ביטוח נסיעות לחו"ל לחצי שנה

מתכננים טיול ארוך לפחות לחצי שנה? אל תטוסו בלי ביטוח נסיעות לחצי שנה לפחות!
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

קראו למי מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לחצי שנה, כמה זה יעלה לכם, איך תוכלו להשיג מחיר זול וכמה דגשים חשובים לקחת בחשבון.

למי מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לחצי שנה?

ביטוח נסיעות לחו"ל לחצי שנה מתאים בעבור כמה מקרים וסוגי אנשים שונים, הנה המקרים בהם נראה שעושים ביטוח נסיעות לחצי שנה לפחות:

 • מטיילים ומוצ'ילרים: אנשים שאוהבם טיולים מטורפים ויערות, יכולים ממש "ללכת לאיבוד" שם, לטייל תקופות ארוכות ולא ממש לחשוב על הזמן. בעבורכם ביטוח נסיעות לתקופה של חצי שנה יכול להתאים.
   
 • אנשי עסקים: אנשי עסקים לעיתים צריכים לעבור לתקופה ארוכה ליעד על מנת להפעיל חברה חדשה, לסגור עסקה או פשוט להפעיל עסק. אם אתם אנשי עסקים שמטיילים בין יעדים, זה לא הביטוח שמתאים לכם, אלא ביטוח נסיעות לאנשי עסקים (שם אפשר להחליף גם יעדים ויש כיסוי שנתי).
   
 • טיול הגדול: אחרי צבא? אם אתם מחפשים ביטוח נסיעות לטיול הגדול, זה בדיוק האפשרות לעשות ביטוח לחצי שנה, בין אם זה להודו, תאילנד ויעדים אקסלוסיבים אחרים.
   
 • ביקור בארה"ב: אם חשבתם לטוס לארה"ב לתקופה ארוכה, בין אם זה למטרת עבודה או שהייה, אפשר לעשות גם ביטוח נסיעות לארה"ב לתקופה של חצי שנה לפחות.
   

ביטוח נסיעות לחו"ל לחצי שנה

האם כל חברה מאפשרת ביטוח לחצי שנה?

התשובה הקצרה היא לא, לא כל חברה תאפשר לכם ביטוח נסיעות לחו"ל לחצי שנה. זה תלוי במספר פרמטרים, למשל:

 • גיל המבוטח: חברות הביטוח מחלקות את תקופת הביטוח המירבית לפי גיל המבוטח, ככל שאתה צעיר יותר - כך יאשרו לכם לעשות ביטוח נסיעות ארוך יותר.
   
 • מצב רפואי: ככל שהמצב הרפואי מורכב יותר, כך יהיה קשה לקבל אישור לביטוח נסיעות לחו"ל ארוך יותר. כאן זה תלוי באישור הרפואי ובוועדה שקיימת בחברות הביטוח והן יאשרו את תקופת ביטוח הנסיעות המירבית.
   
 • אופי הטיול: אם מדובר על טיול סטנדרטי לאירופה, לרוב לא ישאלו יותר מידי שאלות, אבל אם זה טראקים, שכירת רכבים, אקסטרים וכדומה - ייתכן ויגבילו את תקופת השהייה.
   
 • חברת הביטוח: החברות עצמן מצהירות על תקופות ביטוח מינימליות יותר מחצי שנה (לרוב), לכן, בעזרת נציג מגודיי - אפשר לקבל סיוע בקבלת אישור לעשות ביטוח נסיעות לחצי שנה ואף יותר.

כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל לחצי שנה?

מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל לחצי שנה ויותר אינם קבועים ועשויים להשתנות. אם אתם מתכננים לטוס לתקופה ארוכה, אז כדאי לכם לבדוק גם על ביטוח נסיעות לתקופה ארוכה ולקבל מידע נוסף שם. נחזור לנושא - בנוגע למחיר, הוא משתנה בהתאם למצבו הבריאותי של המבוטח, כמות ההרחבות שהוא בוחר להוסיף וגם מטרת הנסיעה (נסיעת עסקים, טיול תרמילאים, לימודים ועוד), כאן תוכלו לראות מהו מחיר ביטוח נסיעות ליום אחד:


 • המחיר המוצג מתייחס לחבילת הבסיס של חברות ביטוח הנסיעות.
 • המחיר המוצג הוא לקבוצת הגילאים הראשונה 0 עד 44 ובחלק מן החברות 0 עד 60.

מה חשוב לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל לחצי שנה?

 • מצב רפואי - שימו לב שבמידה ואתם מתמודדים על מחלות רקע, החברה המבטחת עלולה לייקר את ההצעות שהצגנו מעל או לחילופין - לדחות לגמרי את הבקשה שלכם.
   
 • כיסוי - רוב החברות יעניקו שירותי בריאות במצבי חירום בלבד. מה שאומר שביקורי רופא שיגרתיים אליהם אתם רגילים בישראל - לא ייכללו.
   
 • בירוקרטיה - קחו בחשבון שיהיה עליכם להגיש בקשה מהר ככל הניתן היות ומדובר בתהליך שיכול לקחת זמן עד לאישורו הסופי מצד החברה המבטחת, כך שאם אתם בטוחים לגבי רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל לחצי שנה, עשו זאת כמה שיותר מהר.

איך לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לחצי שנה בזול?

אז כפי שכבר צפיתם מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל לחצי שנה עשויים לעלות לא מעט וכדי להבטיח שתקבלו את הפוליסה הזולה ביותר, מבלי לוותר על רכיבים חשובים בה, צוות גודיי ממליץ לבצע השוואת מחירים בין ההצעות השונות.

 

מלאו פרטים אישיים במנגנון השוואת ביטוחי הנסיעות, קבלו בחינם הצעות רלוונטיות לביטוח, בדקו את רכיבי הפוליסה ובחרו באחת הזולה ביותר - כל עוד תנאיה מקובלים על ידיכם.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות