ביטוח נסיעות לקבוצות

נוסעים בטיול מאורגן? צריכים ביטוח נסיעות לקבוצות? קראו את כל המידע הרלוונטי וערכו השוואת מחירים.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לקבוצות ולטיול מאורגן - השוואת מחירים

מתכוננים לטיול מאורגן? חלק ממארגני קבוצה לטיול מאורגן? כדאי שתקראו את המאמר הבא ותבינו יותר לעומק את כל נושא ביטוח נסיעות לקבוצות ובעבור ביטוח לטיול מאורגן, כלל הרחבות, השגת מחיר זול וכן - ביטוח ביטול טיול מאורגן לכל מקרה.

השיגו מחיר זול לביטוח נסיעות לקבוצות

גודיי מאפשרת לכם לערוך השוואת מחירים בין חברת ביטוח הנסיעות המובילות בישראל, כך שאם תזינו את כל הפרטים דרך השוואת המחירים לביטוח נסיעות באתר, תוכלו לקבל את המחיר הזול וביותר לפי התאמה ליעד, סוג הטיול וכן, הרכב הגילאים שנמצאים בטיול. אם אתם נוסעים קבוצה מתוך חברה או עסק, יש בעבורכם התאמה שחלק מהחברות עושות, תקראו על כך בסוף העמוד.
 

ביטוח נסיעות לקבוצות

האם אפשר לעשות ביטוח ביטול טיול מאורגן?

כמעט כל חברת ביטוח נסיעות מאפשר לרכוש הרחבה אשר נקראת "ביטוח ביטול טיסה", היא כוללת בתוכה גם את כרטיס הטיסה וגם את המלון. כאשר מדובר על טיול מאורגן שהוא מחיר כולל - יש לציין זאת במסגרת ביצוע הביטוח מול נציג על מנת לוודא שכל הסוכם כלול. רוב חברות ביטוח הנסיעות מספקות ביטוח ביטול טיסה מסיבות מסיומות, כמו - מצב בריאותי של המבוטח ומצב בריאותי של מעגל ראשון שלו. כמו כן - גם במצב של פטירה במעגל הראשון. חשוב לבדוק היטב את פוליסת הביטוח מול כל חברה אם מתעניינים בהרחבה כזו. ניתן לרכוש אותה כ-180 ימים מראש לפני הטיול במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל הן לקבוצות והן ליחידים.

איך הכי נוח לעשות ביטוח נסיעות לקבוצות מאורגנות?

ברור לנו שמדובר בביטוח נסיעות לקבוצות מאורגנות, ישנם פערי גילאים, פערים במצב הבריאותי ולעיתים אף בהרחבות שרוצים לספק. למשל לגיל 70 לא בהכרח נעשה ביטוח בסקי, אבל כן, הרחבה למצב בריאותי. אז הדרך הטובה ביותר היא לחלק את האנשים לפי קבוצות גילאים. נניח גיל 18 עד גיל 40 ומגיל 40 ומעלה כקבוצה נפרדת (אפשר גם לעשות ביטוח נסיעות לגיל הזהב הנפרד). תלוי כמה תרצו להשקיע בפילוח ומהם הגילאים שיש לכם. לאחר מכן, כדאי לערוך השוואה לקבוצה 18 עד 40 ואז השוואה נוספת לקבוצה של 40 ומעלה. ככה תקבלו 2 חבילות מחירים אידאליות לפי הקבוצה שלכם

 • אם אפשר לספק הצעת מחיר בודדת לכל אחד מן האנשים בקבוצה, זה האידאלי ביותר. נציגי השירות של גודיי עושים זאת. אפשר לערוך עימנו שיחה קצרה, להעביר לנו את מספרי הטלפונים של האנשים בקבוצה, לידע אותם שביטוח הקבוצות הוא דרך Gooday. ונציג מטעמנו ידאג לעשות ביטוח פרטני לכל אחד מהנוסעים על פי הרחבה, גיל ומצב בריאותי.

האם כחלק מטיול מאורגן יש ביטוח נסיעות?

לרוב במסגרת טיול מאורגן לא יהיה ביטוח נסיעות לטיולים מאורגנים אשר כלול בחבילה -  מה שכן, יכול להיות הסדר. עם גודיי אפשר לעשות הסדר שאנו דואגים לספק הצעת מחיר מעולה (לאחר השוואה) ולספק שירות. כפי שציינו מעלה, ניתן להעביר את מספרי הטלפון של משתתפי הטיול המאורגן ואנחנו דואגים לספק לו את ביטוח הנסיעות לחו"ל בעבור טיולים מאורגנים המתאים והזול ביותר בעבורו.

איזה הרחבות כדאי לעשות בטיול קבוצות?

לרוב מראש יודעים איזה ספורט אתגרי, אקסטרים או האם יש טיול ג'יפים מתוכנן, ככה שלפי הלו"ז אפשר להחליט על הרחבות מסוג זה, בנוסף - יש עוד הרחבות שכדאי לשקול:

 • הרחבה לכבודה: כבודה תמיד יכולה ללכת לאיבוד בטיסה, באוטובוס וזה לא נעים כלל. ביטוח כבודה מכסה את תכולת המזוודה (עד גבול מסוים, לפי הפוליסה). וכן, דואגים לפיצוי בגין עיכוב של הכבודה. כאשר אתם בלוז צפוף ש לטיול מאורגן וכחלק מקבוצה, לא תמיד יש זמן לחכות ולברר בנוגע למזוודה וצריך להמשיך בטיול (כדי לא לפספס כלום). ישנם חברות ביטוח נסיעת כמו פספורטכארד, שמספקות שירות מציאת מזוודה.
   
 • הרחבה לפי מצב בריאותי: אם קיבלתם ביטוח נסיעות דרך הטיול המאורגן ולא הצהרתם כלל על מצב בריאותי, כדי שתבדקו שהוא מכסה את מצבכם הרפואי. לעיתים דברים כאלו קורים ונופלים בין הכיסאות. לכן, חשוב שכל אחד יבדוק איזה ביטוח נסיעות הוא עשה.
   
 • הרחבה לטלפון ומחשב: הרחבה מעולה שמספקת לכם שקט על ציוד יקר ערך כמו מחשב נייד, טאבלט וכן, טלפון נייד שעשוי להיגנב או להאבד בחו"ל, ניתן לקרוא מידע נוסף על ביטוח מחשב נייד בחו"ל כאן.
   
 • ביטוח ביטול טיול מאורגן: הוא נקרא ביטוח ביטול טיסה ודיברנו על מעלה, הרחבה מעולה המתאימה לקבוצות והן לאנשים בודדים שעושים לבדם ביטוח נסיעות לטיול מאורגן.

ביטוח לקבוצות של עובדי חברות

הבטחנו בפסקה הראשונה, שנסביר לכם על ביטוח לקבוצות שהם חלק ממערך של חברה או עסק, אז זה המידע שכדאי שתכירו. ישנם חברות ביטוח שיכולות לפתוח בעבורכם מסוף בתוך החברה שלכם. נסביר, גודיי מספקת לכם אפשרות להקים מערך ביטוח נסיעות במחיר מוזל לכל עובדי החברה. תיהיה לכם מערכת בה אתם מזינים את התאריכים, בוחרים עובדים שנוסעים לטיול ובקלות מבוטחים. במחיר משתלם במיוחד ובשיתוף חברות ביטוח הנסיעות המובילות בישראל. אז אם אתם עסק או חברה - צרו קשר עם נציג לקבלת מידע נוסף.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות