ביטוח תרופות לחו"ל

נוטלים תרופות באופן קבוע? ביטוח לתרופות בחו"ל יבטיח לכם כיסוי במקרה של חוסר או אובדן התרופה בחו"ל.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח תרופות לחו

מה זה בעצם ביטוח תרופות לחו"ל, האם בכלל מותר להביא אתכם תרופות מהארץ למדינה זרה, כיצד להיערך לטיסה עם התרופות וגם נסביר איך תוכלו לרכוש במחיר משתלם ביטוח נסיעות מורחב עם כיסוי תרופות וכיסוי של המחלה עמה אתם מתמודדים.

מה הכוונה לביטוח תרופות לחו"ל?

ביטוח תרופות לחו"ל הוא למעשה - סעיף הנכלל במסגרת ביטוח נסיעות לפי מצב רפואי קיים. מדובר בסעיף המאפשר למבוטחים בעלי החמרה במצב הרפואי לקבוע תור לרופא מקומי לצורך הנפקת מרשמים לתרופות שאבדו או נגנבו בעת שהייתכם בחו"ל ולקבל החזר מלא על כך.

 

אגב, גם במידה ונאלצתם, שלא באשמתכם להישאר בחו"ל בגלל ביטול הטיסה חזור או בגלל כל מקרה חירום אחר - חברת הביטוח תוכל לזכות אתכם במימון כספי בעבור רכישת מלאי חדש וזה כולל תיאום תור לרופא וכל מה שנלווה לתהליך רכישת התרופה.

 

ביטוח נסיעות לתרופות

האם מותר לקחת תרופות לחו"ל?

בהחלט, במידה ואתם משתמשים בתרופות קבועות, מומלץ ואף חובה שתביאו אותן אתכם באחד מהתיקים שעולים אתכם למטוס. חשוב להבהיר שיש הגבלה על כמות התרופות שנוסע יכול לשאת עמו לחו"ל פר טיסה, הסיבה לכך היא שלעתים כמות גדולה של תרופות עשויה לעורר את חשדם של הבודקים שדה הזר שמדובר בתרופות המיועדות לסחר לא חוקי.

 

לכן במידה ואתם מתכננים לשהות בחו"ל לתקופה ממושכת, כדאי שתדאגו לרכוש לביטוח נסיעות לטווח ארוך, שיאפשר לכם לקבל שירותים רפואיים שאינם בגדר החירום, כמו: ביקור אצל רופא לצורך חידוש מרשמים או בדיקות מעקב, רכישת תרופות מרשם בבתי מרקחת מקומיים, בדיקות דם ועוד.

כיצד להיערך לטיסה עם תרופות?

אז במידה ואתם טסים לחו"ל עם מצב רפואי קיים המחייב אתכם להשתמש בתרופות על בסיס קבע, יהיה עליכם לבצע כמה משימות לבצע לפני שאתם אורזים ועולים לטיסה:

  • רשימת תרופות - אז לפני הכל, ערכו רשימה של כל התרופות היומיות שאתם נוטלים: מזרקים, משאפים וכדורים. הערה חשובה: נמליץ לאחסן את הכדורים באריזתן המקורית עם שמכם על החפיסות.
     

  • תרופות ללא מרשם - במידה ואתם טסים לארה"ב, קנדה או לכל אחת ממדינות אירופה, נמליץ לחסוך במקום במזוודה על תרופות שאינן מצריכות מרשמים כמו: ויטמינים, משחות וכדומה. הסיבה לכך היא כי תוכלו לאתר את אותם המוצרים ולעתים במחירים זולים יותר בבתי מרקחת במדינת היעד. כמובן שבמידה ומדובר במדינת עולם שלישית, נמליץ כמובן שלא לוותר על ציוד רפואי, גם אם הוא ללא מרשם.
     

  • סיכום מרופא - כדי לפטור חשדות מצד פקידי נמל התעופה במדינת היעד, מומלץ לבקש סיכום רפואי באנגלית מטעם הרופא שלכם, כך שבמידה ויעלו חשדות בשדה הזר, תוכלו להצדיק את נשיאת התרופות עם מסמך חתום המעיד על השימוש בהן.
     

  • רכישת ביטוח מתאים - בעת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל עליכם ליידע את פקיד חברת הביטוח על מצבכם הרפואי העדכני במלואו, שכן, אם לא תעשו כך, חברת הביטוח עשויה להתנער מאחריות כלפיכם בעת חירום בחו"ל. 

רכשו כיסוי תרופות בחו"ל במחיר זול!

זה שאתם מתמודדים עם מחלות רקע, לא אומר שאתם צריכים לשלם מחיר יקר בפער מהאחרים. כפי שכבר קראתם, ביטוח תרופות בחו"ל נכלל כסעיף במסגרת ביטוח נסיעות לחולים כרוניים ומבוטחים עם מחלות רקע. אין מדובר בפוליסה נפרדת. 

 

כדי שגם אתם תוכלו לרכוש ביטוח בריאות במחיר משתלם לחו"ל, תוכלו למלא פרטים אישיים בעמוד השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל, לקבל הצעות המתאימות לכם באופן פרטני ולבחור בהצעה הזולה ביותר, מבלי לחסוך על איכות הכיסוי. 

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות