ביטוח נסיעות לחו"ל לסטודנטים

סטודנטים? גלו איזה ביטוח נסיעות לחו"ל לסטודנטים הכי כדאי לכם לרכוש, ערכו השוואה מהירה וחסכו במהירות!
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לסטודנטים בריאות ורפואי - מידע והשוואת מחרים

קראו מה מיוחד בביטוח נסיעות לסטודנטים, אילו הרחבות ביטוחיות ניתן לכלול בו וגם איך תוכלו להשיג פוליסה ביטוחית במחיר משתלם דרך פורטל גודיי גם בעבור ביטוח רפואי לסטודנטים הלומדים בחו"ל.

מהו ביטוח נסיעות לסטודנטים?

ביטוח נסיעות לסטודנטים שם לו למטרה לסייע לכל סטודנט ישראלי המחליט לשהות בחו"ל לצורכי לימודים אך גם עבור אלו שטסים להתרעננות בין הסמסטרים שלהם בארץ. מטרת הביטוח הנ"ל היא להקל כלכלית על הוצאות המחייה היקרות שעשויות לחול על סטודנטים בין כה וכה. ביטוח זה מתאפיין בהשתתפות עצמית נמוכה ובשירותים שכוללים בין היתר - ימי אשפוז, טיפול רפואי ותרופתי, תשלום על ימי מחלה ואף הטסת חירום לארץ.

 • ביטוח נסיעות לטווח ארוך - עבור סטודנטים ישראלים המעוניינים לשהות בחו"ל לתקופה ממושכת למטרת לימודים או סטאז', נקרא ומוגדר גם כ-"ביטוח רפואי לסטודנטים הלומדים בחו"ל".
   
 • ביטוח נסיעות לטווח קצר - ניתן לרכוש ביטוח סטודנטים לחו"ל גם עבור מקרים בהם אגודת הסטודנטים הישראלית מארגנת ביקור משותף במדינה אחרת או לחילופין, כשאתם מעוניינים לטוס להתרעננות בחו"ל בין הסמסטרים.
   

ביטוח נסיעות לסטודנטים

אילו הרחבות ביטוח ניתן להוסיף?

ביטוח נסיעות לסטודנטים לא תמיד יבטח כל אחד בצורה היקפית מכל דבר. לעתים ע"מ למקסם את היקף הביטוח עבורכם כסטודנטים, צריך להוסיף לתוכו הרחבות ביטוח משלימות:

 • ביטוח לפי מצב בריאותי - במידה והנכם סטודנטים המתמודדים עם מחלות רקע כמו אסטמה, סוכרת וכדומה, דעו כי תצטרכו ליידע על כך את החברה המבטחת כדי שתדאג להרכיב את פוליסת הביטוח לפי מצבכם הבריאותי הקיים, שכן, בשונה מאדם בריא - הסיכוי שתזדקקו לטיפול רפואי בחו"ל עולה משמעותית. אומנם מדובר בתוספת כספית על בסיס ביטוח הנסיעות הקיים אך זה עשוי לחסוך לכם לא מעט כסף במקרה של מצבים הכרכיים בחו"ל.
   
 • ביטוח כבודה - ישנן חברות ביטוח שכבר כוללות כיסוי על כבודה בעת רכישת ביטוח נסיעות לסטודנטים אך לא כולן וגם יש כאלו שהכיסוי המדובר נכנס בצורה חלקית ולא כולל לפטופ או מכשיר סלולר. חשוב שתוודאו שאכן אתם מכוסים ואם לא, נמליץ להוסיף כמה דולרים ע"מ לכסות ולקבל פיצוי כספי בעת אובדן או גניבת הרכוש שלכם.
   
 • ביטוח על ביטול טיסה - במידה ונאלצתם לבטל את הנסיעה לפני שעליתם לטיסה בגלל שנפצעתם בתאונה, בן משפחה נפטר או בגלל שאולצתם להתפקד למילואים, דעו כי תוכלו לקבל החזר כספי מלא על הטיסות, המלון ולעתים גם על אטרקציות שרכשתם להן כרטיסים מבעוד מועד.

רכשו ביטוח נסיעות לסטודנטים במחיר משתלם דרך גודיי!

במידה ואתם אכן מתכוונים לטוס לחו"ל לתקופה ממושכת לצורכי אקדמיה או סתם כדי להתרענן בין הסמסטרים, דעו כי דרך פורטל גודיי ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לסטודנטים במחיר משתלם. כל שיהיה עליכם לעשות הוא להזין את פרטיכם האישיים במנגנון השוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל שלנו ולבחור בין ההצעות שיוצעו לכם פה במקום! השירות ניתן חינם ללא התחייבות.

איך להפעיל ביטוח נסיעות לחו"ל לסטודנטים?

במידה ורכשתם ביטוח רפואי לסטודנטים הלומדים בחו"ל ואתם רוצים לדעת כיצד לפעול ואיך ליצור קשר עם החברה המבטחת שלכם בעת הצורך כשתנחתו בחו"ל, כדאי שתדעו שלרוב הדבר נעשה באמצעים כמו מייל, שיחת טלפון, צ'ט ייחודי או בווטסאפ. צרפנו לכם מתחת קישורים לדרכי התקשרות של כל אחת מחברות הביטוח הגדולות:

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות