ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי צליאק

חולי צליאק? היכנסו על מנת להכיר בחשיבות ביטוח הנסיעות לחו"ל בעבורכם.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

קראו מדוע חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחולי צליאק לקראת טיסה לחו"ל, אילו הרחבות ניתן להוסיף, טיפים יעילים לקראת הטיסה וגם איך תוכלו לרכוש ביטוח במחיר לא פחות ממצויין דרך גודיי.

מדוע חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחולי צליאק?

חולי צליאק למעשה מטפלים בעצמם בריאותי בדרכי מניעה לגורם המסכן, שהוא הגלוטן (זה שיש בפסטות, לחם, עוגות ופיצות ואפילו בירות..). כך שלמעשה אורך חיי הצליאקים יכול להיות כשל כל אדם בריא במידה והם מקפידים על כך.

 

אך הסכנה להתקפי אלרגיה עשויים לצוץ בעיקר כשחולי הצליאק טסים למדינות זרות בהן עלולים להתקל בחברות מזון לא מוכרות, שעלולות להכיל גלוטן בבסיס המוצר או בתהליך הייצור שלו ולכן רמת הסיכון של רגישים לגלוטן עולה משמעותית ועל כן, חשוב שתרכשו ביטוח נסיעות לחולי צליאק.

 

הסיבה המהותית לרכישת הביטוח לפני טיסה לחו"ל היא כי בחו"ל אתם צפויים לשלם מחיר גבוה מאוד בגין שימוש בשירותי בריאות שונים. זאת מפני שאינכם אזרחים משלמי מסים של אותה המדינה ועל כן, אינכם זכאים לזכויות המוצעות בה. המשיכו לקרוא וגלו מידע חיוני נוסף בנושא. 
 

ביטוח נסיעות לחולי צליאק

ביטוח נסיעות לחולי צליאק - ההרחבות הנפוצות

מתחת נציג כמה מההרחבות הביטוח הנפוצות שתוכלו לרכוש בנוסף לביטוח נסיעות לחולי צליאק.

 • ביטוח פעילויות אקסטרים - למעשה חולי צליאק הם אנשים בריאים שמטפלים במחלה שלהם ע"י המנעות ממזונות המכילים גלוטן, כך שתוכלו לקחת חלק בכל פעילות אקסטרים שתבחרו וזאת במידה ותדאגו לרכוש את ההרחבה המדוברת מראש.
   
 • ביטוח כבודה - חשוב מאוד לבטח את המזוודה שאתם שולחים לבטן המטוס כדי שבעת חירום ובמידה והמזוודה לא תנחת אתכם במדינת היעד, תוכלו לקבל פיצוי כספי שווה ערך לרכישת ציוד מיידי עד לקבלת המזוודה.
   
 • ביטוח ביטול טיסה - לחולי צליאק לעתים נוצרים בעיות הקשורות בעיכול וזאת עקב חשיפה למקור גלוטן לא צפוי שאפילו בארץ עשוי להפתיח אותם באורך פלא. מה שאומר שברוב המקרים הדבר יסתיים בכאבי בטן חמורים שבדומה לחולי קרוהן (קראו על ביטוח נסיעות לחולי קרוהן) - עלולים להשבית אותם לתקופה לא מוגדרת. לכן חשוב שתרכשו ביטוח ביטול טיסה שמטרתו לפצות אתכם הן במחירי הטיסות, המלון והאטרקציות ששילמתם עליהם מראש במידה ונאלצתם לבטל את החופשה שלכם בגלל אישפוז.

האם צליאק נכללת כ'הרחבה רפואית' בביטוח נסיעות לחו"ל?

על אף שמחלת הצליאק לא מחייבת שימוש בתרופות קבועות, עדיין מדובר במחלה שבגינה אדם עשוי להזדקק לשירותי חירום, כמו כאשר הוא נחשף שלא באשמתו למאכל המכיל גלוטן. היות וכך, ביטוח נסיעות לחולי צליאק נכלל כהרחבה רפואית במסגרת ביטוחי נסיעות לחו"ל.

 

שימו לב שהרחבה רפואית עשויה לייקר מעט את מחיר הביטוח הסופי אך דעו שהתמורה שאתם עשויים לקבל בעת חירום בהשוואה לתוספת הזו היא עצומה ולכן נמליץ שלא לוותר על ההרחבה הנ"ל.

רכשו ביטוח נסיעות לחולי צליאק דרך גודיי וחסכו!

אז במידה ואתם רוצים לרכוש ביטוח נסיעות אבל לא מעוניינים (ובצדק!) לשלם יותר סתם, דעו כי דרך השוואת ביטוחי נסיעות שלנו תוכלו להזין את פרטיכם האישיים, לצפות בהצעות הביטוח המומלצות ולרכוש כבר במקום - את ביטוח הנסיעות המשתלם ביותר עבורכם!

איך להתארגן לטיסה עבור חולי צליאק?

רכשתם ביטוח נסיעות לחולי צליאק? מעולה! כעת כל שנשאר לכם הוא להתארגן לטיסה הקרבה ובאה. הנה כמה טיפים להתייעלות:

 • אוכל במטוס - חשוב ביותר שתדאגו להצטייד באוכל מהבית ואפילו בשימורים ותחליפי מאפה שאתם רגילים לצרוך. הסיבה לכך היא כי אין לדעת אם האוכל בטיסה יהיה מותאם וללא עקבות גלוטן - גם אם שוחחתם על כך מראש עם חברת התעופה. 
   
 • אוכל בזמן חופשה - אז כפי שכבר הסברנו קודם, יכול להיות שבמדינה בה תבקרו יהיו חברות מזון מותאמות שתכירו מישראל אך לעתים גם הן עשויות להיות מוטלות בספק היות ויש מקרים בהם חברות גלובאליות משנות אחד או יותר מהרכיבים בתוכן המוצר. מסיבה זו נמליץ לכם לבצע חקר מקדים של רשתות הסופר המקומיות במדינת היעד לפני הטיסה כדי שתוכלו לוודא אודות סוגי מזון הנחשבים לסטריליים מגלוטן.
   
 • עזרים בעת טיסה - טיסות עלולות להלחיץ לא מעט נוסעים והדבר עשוי להתבטא בתחושות פיזיות של בחילה וכאבי בטן (בגלל ה"פרפרים"). מסיבות אלו הקפידו להצטייד בנרתיק עם ציוד רפואי שמטרתו לסייע בעת הצורך, נגיד - כדור 'קל בטן' למקרה של כאבי בטן וכדורים נגד מיגרנה ובחילה.
מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות