ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי טרשת נפוצה

חולים בטרשת נפוצה? קראו מידע חיוני לקראת טיול בחו"ל ועל ביטוח נסיעות לחולי טרשת נפוצה.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

קראו מהם הסיכונים במחלה בחו"ל, מהי החשיבות של ביטוח נסיעות לחולי טרשת נפוצה בחו"ל, איך תוכלו לאתר בקלות פוליסה ביטוחית במחיר משתלם, כמובן - לעשות השוואה בעבור בטוח נסיעות טרשת נפוצה וגם כמה טיפים לקראת הטיסה.

מהם הסיכונים שחולי טרשת נפוצה חווים?

בין הסיכונים הרפואיים שמחייבים חולי טרשת נפוצה להצטייד בביטוח נסיעות לחו"ל נכלל - חוסר הצפיות לגבי החרפת המצב הקיים, שעשוי להתבטא בנימול חמור בגפיים, טשטוש בראייה, קשיי הליכה ותזוזה, איבוד שליטה בסוגרים, גמגום ואף רגישות יתר לזיהומים ויראליים, העלולים להחמיר את תסמיני המחלה. היות ומדובר במדינה זרה, אתם עלולים לאבד מיציבות המחלה שהשגתם עד כה, מה שיגרום להתקפים לא צפויים ולעתים כאלו שכבר לא חוויתם זמן רב בזכות המצב אותו הרגלתם את הגוף בישראל.
 

אישה שמחה מטיילת

מהי החשיבות של ביטוח נסיעות לחולי טרשת נפוצה?

לביטוח נסיעות עבור חולי טרשת נפוצה יש חשיבות עליונה, היות והוא בא להעניק טיפול ראוי ומותאם אישית לאנשים הלוקים בהתקפים הנגרמים ממחלת הטרשת בחו"ל.

 

נכון, מדובר בהרחבה רפואית, שעשויה לייקר במעט את עלות הביטוח פר יום, אך זכרו שבמידה ותחוו התקף המצריך סיוע רפואי דחוף - העלויות שאתם צפויים לשלם יהיו גבוהות בהרבה מהעלות שתשלמו פר יום בעבור ביטוח נסיעות לחולים בטרשת נפוצה ולכן נמליץ לרכוש אותו ולחסוך בעלויות גבוהות על שירותי הבריאות המקומיים.

רכשו ביטוח נסיעות לחולי טרשת נפוצה דרך גודיי וחסכו!

זה שאתם מתמודדים עם טרשת נפוצה לא אומר שאתם צריכים לשלם יותר לחינם. למרות שמדובר בפוליסת ביטוח נסיעות טרשת נפוצה מורחבת הנחשבת מעט יקרה יותר מביטוח עבור אדם בריא, דעו כי עדיין תוכלו לאתר את המחיר המשתלם ביותר בהתאם למצבכם הרפואי אם רק תשוו בין הביטוחים בפורטל גודיי.

 

לאחר שתזינו את פרטיכם האישיים במחשבון ההשוואה באתר, תוכלו לקבל בחינם - הצעות ביטוח ממגוון החברות הגדולות בהתאם לפרופיל שלכם, מה שיאפשר לכם להשוות בין ההצעות ולרכוש את הפוליסה המשתלמת ביותר כבר באתר!

איך להתארגן לקראת הטיסה?

אז לאחר שרכשתם ביטוח נסיעות לחולי טרשת נפוצה, נמליץ לכם להקפיד על מספר דברים לקראת הטיסה:

  • הרגעה - זה ידוע שהמראות נוחיתות הן לא קלות בעבור חלק לא מבוטל של נוסעים - בין אם הם חולים ובין אם הם בריאים. משום שאתם נחשבים בסיכון גבוה יותר לסכנה בריאותית, נמליץ להצטייד בתרופות שונות כמו משככי כאבים או כל תרופה שאתם נוטלים כדי להרגיע את הגוף.
     
  • תרופות - בדומה לחולים אחרים הנזקקים לטיפול תרופתי, עליכם להצטייד בתרופות בתיק הגב הצמוד אליכם. בשום פנים ואופן אל תאחסנו את הציוד הרפואי במזוודה שהולכת לבטן המטוס מפני שתמיד יש סיכוי שהיא לא תנחת אתכם. כן תוכלו לאחסן בה ציוד ספייר אבל בשום פנים לא לתעדף את המזוודה הגדולה על הציוד בתיק הגב. בנוסף, צוות גודיי ממליץ להצטייד במסמך רפואי מרופא המעיד על השימוש שלכם בתרופות ורצוי באנגלית ע"מ שלא לעורר חשש של הבידוק בשדה"ת.
     
  • הגנה מזיהומים - היות וגופכם רגיש יתר על המידה לזיהומים ויראליים שונים, נמליץ לכם להצטייד במסיכת פה ואף בזמן הטיסה. זאת מפני שבמטוס - עמוס ככל שיהיה אין אפשרות לפתוח חלון לאוורור ובגלל זה - המקום עשוי להתמלא בחיידקים באופן מהיר למדי וכזה שיסכן אתכם מאוד. נמליץ גם לקחת מגבוני אלכוהול למטוס כדי לנגב את אזור הנוחיות בטיסה ע"מ שתוכלו להתפנות בצורה בטוחה.
מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות