טיפים לביטוח נסיעות לחו"ל

הנה עשרת הטיפים לביטוח נסיעות שבטוח יעזרו לכם בבחירה ובמציאת חברת ביטוח נסיעות לחו"ל.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
עשרת הטיפים לביטוח נסיעות שיעזרו לכם לבחור

הכנו לכם עשרה טיפים שיעזרו לכם למצוא את ביטוח הנסיעות המתאים ביותר בעבורכם. אז מה הכי כדאי לבדוק? מה צריך לוודא? ואיפה האותיות הקטנות? כל הטיפים לביטוח נסיעות ממש כאן.

טיפ ראשון, מי משלם מהר ואיך?

כל חברת ביטוח תציג בפניכם את היתרונות הבולטים שלה, מבין הדברים שהכי יבלטו זה אופן תשלום בגין תביעה וכמה ישלמו לכם. למשל, פספורט קארד מוכנים לשלם לכם בכרטיס האדום באופן מיידי וסכום נכבד, במקרה של אובדן ואפילו עיכוב של המזוודה. כמו כן, חברות נוספות כמו הראל והפניקס, גם מוכנות לתת החזר מיידי באמצעות Bit.
 

 
כדאי לדעת, מרבית התביעות מול חברות ביטוח הנסיעות הן בגין עיכוב כבודה בשדה התעופה, לכן, גובה הפיצוי ומהירות קבלת הפיצוי, ללא ספק פרט שחשוב לבדוק בעת בחירת ביטוח נסיעות לחו"ל.
 
 

טיפ שני, מי הכי זמין?

בגדול, כל חברות ביטוח הנסיעות לחו"ל המובילות, מספקות שירותי חירום סביב השעון ובמהלך כל ימות השבוע. אז כולן זמינות מאוד, אבל הנגישות אליהן הוא גם עניין קריטי. ישנם כאלו שזמינות רק בצ'אט או בווצאפ. ישנם כאלו שניתן לחייג אליהן מכל מקום בעולם ובחינם וכאלו עם אפליקציה שבקליק אחד אתם כבר בשיחה עם נציג. בחרו בחברה שמציעה את הדרך המהירה והקלה ביותר בעבורכם.

טיפ שלישי, איזה ביטוח הכי זול לכם

כאשר מסתכלים באופן שטחי על מחיר ביטוח נסיעות לחו"ל, אפשר לזהות חברות שמתחילות במחיר נמוך מהאחרות. אבל, זה לא אומר שאלו הן החברות שהכי זולות בעבורכם. כאשר כל חברה מספקת מחיר שונה בעבור הרחבות, בעבור מצב רפואי וכן הלאה.


  • המחיר המוצג מתייחס לחבילת הבסיס של חברות ביטוח הנסיעות.
  • המחיר המוצג הוא לקבוצת הגילאים הראשונה 0 עד 44 ובחלק מן החברות 0 עד 60.

טיפ רביעי, מי מכסה הכי הרבה

אז איזה חברת ביטוח נסיעות נותנת את גובה הכיסוי הכי גובה? אפשר לומר שברמת הכיסוי הבסיס (הרפואי), החברות המובילות מיישרות קו ורובן נותנת כיסוי של עד 5 מליון דולר וחלק מהם, ללא הגבלה. אבל צריך להיכנס קצת יותר לעומק ולהסתכל על החלוקה של הכיסוי למצבים השונים, במיוחד אם עשיתם הרחבות על טלפון נייד, מחשב, תרופות, פריטים יקרי ערך ועוד. בדקו - כמה תקבלו במקרה ו.. (כאשר אצל כל אחת  מן החברות, תקבלו פיצוי שונה).

טיפ חמישי, מיועד לגיל הזהב

כאשר עושים ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 65, זה נחשב כבר ביטוח נסיעות לגיל הזהב. במקרה הזה יש כמה דברים שצריך לעניין אותכם תחילה, קודם כל - המחיר. המחירים קופצים משמעותית כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לגילאים אלו. דבר שני, אורך תקופת הביטוח, ישנם חברות שלא מוכנות בכלל לבטח מעל גיל 90. ויתר החברות מגבילות את ימי החופשה. אז בדקו מי ייתן לכם את המחיר הכי משתלם ומי יספק לכם תקופת ביטוח יותר ארוכה.
 

גיל הזהב

טיפ שישי, מי הכי גמיש ורחב

נגלה לכם סוד, לא כל חברות ביטוח הנסיעות לחו"ל עושות את כלל הכיסוים, למשל בפספורט קארד, אפשר לבטח אפילו כרטיס בילוי. לעומת זאת בחברות אחרות, ייתכן ולא תמצאו כיסוי בעבור מחשב נייד או רחפן. כמו כן, נושא הגמישות. יש חברות שיאפשרו לכם לעשות ביטוח סקי לכמה ימים בודדים וישנם כאלו שיאפשרו לכם לעשות הרחבה לסקי. אבל - לכל התקופה. הטיפ הזה מיועד למי שמתכוון לעשות הרחבות ורוצה להיות מכוסה מכל הצדדים, אבל אם זאת - לא לשלם סתם כסף על ביטוח.

טיפ שביעי, לבדוק את האותיות הקטנות

אנחנו חושבים שזה אחד מהטיפים לביטוח נסיעות הכי חשוב. תשקיעו קצת זמן ותקראו את הפוליסה, לא חייבים לקרוא הכל - אבל אם עשיתם הרחבות, לפחות את התנאים והסעיפים שלהם. הנה דוגמא: עשיתם ביטוח לטלפון נייד בחו"ל, הוא נגנב. אתם יודעים שעל מנת לקבל את הפיצוי, אתם צריכים לגשת אל תחנת משטרה ולקבל מסמך מהם. אותו להציג ורק אז תקבלו פיצוי על הטלפון? בנוסף, אם הטלפון חדש עם חשבונית, אכן תקבלו עד תקרת הפיצוי או שווי הטלפון. אם הוא לא חדש ואין חשבונית, תקבלו מחיר מופחת עם בלאי והשנים שאתם מחזיקים את הטלפון. ישנם אנשים שלא יחשבו אפילו לגשת אל תחנת משטרה גם אם ידעו שזה התנאי לקבלת הפיצוי ויעדיפו פשוט לא לעשות הרחבה בעבור ביטוח טלפון נייד בחו"ל.

טיפ שמיני, לעשות את הביטוח מוקדם

אם סגרתם טיסה, תעשו את ביטוח הנסיעות לחו"ל ותרכשו אותו. למה? מכמה סיבות, הראשונה היא שניתן לבטל עד יותר הטיסה ללא תשלום את ביטוח הנסיעות לחו"ל. השניה, היא שאפשר להיות מבוטחים על סעיפים ספציפים בביטוח הנסיעות. למשל ביטול במקרה של מוות או אשפוז, גם בקרבה מדרגה ראשונה. לכן, אם זה לא עולה לכם כסף ואפשר לבטל וגם ככה תעשו ביטוח - למה לא?
 

 
הידעתם? אפשר לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל כ-180 ימים לפני הטיסה. וניתן לבטל ללא תשלום את הביטח לפני הטיסה.
 
 

טיפ תשיעי, להשוות את מחירי השוק

בשביל הטיפ הזה, אנחנו קיימים. אם לא תשתמשו במערכת השוואת מחירים ביטוח חו"ל, כמו שיש כאן בגודיי. על מנת לברר בדיוק מה מחיר הביטוח שלכם, תצטרכו למלא לפחות ב-6 חברות אל מלוא הפרטים. אצלנו - בפעם אחת תגלו את מחיר הביטוח שלכם אצל כל החברות המובילות ובלחיצת כפתור נוספת, תוכלו לרכוש אונליין את הביטוח. כמו כן, אפשר להיעזר תמיד בנציג מטעם גודיי לשאלות ועריכת השוואת מחירים מהירה.

טיפ עשירי, חפשו אחר הטבות והנחות

לא סתם שמרנו את טיפ ביטוח הנסיעות העשירי לסוף. זה הטיפ האהוב עלינו וללא ספק, מי שקרא עד לכאן - מגיע לו. אז איך תקבלו הנחה לביטוח נסיעות? ובכן, חלק מן החברות נותנות ביטוח ברכישה אונליין, חלק מספקות הטבות לחברי מועדונים ואחרות נותנות ברכישה חוזרת. סיכמנו לכם את מלוא הפרטים על קבלת הטבות והנחות לביטוח נסיעות כאן. אז תעשו השוואת מחירים, תנצלו את ההטבות שמגיעות לכם ותטוסו בזול.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות