איזה ביטוח נסיעות הכי מומלץ

מהו ביטוח הנסיעות המומלץ ביותר ואיזה כדאי לכם לעשות? קראו וגלו.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
איזה ביטוח נסיעות הכי מומלץ וטוב? סקירה מפורטת והשוואה

טסים לחו"ל בקרוב? אם התחלתם לבדוק בנוגע לביטוח נסיעות לחו"ל, בטח קצת הלכתם לאיבוד בין ים האופציות שקיימת כיום בשוק. אז איזה ביטוח נסיעות הכי מומלץ ומה היתרונות של כל חברה וחברה? הנה סקירה מפורטת שתעזור לכם להחליט איזה ביטוח נסיעות עדיף.

איזה ביטוח נסיעות הכי מומלץ?

אז איפה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל? מי הכי מומלץ? על שאלה זו יהיה קשה לענות בצורה מפורשת וחד משמעית והסיבה לכך היא שלכל פוליסת ביטוח יש יתרונות וחסרונות. בעמוד זה נסקור את היתרונות המרכזיים של כל פוליסה וזאת במטרה לסייע לכם להבין איזה ביטוח נסיעות הכי מומלץ בעבורכם ובעבור הצרכים שלכם. בואו נתחיל!
 

 

ביטוח נסיעות פספורט קארד

 
 

יתרונות של ביטוח נסיעות לחו"ל של פספורט קארד:

 
 
 • כרטיס אשראי פספורטקארד: אי אפשר להתחיל לדבר על היתרונות של חברת פספורט קארד מבלי להזכיר את כרטיס האשראי שהחברה מספקת. בשיחה אחת עם נציגי השירות של החברה, תוכלו לטעון את הכרטיס בכסף ולהשתמש בו לצורך תשלום על הוצאות רפואיות, אובדן של כבודה וכל דבר אחר. היתרון הוא שקודם כל מקבלים את הכסף ויכולים להשתמש בו ורק בהמשך מתבצעות בירוקרטיות ובדיקות מול נציגי החברה.
 
 
 • זמינות גבוהה: החברה מספקת זמינות של מוקד חירום אשר פעיל 24 שעות ביממה. ניתן לקבל מענה גם בוואטסאפ במידת הצורך וכאשר אנו נקלעים לסיטואציה בעייתית כמו גניבה של פריטים יקרי ערך, אובדן כבודה וכדומה, יש לנו למי לפנות.
 
 
 • פוליסה דינמית: ניתן להוסיף על הפוליסה הבסיסית של חברת פספורט קארד מספר הרחבות בהתאם לאופי הנסיעה שלכם ומצבכם הבריאותי. כך תוכלו לשלם אך ורק בעבור מה שאתם באמת צריכים. שיטה זו מוזילה פעמים רבות את הפוליסה ויכולה לחסוך עשרות שקלים על ביטוח הנסיעות.
 
  » למידע נוסף והזמנת ביטוח נסיעות בפספורט קארד  


 

 

לוגו מנורה מבטחים

 
 

יתרונות של ביטוח נסיעות לחו"ל של מנורה מבטחים:

 
 
 • כיסוי מובנה לחילוץ: החברה מציאה בפוליסה הסטנדרטית והבסיסית מענה לאיתור מטיילים וחילוץ במידת הצורך. במידה ואתם טסים לטיול ומחפשים ביטוח לתרמילאים, ייתכן והפוליסה הזו תהיה משתלמת יותר מהאחרות.
 
 
 • כיסוי בסיסי והרחבות: גם כאן הפוליסה מתחלקת למעשה לכיסוי בסיסי אשר מכיל כיסוי לתרופות, הוצאות רפואיות בעת אשפוז בחו"ל, טיפול חירום בשיניים ועוד. לצד הכיסוי הבסיסי, תוכלו למצוא גם הרחבות כגון כיסוי להריון, ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור, כיסוי לספורט אתגרי ועוד.
 
 
 • המשך טיפול בישראל: ניתן לקבל המשך טיפול על סך 5,000 דולר לכל היותר בעקבות אירוע תאונתי בחו"ל. מדובר בחיסכון משמעותי בעלויות וזהו אחד מהיתרונות הבולטים של פוליסת הביטוח של חברת מנורה.
 
  » למידע נוסף והזמנת ביטוח נסיעות במנורה מבטחים  


 

 

לוגו מגדל

 
 

יתרונות של ביטוח נסיעות לחו"ל של מגדל:

 
 
 • אפליקציית ביטוח נסיעות: החברה מציעה אפליקציה בשם מגדל PAY אשר מאפשרת לקבל החזר כספי במהירות, לאתר רופאים בחו"ל וגם להתייעץ עם רופאים אונליין. בנוסף האפליקציה תאפשר לכם להגיש תביעות להוצאות רפואיות ולקבל רשימת מספרי חירום בעולם לפי מדינות.
 
 
 • מוקד שירות 24/7: גם במגדל תוכלו לקבל מוקד שירות ותביעות אשר פועל 24/7. ניתן ליצור קשר עם נציגי החברה במגוון דרכים החל מפנייה אונליין ועד לשליחת מייל, סמס או הזמנת שיחה מראש.
 
 
 • כיסוי להוצאות רפואיות: החברה מציעה כיסוי להוצאות רפואיות עד 5,000,000 דולר וכיסוי לתרופות עד 10,000 דולר.
 
  » למידע נוסף והזמנת ביטוח נסיעות במגדל  


 

 

חברת כלל

 
 

יתרונות של ביטוח נסיעות לחו"ל של פספורט קארד:

 
 
 • תשלום מיידי על איחור מזוודה: המזוודה לא הגיעה? במידה ותעשו ביטוח נסיעות לחו"ל של חברת כלל, תוכלו לקבל תשלום באופן מיידי.
 
 
 • רופא אונליין בעברית: ניתן לקבל מענה מכל מקום בעולם של רופא דובר עברית אשר זמין לכם אונליין באמצעות וידאו צ'אט.
 
 
 • כרטיס דיגיטלי לתשלום הוצאות: באמצעות הכרטיס תוכלו לשלם על הוצאות רפואיות בחו"ל. הנפקת הכרטיס אינה כרוכה בעלויות.
 
  » למידע נוסף והזמנת ביטוח נסיעות בכלל  


 

 

לוגו של חברת הפניקס

 
 

יתרונות של ביטוח נסיעות לחו"ל של חברת הפניקס:

 
 
 • אפליקציית סמארט טראוול: אפליקציה זו מאפשרת לכם לקבוע תור לרופא זמין בקרבתכם במדינת היעד, ללא צורך להתעסק בתשלום.
 
 
 • כיסויים מיוחדים בהתאמה אישית: הביטוח של חברת הפניקס מאפשר לכם לרכוש הגנות לתקופת הקורונה, הרחבות לספורט אתגרי, ביטוח או קיצור נסיעה מסיבות רפואיות ועוד.
 
 
 • כיסויים ללא הגבלת סכום: כיסוי רפואי מסוג Unlimited אשר מסופק על ידי החברה, מכסה את כל ההוצאות הרפואיות שלכם במהלך השהות בחו"ל וחברת הביטוח משלמת אותו.
 
  » למידע נוסף והזמנת ביטוח נסיעות בהפניקס  


 

 

לוגו של חברת הראל

 
 

יתרונות של ביטוח נסיעות לחו"ל של חברת הראל:

 
 
 • אפליקציית הראל חו"ל החדשה: גם לחברת הראל יש אפליקציה אשר דרכה תוכלו לבצע פעולות שונות במידת הצורך. כך למשל, תוכלו לדווח על עיכוב בכבודה ולקבל תשלום של 150 דולר להשלמת הציוד החסר, תאתרו רופא בקרבתכם וגם תוכלו לרכוש תרופות או טיפול רפואי כזה או אחר.
 
 
 • מחיר אחיד לכל היעדים: בניגוד לחברות אחרות בענף הביטוח, הראל שומרת על מחיר אחיד לכל היעדים שאליהם היא מוכרת פוליסת ביטוח.
 
 
 • המשך טיפול רפואי בארץ: נפגעתם בתאונה בחו"ל? תוכלו לקבל טיפול רפואי גם כאשר תחזרו לארץ מהחופשה או הטיול שלכם.

 

  » למידע נוסף והזמנת ביטוח נסיעות בהראל  

אז איזה ביטוח נסיעות לחו"ל הכי טוב?

כפי שכבר הבנתם, קשה לספק מענה חד משמעי לשאלה "איזה ביטוח נסיעות הכי מומלץ" זו מאחר ולכל פוליסה יש את היתרונות שלה. השאלה האמיתית צריכה להיות "איזה ביטוח נסיעות הכי מתאים לכם" והתשובה לכך משתנה בהתאם ליעד הנסיעה, מספר הימים של הטיול או החופשה, אופי הטיול שלכם ומצבכם הרפואי, כמובן שישנם אנשים שמבחינתם הכי מומלץ הוא גם הכי זול, אז אנחנו בגודיי נסייע לכם למצוא את ביטוח הנסיעות לחו"ל הכי זול וכמובן, גם את הכי מומלץ בעבורכם. כמו כן, אפשר להיעזר במערכת שלנו שמאפשרת לכם לעשות ביטוח נסיעה לחו"ל השוואת מחירים ובנוסף כיסוים בקלות.

איזה ביטוח נסיעות הכי טוב למטיילים?

במידה ואתם זקוקים לביטוח נסיעות לתרמילאים, כדאי שתבדקו את ביטוח הנסיעות של מנורה מבטחים מאחר והם מספקים כיסוי מובנה לחילוץ. בנוסף, כדאי לבדוק גם על הביטוח של חברת פספורט קארד שמספקת כיסוי להוצאות רפואיות, איתור וחילוץ על ידי "מגנוס איתור וחילוץ בינלאומי" וגם מעמידה מוקד חירום וסיוע למבוטח ולבני משפחתו.

איזה ביטוח לחו"ל הכי טוב לאנשי עסקים?

כאשר מזמינים ביטוח נסיעות לאנשי עסקים, כדאי לבחון את ביטוח הנסיעות את הביטוח של מגדל אשר מעניק כיסוי ביטוחי מורחב לכבודה וכולל גם פיצוי לאובדן מחשב נייד וטלפון סלולארי. כמו כן, נמליץ לקבל מידע על ביטוח הנסיעות של כלל, בו יש תשלום מיידי על איחור של כבודה.

איזה ביטוח נסיעות לחו"ל עדיף לנשים בהריון?

בגדול כל החברות מציעות פתרונות ביטוחיים לנשים בהריון אך אנו ממליצים לבדוק ולקבל מידע על פוליסות הביטוח של מנורה מבטחים, חברת הפניקס ופספורט קארד אשר מציעות ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון עם מספר התאמות וכיסויים רלוונטיים בעבור נשים בהיריון. מומלץ לסקור את כולן על מנת לדעת איזה ביטוח נסיעות עדיף לכן.

איפה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל לארה"ב?

אז איפה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל במידה וטסים לארצות הברית? ובכן, יש שוני בין ביטוח נסיעות לארצות הברית ובין יעדים אחרים, לכן - כדאי לבדוק על פוליסות הביטוח של חברת מנורה שמציע גובה כיסוי של עד 5 מיליון דולר להוצאות רפואיות, הראל שעובדת עם 3 ספקי שירות בתחום הבריאות בארה"ב וגם מגדל אשר מציעה תשלום על מקרי חירום שאירעו בארה"ב.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות