ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי קרוהן וקוליטיס

חולי קרוהן או קוליטיס? קראו את כל המידע על קרוהן ביטוח חו"ל המותאם לכם.

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

רוצים לטוס לחו"ל אך מתמודדים עם קרוהן? קראו מה כולל ביטוח נסיעות המותאם אליכם, אילו הרחבות מומלץ שתוסיפו וגם איך תוכלו לרכוש ביטוח נסיעות שמתאים לכם במחיר מעולה דרך פורטל גודיי.

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי קרוהן וקוליטיס?

ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי קרוהן וקוליטיס בא לספק לכל מתמודדי המחלה סיוע רפואי מתאים במוסדות רפואת חירום בחו"ל. מטרת הביטוח העיקרית היא לכסות בצורה משמעותית את ההוצאות בגין הטיפולים שאתם עשויים להזדקק להם במדינה הזרה.

 

הסיבה לכך היא כי ברגע שאתם ממריאים מישראל למדינה זרה, הביטוח הרפואי הציבורי שאתם זכאים לו בישראל כבר לא תקף, מה שאומר שתצטרכו להפרד מסכומים גדולים של כסף כדי להסתייע בעת חירום בשירותי רפואה מקומיים. ביטוח נסיעות לחולי קרוהן מתאים עצמו למבוטח המתמודד עם המחלה ומאפשר לו להנות בחו"ל בראש שקט.
 

ביטוח נסיעות לחולי קרוהן וקוליטיס

ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי קרוהן - ההרחבות הנפוצות

הרחבות ביטוח אומנם נחשבות לרשות וניתנות בתשלום נוסף לכל מבוטח המעוניין בהן אך במקרה של ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי קרוהן - מדובר בהרחבות דיי מחייבות, כאשר תצטרכו להצהיר שאתם חולי בקרוהן או קוליטיס, על מנת להיות מכוסים:

 • כיסוי על ביטול טיסה - חולי קוליטיס וקרוהן מתמודדים לעתים קרובות עם התקפים קשים מנשוא ללא שום התרעה מוקדמת, מה שמאלץ אותם לדחות או לבטל תוכניות חשובות. ביטוח ביטול טיסה מאפשר לכם לקבל פיצוי כספי מלא או חלקי (עבור טיסה, מלון, אטרקציות) בגין כל אירוע חירום שהוביל אתכם לבטל את החופשה בגלל אשפוז. הביטוח הנ"ל רלוונטי גם במקרים בהם עולה צורך חירום לקיצור השהייה בחו"ל.
   
 • כיסוי מצב רפואי קיים - מן הסתם שיש לכם מצב רפואי קיים (מחלה כרונית), על מנת להיות מכוסים לתרחישים רפואיים שונים אשר עשוים להיגרם לכם בגלל הקוליטיס או הקרוהן, אתם צריכים להצהיר, כך שתיהיה לכם הרחבה של מצב רפואי קיים, במקרה הזה אפשר לקרוא לו - קרוהן ביטוח חו"ל.
   
 • כיסוי ביטוח לאחר אשפוז - ביטוח נסיעות לאחר אשפוז אמנם נחשב להרחבה ביטוחית אך כזו שמחייבת כל מי שהיה באשפוז בחצי שנה האחרונה לעדכן על כך. לכן במידה ואושפזתם בחצי השנה האחרונה שקדמה לביטוח - יהיה עליכם ליידע על כך את חברת הביטוח לצורך רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי קרוהן. שימו לב שבמידה ותבחרו להסתיר זאת, אתם מסתכנים בכך שחברת הביטוח תתנער מאחריות מולכם בעת חירום. 

מה משפיע על מחיר רכישת ביטוח נסיעות לחולי קרוהן?

היות ומבוטחים המתמודדים עם קרוהן נוטים להיעזר בשירותי חירום ובריאות לעתים תכופות יותר מאנשים בריאים, דהיינו שהסיכוי שיזדקקו לסיוע חירום רפואי בחו"ל גדל פי כמה ועל כן, גם מחיר הביטוח שתשלמו יהיה יקר יותר מאשר למבוטחים ללא מחלות רקע. נוסף לפרמטר הבריאותי גם מספר ההרחבות הביטוחיות שתבחרו להוסיף לפוליסת הבריאות הקיימת משפיעות על מחיר הביטוח הסופי.

 

לפני שאתם מתבאסים, חשוב שתדעו שהמחיר היומי שתשלמו בגין ביטוח נסיעות לחולי קרוהן הוא זול משמעותית בהשוואה למחיר שתיאלצו לשלם עבור שירותי בריאות זרים בהיעדר הכיסוי הנ"ל.

ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי קרוהן עושים רק דרך גודיי

רוצים לטוס לחו"ל אך מתמודדים על מחלת הקרוהן? אין סיבה שתשלמו יותר על ביטוח הנסיעות שלכם. פורטל גודיי מאפשר לכם להשוות בין חברות הביטוח הגדולות במקום אחד ומבלי לשלם שקל.

 

כל שעליכם לעשות הוא למלא פרטים האישיים בעמוד השוואת מחירי הביטוח שבגודיי, לקרוא את הצעות המחיר שהוצעו לכם ולרכוש את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם.

 

זקוקים לסיוע אישי? השאירו פרטים בטופס צור הקשר המצורף או התקשרו אלינו ותוכלו לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי קרוהן דרך נציג.

טיפים חשובים לחולי קרוהן לקראת הטיסה

אז לאחר שכבר דאגתם להשוות מחירי ביטוח דרך גודיי ורכשתם אחד מתאים, יש כמה היבטים שחשוב שתקחו בחשבון לקראת הטיסה שלכם לחו"ל:

 • מיקום המושב - במידה ויש לכם אפשרות לבחור במושב ליד השירותים במטוס - עשו זאת גם אם זה בתשלום נוסף וזאת כדי שתוכלו להתפנות בצורה נוחה בכל עת שתצטרכו.
   
 • תרופות - מדובר בטיפ רווח בקרב מבוטחים החולים במחלות כרוניות - הקפידו לאחסן את מלאי התרופות האישי בתיק הגב שלכם כך שהוא יהיה זמין לכם בכל עת. כמובן שניתן לאחסן מלאי נוסף בטרולי או במזוודה לבטן המטוס אך בשום פנים שלא לוותר על ציוד זמין בתיק הגב.
   
 • נוחות - במידה ואתם נעזרים בפריט נוסף להקלה בכאבים (למעט תרופות) כמו כרית חמה להרגעת נפיחות בבטן וכדומה, הקפידו לקחת אותה אתכם. ולגבי חימום במיקרו - נמליץ לוודא מול חברת התעופה שאכן קיים מיקרו במטוס כדי שתוכלו לחמם באמצעותו את הכרית.
מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות