ביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי מוגבלויות

צריכים לעשות ביטוח נסיעות לבעלי מוגבלויות? קראו את המידע וערכו השוואת מחירים מהירה.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

קראו אם אתם צריכים לעשות הרחבת מצב בריאותי בפוליסה לביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי מוגבלויות וגם מה זה כולל, מהן ההרחבות הנפוצות וגם איך תוכלו לרכוש פוליסה מתאימה במחיר סופר משתלם דרך פורטל גודיי.

ביטוח נסיעות לחו"ל לנכים - מי זכאי?

ביטוח נסיעות לחו"ל לנכים מתאים לכל אדם המתמודד עם נכות פיזית, שכלית, או קוגניטיבית באופן זמני או קבוע, המונעת ממנו לבצע פעילויות יום יומיות הכוללות: עבודה, לימודים, דיור, התנהלות בזמני חירום וביצוע פעולות עצמאיות (שירותים, רחצה, אכילה).

בין האנשים הנכללים כמתאימים בביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי מוגבלויות הם:

 • מתניידים בכיסא גלגלים
 • בעלי פיגור שכלי
 • אוטיזם בתפקוד נמוך
 • הלומי קרב
 • אנשים עם ניוון שרירים (המצריך הליכון)
   

ביטוח נסיעות לנכים

מה כלול בביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי מוגבלויות?

כמו בביטוח נסיעות בהרחבה רפואית ששם דגש על כיסוי במצבי חירום בהתאם למגבלה הרפואית של המבוטח, גם פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לנכים יכלול כבר התאמה רפואית מתאימה. במסגרת ביטוח נסיעות לנכים לרוב יהיה כלול כיסוי על שירותי חירום ותרופות, פיצוי כספי על ציוד נלווה כמו כסא גלגלים או הליכון ואף הטסת חירום לישראל בליווי אדם מטעם חברת הביטוח.

ביטוח נסיעות לחו"ל לנכים - מהן ההרחבות הנפוצות?

קחו בחשבון שביטוח נסיעות לחו"ל לאנשים עם מוגבלויות אינו כולל לעתים את כל הדברים שתרצו שיהיו כלולים ובמקרה כזה, חשוב שתדאגו לרכוש הרחבה בטיחותית. מתחת נציג כמה מן ההרחבות הנפוצות בקרב מתמודדים עם נכות:

 • ביטוח כבודה - מתכוונים לאחסן במזוודה הגדולה ציוד יקר כמו מצלמה, בגדים יקרים או ציוד רפואי נוסף? דעו כי מומלץ להסתייע בפוליסת כבודה, שמטרתה לספק לכם פיצוי כספי (שייקבע מראש) על מקרים בהם המזוודה לא נחתה במדינת היעד, במקרים בהם היא נגנבה או פשוט התעכבה.
   
 • ביטוח ביטול נסיעה - אם אתם מרבים לבקר במיון עקב ההתמודדות שלכם עם הנכות, דעו כי צוות גודיי ממליץ בחום שתרכשו ביטוח ביטול נסיעה, כל המטרה שלו היא לפצות אתכם בהחזר כספי על הטיסות שהזמנתם ועל הפעילויות שרכשתם מראש בארץ היעד.
   
 • ביטוח נסיעות לנשים בהריון - במידה והנך בהריון אך נוסף לכך גם מתמודדת עם מגבלה פיזית או רפואית, דעי כי תצטרכי ליידע על כך את החברה המבטחת. קחי בחשבון שיש מקרים בהם ניתן לרכוש הרחבה עבור נשים בהריון בחו"ל וישנם מקרים בהם חברות הביטוח יסרבו לבטח היות ואחוזי הסיכוי שלך להפעיל את הביטוח הינם גבוהים מדי ולא "משתלמים" עבור חברות הביטוח השונות.

אתרו ביטוח נסיעות לחו"ל לנכים דרך פורטל גודיי

במידה ואתם או יקירכם מתמודדים עם נכות שמחייבת הרחבה ביטוחית לקראת ביקורכם בחו"ל דעו שדרך השוואת המחירים של גודיי תוכלו להזין את פרטיכם האישיים ולקבל הצעות לביטוח נסיעות לאנשים עם מוגבלות ממגוון החברות הגדולות. במידה ואתם מתקשים, דעו כי תוכלו להשאיר פרטים בטופס המצורף מתחת ונדאג לחזור אליכם עם כל המידע הרלוונטי.

טיפים חשובים לקראת טיסה לחו"ל

במידה וכבר רכשתם ביטוח נסיעות לנכים, דעו שיהיה עליכם להתכונן לטיסה היטב מראש. כדי להקל עליכם, הנה כמה טיפים חיוניים שיסייעו לכם כמה שניתן: 

 • ליווי - במידה ואתם או בן משפחתכם מתמודד עם מגבלה פיזית שמקשה עליו להתנייד אל המטוס, נמליץ ליידע על כך מראש את חברת התעופה ע"מ לאפשר לו לקבל סיוע אישי מנציג של החברה בעת ההגעתכם לנתב"ג. במידה והדבר מתאפשר, ודאו שניתן לקבל את השירות גם לטיסה חזור לארץ. 
   
 • תרופות - חשוב ביותר שתאחסנו את התרופות האישיות שלכם בתיק הגב ולא במזוודה הגדולה שהולכת לבטן המטוס, ע"מ לאפשר גישה ישירה בכל רגע נתון ובהתאם לכל מצב חירום שאתם או בן משפחתכם עשויים לחוות.
   
 • התנהלות - ע"מ לאפשר לכם להרגיש כמה שיותר בנוח במהלך הטיסה, חשוב שבמידה ויש לכם חפץ אישי שמלווה אתכם ביום יום, שתקפידו להביא אותו אתכם, במידת האפשר. שימו לב, אין אנו מדברים על כסא גלגלים (להם צריך להתארגן מראש מול חברת התעופה), אלא לחפץ סנטימנטלי כמו בובה, משחק ואפילו חטיף אליו אתם מורגלים.
   
 • כרטיס נכה - למי מכם שזכאי לכרטיס נכה מביטוח לאומי וזאת על אף שהוא אינו מתנייד בהליכון או כסא גלגלים, צוות פורטל גודיי ממליץ בחום להצטייד בכרטיס הנכה עם הגעתכם לשדה התעופה בישראל (בחו"ל הוא עשוי שלא להיחשב - שימו לב) וכך תוכלו לקבל פטור מהמתנה בתור בכמה מוקדים כמו בהמתנה לצ'ק אין ולבידוק הבטחוני.
   
 • התנהלות - במידה וברשותכם ציוד חירום או כזה המשמש אתכם על בסיס קבע (הליכון, כסא גלגלים) נמליץ שתדגישו זאת בפני חברת התעופה ע"מ שתדע כיצד להיערך לכך. בנוסף, במידה ומדובר בחברה זרה שאינה דוברת עברית, נמליץ לכם להצטייד בחוברת הסבר בשפה של עובדי החברה, ע"מ שיוכלו להבין בצורה מפורטת כיצד עליהם להתנהל מולכם ומול הציוד שברשותכם.
מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות