסעים לחופשה ולהנות - למה שהכל יהיה לחוץ? תגיעו לפני הזמן ויהיה לכם זמן לעשות הכל ברוגע, להתפנות לשירותים, לשתות קפה ולעשות את כל הסידורים שרציתם.

אז מה עושים בשדה התעופה כל הזמן הזה?

אם שאתם כמה זמן לפני טיסה צריך להיות בשדה התעופה, אתם וודאי לא מודעים לכל התהליך ומה "עושים" עם כל הזמן הזה, אז ככה יראה המסלול שלכם עד לעלייה למטוס:

 • אלו אשר מגיעים עם רכב ומחנים בחניון לטווח הארוך, יצטרכו למצוא חניה ולחכות לאוטובוס שיאסוף אותם לטרמינל שלהם.
   
 • בהגעה אל הטרמינל, תצטרכו לעשות צ'ק אין לטיסה (זה לומר, היי הגענו ואנחנו לטיסה xyz).
   
 • לאחר מכן, תעברו אל הבידוק הביטחוני, שם תשקפו את מה שהבאתם עמכם ותענו על שאלות של הצוות.
   
 • השלב הבא הוא ביקורת דרכונים, חשוב מאוד לוודא שיש לכם דרכון בתוקף למדינה אליה אתם טסים מבועד מועד, תוכלו לראות תוקף דרכון לפי מדינה כאן.
   
 • זהו, כעת אתם בדרכם אל ההיכל, שם תוכלו לעשות קניות, לאכול ולשתות. אנו ממליצים שתבדקו איפה השרוול ממנו הטיסה שלכם יוצאת, שתדעו לאן ללכת.
   
 • טיפ חשוב - מי שטרם עשה ביטוח נסיעות לחו"ל, יש עמדת פספורט קארד בשרוול D, שם תוכל ולהפיק במקום ביטוח נסיעות. לחלופין, ישנה אפשרות גם לאסוף את כרטיס הפספורט קארד משם (מי שעשה מראש ביטוח). כמו כן, אם יש לכם מספיק זמן פנוי - כדאי שתערכו השוואת מחירי ביטוח נסיעות (כן כן, דרך גודיי). ואל תטוסו בלי ביטוח!
   
 • בסוף, הכל הכ,! תצטרכו לעשות בורדינג (שזה השלב בו אתם עולים למטוס ואנחנו נשארים כאן crying), חופשה מהנה!
מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות