ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר אשפוז

התאשפזתם לאחרונה ושוקלים לבקר בחו"ל? כדאי שתקראו קודם מידע על הכיסוי שיבטח אתכם לכך.

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

שוקלים לטוס לחו"ל איזה כיף! התאשפזתם בבית חולים בחצי שנה האחרונה? דעו שתצטרכו להיערך לכך מול חברת הביטוח שתרצו שתבטח אתכם. כאן תקראו מהם התנאים לקבלת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי אשפוז, מדוע היא חשובה, מה היא נותנת וגם איך תוכלו בהליך חדשני ומהיר להשוות בין חברות ביטוח במקום אחד ובחינם - קראו והתחילו להרוויח.

מתי צריך ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי אשפוז?

במידה ואתם שוקלים לנפוש בחו"ל בקרוב אך ביקרתם באשפוז לאחרונה (עד 6 חודשים ממועד בקשת ביטוח הנסיעות), יהיה עליכם לדווח על כך לחברה המבטחת. הסיבה לכך היא מפני שבמרבית המקרים אחרי אשפוזים, מערכת החיסון עדיין חלשה ופגיעה ולוקח לה זמן להתחזק ולשוב למצב האופטימלי שלה, מה שמגביר את הסיכוי שלכם להחמרה רפואית בחו"ל אם החלטתם לטוס לפני שהגוף שלכם הספיק להתחזק.

מהם התנאים לקבלת פוליסת ביטוח זו?

קחו בחשבון שבמידה וציינתם בפני פקיד השירות בחברת הביטוח שאושפזתם במסגרת חצי השנה האחרונה, הוא קרוב לוודאי יבקש מכם לספק עבורו מסמכים המעידים על האשפוז וגם סיכום מרופא מטפל שיציג במפורט את רכיבי האשפוז וחומרתו. לאחר שתספקו לחברת הביטוח את המסמכים, הם יעבירו אותם לרופא המשוייך אליהם בחברה כדי שיבחן את המסמכים.

 

לאחר שבוצעו הבירורים, חברת הביטוח תיצור עמכם קשר. בשלב זה תדעו אם יהיה עליכם להוסיף תוספת ביטוחית עבור פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי אשפוז או לחילופין, אם מספיק שתבטחו עצמכם בביטוח נסיעות רגיל, ללא החרגה. 


ביטוח נסיעות לחול אחרי אשפוז

מדוע יש צורך בביטוח נסיעות לחו"ל אחרי אשפוז?

ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר אשפוז מאפשר למבוטח לחסוך בתשלום על שימוש בשירותי חירום במדינות מחוץ לגבולות ישראל, ששם שירותי הבריאות נחשבים ליקרים יותר בייחוד עבור מי שאינו אזרח המדינה. פוליסה זו לרוב תכלול כיסוי כספי על מגוון רחב של שירותי רפואה:

 • פינוי באמבולנס לבית חולים בחו"ל
   
 • ביקור אצל רופא בחו"ל
   
 • אשפוז המבוטח בחו"ל
   
 • פיצוי כספי על ביטול טיסה הלוך עקב התדרדרות מצב בריאותי
   
 • החזרת המטופל לישראל לפני מועד הטיסה חזרה
   

הגבלות ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי ניתוח

לצערנו, חברות הביטוח השונות שמציעות ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי אשפוז או ניתוח תמיד יעדיפו להמנע מלבטח אדם שעבר ניתוח מורכב ולכן - במידה והתאשפזתם בעקבות ניתוח, דעו שהדבר עשוי להשפיע על החלטת החברה המבטחת אם לבטח אתכם או לא. הדבר גם לרוב תלוי במורכבות הניתוח שעברתם, לדוגמה: אם עברתם ניתוח הסרת משקפיים בלייזר, קרוב לוודאי שמספר ימים בודדים יספיקו להחלמה ולא תחול שום הגבלה לטוס לחו"ל לאחר מכן.

 

אך במידה ועברתם ניתוח מורכב כמו החלפת מפרקים או השתלת כליה וכדומה, קרוב לוודאי שתזדקקו לתקופת החלמה ארוכה יותר ועל כן, אם תחליטו לטוס לחו"ל במסגרת תקופה זו, הסיכוי שתזדקקו לטיפול חירום רפואי גבוה פי כמה מאנשים שלא עברו את הניתוח. מסיבה זו, חברת הביטוח תעדיף שלא לקחת את הסיכון בתשלום הוצאות גבוה עליכם בזמן שהייתכם בחו"ל.

כמה זמן אחרי ניתוח אפשר לטוס?

קשה לתת תשובה חד משמעית לשאלה, הרי יש משתנים רבים, כמו גיל המבוטח, האם הוא חולה ומה סוג הניתוח שעשה. בדרך כלל לאחר שבועיים שלוש עם ניתוח יחסית פשוט אין שום בעיה לטוס, אבל בניתוחים מורכבים יותר, ייתכן וחברת הביטח לא תאפשר לבטח אתכם גם לאחר חודש ימים. כל זה תלוי בגילכם ובאישור רופא.לכן, מומלץ לבדוק מול חברת ביטוח הנסיעות ולאחר ביצוע חיתום רפואי, האם היא מבטחת אותכם וזה למעשה ייתן לכם את הפרספקטיבה להאם מותר וכמה זמן לאחר ניתוח מהסוג שעשיתם, אפשרי לטוס.

וכמה זמן אחרי אשפוז אפשר לטוס?

אז התשובה לשאלה כמה זמן אחרי אשפוז אפשר לטוס יחסית דומה לשאלה הקודמת, לרוב אם מדובר על אשפוז בגלל מחלה פשוטה, כמו דלקת כלשהי, לא צריכה להיות בעיה כלל ואפשר לטוס באופן מיידי. אך אם מדובר על אשפוז בגלל בעיה מורכבת או כחלק מהתאוששות מניתוח. בהתאם לאישור הרפואי שתקבלו - תוכלו גם לשאול האם אפשר לטוס והרופא ייתן לכם את המלצתו וגם ייקבע כמה זמן עדיף שתשארו בארץ.

מה חשוב לקחת בחשבון לאחר שבוטחתי?

אם שגרת היום שלכם השתנתה מאז שהתאשפזתם והתחלתם ליטול תרופות בקביעות או להשתמש במכשור רפואי, צוות פורטל גודיי ממליץ שתדאגו לקחת את כל הציוד הרפואי שאתם זקוקים לו אתכם בתיק הגב לטיסה. במידה ומדובר על תרופות שמצריכות קירור, דאגו להצטייד בקרחונים וגם בנרתיק תרמי ששומר על טמפרטורות קבועות.

 

נמליץ גם להצטייד באישור רלוונטי מהרופא באנגלית שמצהיר על השימושים בתרופות הללו לצרכים רפואיים בלבד, כדי למנוע בדיקות לא נעימות מצד מאבטחי נמל התעופה הן בארץ והן בחו"ל (שעלולים לחשוד שמדובר בחומרים אסורים). דבר נוסף שפורטל גודיי ממליץ לכם לברר לפני מועד החופשה הוא על מיקום מרכזים רפואיים בקרבת המלון בו תשהו, ע"מ שגם במידה ואתם מסוגלים להתנייד בצורה עצמאית ללא צורך ברכב חירום, שתדעו לאן להגיע ואילו אמצעי תחבורה עומדים לרשותכם.

השוו בין ביטוחי נסיעות לחו"ל אחרי ניתוח דרך גודיי

במקום להתחיל לחפש ולברר באתרים שונים אילו חברות ביטוח כן מאפשרות ביטוח טיסה לאחר אשפוז או לא מבטחות אתכם לאחר ניתוח או אשפוז, דעו שבפורטל גודיי ניתן למלא את הפרטים האישיים ולקבל ישירות את כל הצעות המחיר הרלוונטיות לביטוח נסיעות לחו"ל אחרי אשפוז.

 

כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס השוואת מחירי ביטוח, לקבל בחינם וללא התחייבות הצעות מחיר מחברות הביטוח השונות, להשוות ביניהן במחיר ובתנאים, לבחור את העדיפה עליכם ולשלם ישירות בפורטל גודיי.


ביטוח נסיעות לחול אחרי ניתוח

אילו כיסויים ניתן להוסיף לביטוח נסיעות לחו"ל אחרי אשפוז?

במידה וחברת הביטוח אישרה לבטח אתכם בביטוח נסיעות לחו"ל אחרי אשפוז, דעו כי אליה תוכלו להוסיף מגוון רחב של כיסויים חיוניים בתשלום נוסף, כמו:

 • כיסוי על כבודה - כיסוי ביטוחי שמעניק פיצוי כספי במקרים בהם המזוודה לא נחתה אתכם בשדה"ת הזר בין אם בגלל שאבדה, התעכבה או נגנבה. גם במקרים בהם המזוודה נגנבה או נאבדה במהלך השהות שלכם בחו"ל עשוייה לפצות אתכם בכסף - יש לוודא זאת מול החברה המבטחת.
   
 • כיסוי על ביטול טיסה - במידה ומועד הטיסה שלכם לחו"ל בוטל בהלוך, או לחילופין - אתם נאלצתם לבטל את החופשה עקב החמרה במצב הבריאותי - חברת הביטוח תהיה מחוייבת לשלם לכם פיצוי כספי על שווי הכרטיס ולעתים גם על אטרקציות ששילמתם עליהם מראש, תוכלו לברר עוד על ביטוח ביטול טיסה כאן.
   
 • ביטוח פעילויות אקסטרים - במידה והתאשפזתם בעקבות ניתוח "פשוט" וכזה שאינו מגביל אתכם בריאותית בזמן שהותכם בחו"ל - תוכלו גם לבטח את עצמכם בכיסוי בריאותי על פעילויות אקסטרים שבהם תרצו לקח חלק בזמן הטיול שלכם. הביטוח לרוב יכלול פעילויות כמו: טיפוס, סנפלינג, אופנועי ים, אופנועי יבשה, טרקטורונים, צניחה חופשית, טיסה בכדור פורח ועוד.
   
 • כיסוי על גניבה או איבוד טלפון נייד - במידה ואתם שוקלים לבקר באזורי תיירות שרמת הפשיעה בהם גבוהה או לחילופין, אם אתם נוטים לאבד את מכשיר הטלפון שלכם על בסיס קבע, דעו שתוכלו לבטח את המכשיר שלכם נגד גניבה או אבדה וחברת הביטוח תוכל לזכות אתכם בסכום מלא או חלקי (תלוי בתנאי החברה) עבור רכישת מכשיר חדש.
מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות