ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן אבטלה

מותר לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל כאשר אני באבטלה? האם מותר בכלל לטוס בזמן אבטלה? כל המידע על טיסה ואבטלה.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
האם כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו

שאלת רבים, האם ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן אבטלה זה אפשרי? זה כדאי? מותר בכלל לטוס בזמן אבטלה? קבלו את כל המידע על טיסה לחו"ל בזמן אבטלה.

ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן אבטלה - ממה כולם חוששים?

למעשה רבים לא יודעים האם מותר להם לטוס בכלל בזמן שהם חותמים אבטלה ומכאן, השאלה היא האם ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן אבטלה לא "מיידע" את הגופים על יציאתי מהארץ. אז נתחיל בלעשות סדר בסיסי על הדיווח. הוא לא יגיע מחברות הביטוח, ביקורות הגבולות היא זו שתיידע את לשכת התעסוקה ומכאן - שאין קשר בין ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן אבטלה ובין הדיווח עצמו. לפני שנתעמק בתשובות נוספות על טיסה בזמן אבטלה, נסביר כי - כן, אפשר, רצוי ומותר לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן אבטלה ואנחנו גם מזמינים אותכם לערוך השוואת מחירים לביטוח נסיעות לחו"ל ממש כאן, אצלנו בגודיי.

האם מותר לטוס לחו"ל בזמן אבטלה?

התשובה היא - כן, טיסה לחול בזמן אבטלה מותרת, ישנה מגבלת ימים ותאריך החתימה שלכם כאן הוא קריטי. אז ככה, תחילה - אתם חייבים להיות נוכחים בארץ על מנת לחתום אבטלה בין אם זה אונליין או פיזית, אתם חייבים להיות מדווחים שאתם נמצאים בארץ. את המידע הזה כפי שהבנתם, מגיע ממשטרת הגבולות שהיא למעשה יודעת היכן אתם נמצאים. מה שיקרה במצב בו אתם לא נמצאים בארץ ואתם צריכים לחתום אבטלה באותם ימים. האבטלה שלכם תיפסק ובחזרה ארצה, תצטרכו ללכת ולחתום שוב וזה יהיה הזמן שהאבטלה תתחיל שוב פעם.
 

ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן אבטלה

לכמה זמן מותר לטוס לחו"ל בזמן אבטלה?

אז בנוגע לכמות הימים, החוק בנושא הזה משתנה כל הזמן, בתקופת הקורונה היו שינוים, בזמן מלחמה יש שינוים וכדומה. את המידע מהימן אתם צריכים לקבל מביטוח לאומי ישירות כי אנו לא רוצים להטעות אותכם. מה שידוע לנו כעת הוא שהתקופה המירבית לשהות בחו"ל בזמן אבטלה הוא כ-7 ימים. מומלץ לבדוק ולוודא את המידע על דמי אבטלה באתר ביטוח לאומי.

בואו נסכם ונקצר

כן, מותר לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן אבטלה, כן מותר לטוס לחו"ל בזמן אבטלה. אי אפשר לחתום על אבטלה כאשר אתם שוהים בחו"ל לא להתחיל אבטלה ולא להמשיך אבטלה. במידה ואתם שוהים בחו"ל ופספסתם את מועד ה"חתימה" על אבטלה. בחזרה ארצה - תוכלו לחתום שוב ולהמשיך מהנקודה בה חתמתם.

 

מקווים שסייענו לכם, המשך Gooday.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות