ביטוח נסיעות לחולי סוכרת

במידה והנכם חולי סוכרת, כאן תמצאו את כל המידע הרלוונטי בעבורכם בנוגע לביטוח נסיעות לחולי סוכרת.

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

מתמודדים עם סוכרת? קראו מדוע חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי סוכרת, מהן ההרחבות המומלצות עבורכם, איך תוכלו לרכוש ביטוח נסיעות בזול דרך גודיי וגם כמה טיפים שימושיים לקראת הטיסה.

למה חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחולי סוכרת?

ביטוח נסיעות לחולי סוכרת הינו הכרחי היות והוא זה שידאג לכסות הוצאות רפואיות יקרות במדינות בהם אתם צפויים לבקר. זכרו שציוד סוכרת וביקור אצל רופא סוכרת בחו"ל בעת חירום יכולים לעלות לכם ביוקר בהשוואה לישראל - בה הנכם אזרחים ומחירי התרופות והטיפולים השונים מסובסדים.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי סוכרת ידאג לכסות כל טיפול חירום לא צפוי שתזדקקו לו. אומנם מדובר בביטוח נסיעות לפי מצב רפואי הנחשב מעט יקר יותר בהשוואה לביטוח נסיעות עבור אדם בריא אך זכרו שהוא זול בהרבה בהשוואה למחיר שתיאלצו לשלם על שירותי החירום במדינה הזרה ומספק לכם מענה רפואי בעברית (מוקד חירום).

 

ביטוח נסיעות לחולי סכרת

ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי סוכרת - ההרחבות הנפוצות

כדאי שתהיו מודעים להרחבות הביטוח שתוכלו ואף מומלץ שתוסיפו במסגרת ביטוח נסיעות לחולי סוכרת:

 • ביטוח ביטול טיסה - במידה והסוכרת שלכם אינה מאוזנת ומביאה אתכם לא פעם לאישפוזים לא צפויים, כדאי שתרכשו ביטוח לביטול טיסה. ההרחבה הזאת נועדה לפצות אתכם בהחזר כספי על הוצאות הטיסות ולעתים אטרקציות נוספות שתיאלצו לבטל בגין אשפוז לא צפוי לפני מועד הטיסה.
   
 • ביטוח מכשיר סלולר - למי מכם שמתפעל את המשאבה שלו או את הסנסור שלו דרך מכשיר הסלולר, כדאי שתדאגו לבטח את עצמכם נגד אובדן שלו, כך שבמידה והוא ייגנב או ייאבד לכם, תוכלו לקבל פיצוי לרכישת מכשיר חדש ממנו תוכלו להמשיך ולתפעל את המכשירים הרפואיים הנתמכים. כמו כן, מומלץ שתבדקו אילו מכשירי סלולר נוספים תומכים באפליקציות של המשאבה או הסנסור לפני שאתם רוכשים מכשיר חדש.
   
 • ביטוח כבודה - במידה ואתם מתכוונים לאחסן במזוודה הגדולה ציוד סוכרת נוסף, כדאי שתדאגו לבטח את המזוודה כך שבמידה והיא לא תנחת אתכם בשדה הזר, תוכלו לקבל פיצוי כספי ולרכוש ציוד רפואי חדש. כמובן שתקחו בחשבון גם לקחת אתכם מסמך רפואי המעיד על השימוש בציוד הנ"ל כך שזה יקל עליכם לרכוש את הציוד בבית מרקחת זר. לפני שאתם רוכשים הרחבת כבודה - חשוב שתיידעו על כך את נציג חברת הביטוח כדי לוודא ב - 100% שגובה הפיצוי מכסה גם את הציוד הרפואי במזוודה. 
   
 • הרחבה לפי מצב רפואי קיים: כמובן, אם הנכם מאובחנים בתור חולי סוכרת, עליכם להצהיר על כך בשאלון הרפואי. דבר אשר יחייב אתכם לעשות הרחבה לפי מצב רפואי קיים ויש על כך תוספת למחיר. כמובן, שחובה להצהיר על כך על מנת להיות מבוטחים באופן מלא.

ביטוח נסיעות לחולי סוכרת - הכנות לקראת הטיסה

 • דאגו לאחסן בתיק הגב הצמוד אליכם את ציוד הסוכרת לו תזדקקו. תוכלו אף לאחסן חלק מהציוד במזוודה הגדולה אך בשום פנים לא לוותר על מלאי תרופות בתיק הגב.
   
 • הכינו מסמך באנגלית מהרופא המטפל שלכם שבו הוא מצהיר על מחלת הסוכרת שלכם ועל התרופות בהם אתם משתמשים. הדבר נועד למנוע חשדות מצד עובדי שדות התעופה הזרים והישראלים בדבר הציוד התרופתי.
   
 • הכינו אוכל מבעוד מועד אותו תאכסנו בתיק הגב ודאגו לטיפול במקרה של היפו הכולל טבליות סוכר, בקבוק עם תרכיז מיץ (בתנאי שמאוחסן בבקבוק עד 100 מ"ל).
   
 • צוות פורטל גודיי ממליץ להצטייד במטען נייד ע"מ שתוכלו לטעון את משדר הסנסור או את מכשיר הסמרטפון שתומך באפליקציית הסנסור.
   

בדיקת סוכר במטוס

רכשו ביטוח נסיעות לחולי סוכרת במחיר משתלם

במידה ואתם מתמודדים עם מחלת הסוכרת, דעו שאין סיבה שתשלמו סתם מחיר יקר על ביטוח נסיעות לחו"ל. דרך מנגנון השוואת מחירי ביטוח הנסיעות, תוכלו להזין את כל פרטי הנסיעה, כולל את הפרופיל הביטוחי שלכם ולקבל מיידית ובחינם - את כל מחירי הביטוח הרלוונטיים ולבחור מתוכם את ההצעה הזולה ביותר, לשלם באתר וזהו. טיסה מהנה!

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות