האם צריך להדפיס כרטיס טיסה?

אז מה קורה אם שכחתם להדפיס את כרטיס הטיסה? גלו אם צריך בכלל ומידע נוסף ורלוונטי.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
האם צריך להדפיס כרטיסי טיסה לפני הגעה לשדה?

אנחנו כאן לענות לכם על השאלה, האם צריך להדפיס כרטיסי טיסה? ובכן, התשובה היא כמעט חד משמעית וכמובן, שנסביר הכל.

האם צריך להדפיס כרטיסי טיסה?

רבים נוהגים להגדיר כרטיסי טיסה כהזמנה את הדף שהם קיבלו מחברת התעופה לאחר ההזמנה, אז למעשה זהו דף הזמנה ולא כרטיס הטיסה (בורדינג), עליו נרחיב בהמשך. אז נסביר כי החל משנת 2008 (ארגון התעופה הבינלאומי IATA), החליט כי אין צורך בהצגת כרטיס ההזמנה לצורך בדיקת הצ'ק אין. כך שהתשובה היא לא, אין צורך בכרטיס טיסה מודפס כאשר אתם מגיעים לעמדת הצ'ק אין בשדה התעופה. אבל ויש אבל גדול. מדינות עולם שלישית לרוב דורשות הצגה של של הזמנת טיסה מודפסת והצגת דרכון לפני כניסה לשדה התעופה. אז ביציאה מהארץ - אתם לא צריכים להציג שום דבר. אבל בחזרה, ישנם שדות שכן יבקשו מכם כרטיס טיסה מודפס.
 

כרטיס טיסה

אז איך מזהים שיש לי כרטיס טיסה?

במרבית המקרים, מספיק הצגת דרכון (אם הזכרנו, בדקו שהדרכון שלכם בתוקף לפי היעד) וכבר בדלפק הצ'ק אין ידעו לספק לכם את הבורינד טיקט שלכם. אבל כדאי שיהיה ברשותכם גם את קוד ההזמנה שנקרא "PNP", או את מספר הכרטיס האלקטרוני. אפשרות נוספת היא כמובן הצגת כרטיס טיסה דיגיטלי, אותו אפשר גם להדפיס אבל אפשר גם להציג אותו דרך המכשיר הסלולרי, מדובר על כרטיס עם קוד QR, שניתן לסריקה. אם קיבלתם אחד כזה למכשיר, דאגו להציג את גרסת ה-PDF.

האם צריך להדפיס כרטיס עליה למטוס?

כרטיס עליה למטוס הוא כבר סיפור אחר, זה אומר למעשה שעשיתם צ'ק אין אונליין ואתם כבר יכולים לקבל את הכרטיס טיסה האמיתי! האם חובה להדפיס אותו? לא. אפשר או להציג אותו דרך הטלפון או לקבל מודפס בדלפק הצ'ק אין. למטיבי לכת אשר כן רוצים להדפיס, בפסקה הבאה תגלו כיצד ניתן להדפיס. אם אתם שואלים "מה זה נותן לי" אז אתם יכולים לחסוך עוד כמה דקות בשדה, כאשר יש לכם את הכרטיס מודפס ועשיתם צ'ק אין, אתם יכולים להגיע פחות זמן לפני הטיסה לשדה התעופה, או שיהיה לכם יותר זמן פנוי בשדה.

איך מדפיסים כרטיס טיסה (בורדינג כארד)?

בסיום תהליך הצ'ק אין תוכלו לקבל את כרטיס העליה למטוס שלכם, שכולל את מספר השורה, המושב ועליו כתוב שעת עלייה למטוס. הכרטיס הזה למעשה הוא הכרטיס שמציגים ממש רגע לפני שעולים אל הטיסה. המון לא עושים זאת ועדיין  מעדיפים לקבל את כרטיס העליה למטוס ממש בשדה. כך, שזה ממש לא חובה להדפיס. אם בסיום הצ'ק אין לא קיבלתם את האפשרות להדפיס, תוכלו לנסות לבדוק לפי חברת התעופה אם היא מספקת את האפשרות הזו בכלל. חברת אלעל, כן מספקת אפשרות להדפיס בורינד כארד (כרטיס עליה למטוס), תוכלו להנפיק לכם כרטיס עליה למטוס לטסים באלעל מכאן.

אז לסיכום,

אין זה חובה להדפיס את כרטיס העליה למטוס ואין זה חובה להדפיס את ההזמנה לטיסה שיוצאת מישראל ליעד מוכר ואירופאי. רוב המדינות המתקדמות יסתפקו גם בהצגה בטלפון, אם בכלל תתבקשו להציג. אם אתם טסים ליעד של מדינת עולם שלישית, דאגו שיש לכם את כל המסמכים מודפסים. אפשר למצוא גם רשימת ציוד לחו"ל אצלנו, בגודיי, שם תוכלו לראות בדיוק מה צריך לקחת איתכם לטיסה, אה וכמובן! אל תשכחו לעשות השוואת מחירים ביטוח נסיעות לחו"ל, זה מהיר וקל ואפשר לחסוך לא מעט כסף.

חופשה מהנה והמשך Gooday.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות