ביטוח נוודים דיגיטליים

היכנסו וקראו את כל המידע על ביטוח נסיעות המתאים לנוודים דיגיטליים.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נוודים דיגיטליים - השוואת מחירים ומידע חשוב

אין כמו לעבוד תוך כדי טיול ברחבי העולם! אם אתם נוודים דיגיטליים אשר עובדים מרחוק, כדאי שתזכרו לבטח את עצמכם בפוליסה המתאימה לאורך החיים ואופי העבודה שלכם. בעמוד זה ריכזנו את כל המידע החשוב בנוגע לביטוח לנוודים דיגיטליים.

למה צריך ביטוח נסיעות לנוודים דיגיטליים?

להיות נווד דיגיטלי זו חוויה מהנה למדי, ניתן לעבוד מרחבי העולם וכל מה שנדרש הוא בדרך כלל מחשב נייד ואינטרנט אלחוטי.

 

אך מה בנוגע לרכישת ביטוח נסיעות? כדאי מאוד לרכוש פוליסה מתאימה אשר תכסה אתכם מבחינת רפואית ותעניק מגוון פתרונות בכל מצב חירום שאליו נקלעתם, גם כאשר אתם נמצאים מחוץ לגבולות המדינה.

 

חשוב לזכור, לא פעם נוודים דיגיטליים עובדים מיעדים שעשויים להיות מסוכנים הן מבחינת תחלואה והן מבחינת הביטחון האישי, מה שמכוסה בדרך כלל בצורה נהדרת כאשר רוכשים ביטוח לנוודים דיגיטליים.

 

ביטוח נסיעות לנוודים דיגיטליים

ביטוח לנוודים דיגיטליים - הרחבות מומלצות:

בשל אופי העבודה ואורך החיים של נוודים דיגיטליים, נמליץ לכלול את ההרחבות הבאות:

 • ביטוח טלפון נייד בחו"ל: כיסוי בעבור טלפון נייד, כרטיסי זיכרון הנמצאים בתוך המכשיר וגם גניבה של אביזרים נלווים וכיסוי המגן של הטלפון. הרחבה לביטוח של סלולארי בחו"ל חשובה מאוד לנוודים דיגיטליים וזאת מאחר וחלק גדול מההתנהלות מתבצע באמצעות המכשיר.
   
 • ביטוח רפואי מלא: כדאי לקבל כיסוי ביטוחי אשר יכסה אותנו בכל תרחיש ומצב חירום. אנו ממליצים לרכוש חבילה הכוללת פינוי בשעת חירום, טיפולי שיניים, מימון של תרופות ועוד.
   
 • ביטוח מחשב נייד בחו"ל: מחשב נייד הוא כלי העבודה המרכזי של רוב הנוודים הדיגיטליים. זו הדרך לתקשר עם העולם, לבצע עבודות וגם להזמין כרטיסי טיסה או חדרים במלון בהתאם ליעד בו שוהים. ביטוח למחשב נייד בחו"ל יבטיח שתקבלו פיצוי כספי במקרים של גניבת המחשב או אובדן של הלפטופ ולכן זוהי תוספת חשובה לביטוח הסטנדרטי.
   
 • ביטוח להרחבת כבודה: אם במהלך השהות שלכם בחו"ל איבדתם את המזוודה, תוכלו לפנות אל חברת הביטוח ולקבל החזר. זאת בהנחה ובחרתם להרחיב את ביטוח הנסיעות והוספתם לפוליסה ביטוח כבודה מורחב.
   
 • ביטוח נסיעות לחו"ל לטווח ארוך: חלק גדול מחברות הביטוח יעמידו לרשותכם ביטוח לחו"ל לטווח ארוך אשר לרוב יכלול מימון טיסה לישראל במקרה חירום, טיפול שיקומי, החזר על הוצאות אשפוז או ניתוח ועוד.
   

ביטוח לנוודים דיגיטליים

מה לבדוק לפני רכישת ביטוח נוודים דיגיטליים?

הפרמטר הראשון שאותו נרצה לבדוק הוא המחיר של הביטוח וזאת בדיוק הסיבה שכדאי לבצע השוואת מחירים בין ביטוחי נסיעות כאן באתר שלנו. בנוסף למחיר, כדאי לבדוק מה גובה ההשתתפות העצמית, גובה הכיסוי של חברת הביטוח, ההרחבות האפשריות ושירות הלקוחות. תוכלו לקבל מידע נוסף על נושא במאמר שכתבנו על בחירת ביטוח נסיעות לחו"ל.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות