ביטוח נסיעות להפלגה

הפלגה, שייט או קרוז הם טיול בחו"ל לכל דבר. עשו ביטוח נסיעות המתאים לכם דרך גודיי.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות להפלגה, שייט או קרוז? כנסו וגלו הכל כאן

מתכננים קרוז מפואר בלב ים? קראו על ההרחבות הנפוצות שתוכלו לרכוש, מה כולל ביטוח הפלגה, נסביר על ההבדלים בין ביטוח נסיעות לקרוז או הפלגה זה לבין ביטוח נסיעות לטיסה וגם איך ניתן דרך פורטל גודיי להשוות בקלות בין החברות המבטחות בביטוח נסיעות להפלגה.

אילו הרחבות ניתן לקבל במסגרת ביטוח נסיעות להפלגה?

אז החלטתם שאתם מפליגים אל הלא נודע? (רצוי שיהיה נודע כמובן) כדאי שתדעו שאתם זכאים לרכוש את מרבית ההרחבות הביטוחיות כתוספת לביטוח הפלגה לחו"ל אך בחלק מההרחבות חלים תנאים שונים מעט. נסביר:

 • ביטוח כבודה - כמו בביטוח נסיעות רגיל על טיסה, תוכלו לרכוש פוליסת ביטוח כבודה שמטרתה לזכות אתכם בתשלום בגין אובדן או גנבה של החפצים שלכם בזמן ההפלגה הכוללים: מזוודה, טלפון ואף מחשב נייד (למידע מפורט, שאלו את נציג השירות או קראו את עיקרי הפוליסה).
   
 • ביטוח נסיעות לנשים בהיריון - ניתן להרחיב ביטוח נסיעות לשייט גם עבור נשים בהיריון ובהתאם לשלב ההיריון.
   
 • ביטוח לגיל הזהב - בני 65 ומעלה? דעו שניתן להרחיב ביטוח הפלגה גם עבורכם ובהתאם למצבכם הבריאותי.
   
 • איתור והצלה - מדובר בהרחבה מומלצת מאוד ובגדר החובה למי שמתכנן לנפוש בלב ים. מדובר בכיסוי על איתור של השייט ע"י מטוס / מסוק והטסה ישירה למרכז הרפואי הקרוב.
   
 • ביטוח ספורט אקסטרים - מתכננים לקחת חלק בספורט ימי באזור הקרוז? כדאי שתדאגו לבטח את עצמכם בביטוח ספורט אקסטרים.

 

ביטוח נסיעות לקרוז

מה ההבדל בין ביטוח נסיעות להפלגה בהשוואה לטיסה?

פעם ראשונה שאתם בקרוז? למה לא, תהנו! אך חשוב שתדעו שקיימים כמה הבדלים בין פוליסת ביטוח נסיעות להפלגה ובין פוליסת ביטוח נסיעות לטיסה. בגדול, גם פוליסת ביטוח נסיעות לקרוז או הפלגה נוצרה ע"מ לבטח את מי מכם שמעוניין להפליג כל הדרך לחו"ל, אם כי יש כמה הבדלים:

 • זמן ההפלגה - בשונה מזמני טיסה אל יעד החופשה, שלרוב מסתכמים בשעות בודדות עד יממה, זמני הפלגה עם ספינה עשויים להימשך שעות רבות ואף ימים (בהתאם למרחק היעד), מה שאומר שבמידה ואינכם מרגישים בטוב בעת ההפלגה, חשוב שתקבלו את הסיוע הרפואי הדרוש לכם. גם במידה ומדובר על לקיחת חלק בספורט אקסטרים על הספינה או בסמוך לספינה, יהיה עליכם לרכוש ביטוח מתאים לכל מקרה שלא יהיה.
   
 • מספר היעדים - בעת הפלגות, הספינה עשויה לעגון במספר יעדים משתנים, בעוד שבמקרה של טיסה לרוב מדובר על קונקשן שבו מחכים לטיסה הבאה בתוך שדה תעופה שנחתתם בו. מחיר ביטוח הפלגה יכול להתייקר בהתאם לכמות היעדים שתעגנו בהם והיהי עליכם ליידע את החברה המבטחת על כך מראש כדי שתוכל להתאים לכם את פוליסת הביטוח.
   
 • מקרי חירום - הסיכוי שיקרה מקרה חירום בעת הפלגה הוא נפוץ בהרבה בהשוואה למקרי חירום במהלך טיסה היות ומשך ההפלגה נפרש על פני זמן ממושך בהרבה. חשוב להבהיר שקיים צוות רפואי על ספינות וקרוזים אך הוא מוגבל בציוד ובכוח אדם ועל כן, במידה ואדם זקוק לטיפול רפואי בבי"ח, יהיה עליו להיחלץ מהספינה ע"י הליקופטר או באמצעות סירת מנוע - מה שעלול לייקר משמעותית את הטיפול כמו גם את פוליסת ביטוח הנסיעות.

 

פרמטרים משווים הפלגה טיסה
זמן הגעה ליעד לרוב ארוך לרוב קצר
מספר יעדים כמה יעדים יעד אחד
פינוי רפואי הליקופטר/ סירת מנוע אמבולנס/ מונית (לאחר נחיתה)

האם יש הבדל במחיר ביטוח הפלגה?

אם אתם תוהים האם קיים הבדל בין ביטוח נסיעות בטיסה ובין ביטוח נסיעות בהפלגה, אז לא - אין הבדל בין המחירים וניתן להשתמש בהשוואה ובמחירונים ולהתייחס אליהם באותה צורה, בין אם אתם טסים ובין אם אתם מפליגים. כאן תוכלו לראות את מחירי הבסיס.


 • המחיר המוצג מתייחס לחבילת הבסיס של חברות ביטוח הנסיעות.
 • המחיר המוצג הוא לקבוצת הגילאים הראשונה 0 עד 44 ובחלק מן החברות 0 עד 60.

האם כל חברות הביטוח עושות ביטוח הפלגה?

כל החברות אשר מספקות שירות ביטוח נסיעות לחו"ל, גם מספקות ביטוח נסיעות לקרוז או הפלגה, או שייט של כמה ימים. ניתן לראות כי ביטוח הפלגה הראל הוא הנפוץ ביותר כיום, אך אפשר לעשות זאת גם דרך פספורט קארד, מגדל, הפניקס וכן - יתר חברות הביטוח אשר מספקות שירות דומה בביטוח נסיעות לחו"ל אשר מוגדר כ"טיסה" כמובן, דרך גודיי תוכלו לערוך השוואה בעבור ביטוח נסיעות להפלגה בפספורט קארד, מגדל, מנורה, כלל, הפניקס והראל.
 

ביטוח נסיעות להפלגה

רכשו פוליסת ביטוח נסיעות להפלגה במהירות דרך גודיי

מעוניינים לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות להפלגה בזמן הקרוב? דעו כי ניתן להשוות בין חברות הביטוח השונות דרך מנגנון ההשוואה החכם של פורטל גודיי, כך שתוכלו לרכוש את פוליסת הביטוח כבר עכשיו מבלי לבזבז זמן יקר. 

האם קיים ביטוח ביטול הפלגה?

בשונה מאלו שטסים לחו"ל עם מטוס, שעבורם אופציית ביטול הטיסה טיסה תמיד זמינה להרחבה, במקרה של ביטול שייט, לא תמיד זה ניתן. ביטוח ביטול שייט או הפלגה מכל סיבה ניתן לרכוש אצל חלק מחברות הביטוח ועל כן, נמליץ לברר בין כל אחת מהן בנפרד או פשוט לבקש מנציג פורטל גודיי שיבדוק זאת עבורכם. (השאירו פרטים בטופס המצורף בעמוד)

 

לחברות שכן מעניקות הרחבה זו - לרוב מדובר על החזר כספי של עד 80%, בדומה לפוליסת ביטול טיסה.

האם ביטוח להפלגה חל גם כשאני יורד מהספינה?

בהחלט, תוקף ביטוח נסיעות להפלגה חל מהרגע בו עליתם על הספינה ועד לרגע שחזרתם איתה לישראל כך שגם אם קרה אירוע רפואי על הספינה או מחוצה לה באזור בו ביקרתם - הנכם זכאים למימוש פוליסת הבריאות שרכשתם.

בואו נסכם

יציאה מהארץ בין אם היא בטיסה או בהפלגה, שייט או קרוז היא לא כוללת את ביטוח הבריאות שיש לכם בארץ, מרגע יציאה מהגבול הישראלי. כך שלעשות ביטוח נסיעות לשייט הוא חשוב לא פחות. החברות שמספקות את ביטוח הנסיעות בטיסה הן גם אלו אשר מספקות ביטוח נסיעות לקרוז או הפלגה שתעשו. הפוליסות דומות מאוד ועריכת השוואת המחירים תואמת. אז בין אם זה קרוז, שייט או הפלגה - ברגע שיצאתם מארץ ישראל, כדאי שיהיה לכם ביטוח.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות