ביטוח נסיעות לחולי סרטן

מתמודדים עם סרטן? חשוב שתבטחו עצמכם בביטוח נסיעות מתאים.

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחולי סרטן - מידע, מחיר, תנאים והזמנה

רוצים לבקר בחו"ל ומתמודדים עם סרטן? דעו שהדבר בהחלט אפשרי אך מצריך היערכות מתאימה. מתחת תוכלו לקרוא מה חשוב לברר לפני שטסים לחו"ל, איזה ציוד מומלץ להביא לטיסה וגם איך דרך פורטל גודיי ניתן להשוות בתנאים ובמחיר ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי סרטן ולחסוך בזמן ובכסף.

באילו מקרים ניתן ביטוח נסיעות לחולי סרטן?

ביטוח נסיעות לחולי סרטן יכול לקבל כל אדם שמתמודד כעת עם המחלה ועובר טיפולים או מי שהחלים עד לא מזמן ועדיין נחשב פגיע מבחינה חיסונית, גם כן ביטוח לחול לאדם אחרי טיפול כימותרפי. (לעתים ניתן להתבטח בביטוח זה עד 3 חודשים לאחר ההחלמה). 

מה חשוב לברר לפני שמזמינים ביטוח נסיעות לחולי סרטן?

איזה כייף זה סוף סוף לטוס לחו"ל להתרענן ולנוח בסבבה, רק חשוב שתבררו תחילה כיצד עליכם לפעול בכל הקשור לביטוח נסיעות עבור חולי סרטן בחו"ל על מנת להיות בטוחים כמה שניתן במסגרת החופשה שלכם.

 • מצב רפואי - ככל הנראה תזדקקו לספק מסמך המעיד על מצבכם הרפואי המדוייק עבור חברת הביטוח דרכה אתם מתכוונים לבטח את עצמכם בחו"ל וזה ע"מ שהיא תוכל לקבל מידע ברור על מצבכם ורמת הקושי שלכם עם המחלה, אם ישנם מחלות נלוות נוספות, כמו כן, פירוט איזה סוג סרטן יש או היה לכם, זה עשוי להשפיע על התנאים. למשל ביטוח נסיעות סרטן השד עשוי להיות זול יותר, בדקו על ביטוח נסיעות לחולים כרוניים.
   
 • שיחה עם הרופא - יכול להיות שחברת הביטוח תבקש לשוחח ישירות עם הרופא המטפל שלכם ע"מ שייתן פירוט על אופי המחלה (סוג הסרטן: סרטן השד, סרטן ריאות, דם וכד').
   
 • מה כלול - חשוב שתבדקו בפירוט מול נציג חברת הביטוח מה כלול בהרחבת ביטוח נסיעות לחולי סרטן, האם ההרחבה כולל פינוי במצבי חירום לבתי חולים, האם זה כולל טיסת חירום חזרה לישראל וכדומה.
   
 • יעד הטיסה - חשוב שתבררו מול חברת הביטוח על אילו יעדים תוכלו לקבל ביטוח נסיעות לחולי סרטן. יכול מאוד להיות שהכיסוי לא תקף למדינות עולם שלישי כמו הודו, תאילנד וכד'. תוכלו לקרוא מידע נוסף בעמוד המסביר על ביטוח לפי יעד.


 ביטוח נסיעות לחולי סרטן

מה מומלץ להביא איתכם לטיסה?

התארגנתם על ביטוח נסיעות? איזה כייף לכם! חשוב שתדעו שבנוסף לביטוח נסיעות לחולי סרטן - לנו, צוות פורטל גודיי חשוב מאוד שנוסעים לחו"ל המתמודדים עם המצב יוכלו לעבור את חוויית הטיסה בצורה רגועה ונעימה ככל הניתן. לשם כך נמליץ לכם לדאוג לדברים הבאים:

 • תרופות - חשוב מאוד שתצטיידו במלאי התרופות המלא שלכם בתיק הגב, כולל מלאי ספייר לעת הצורך.
   
 • מושב - בזמן שאתם משריינים מקום בטיסה, נמליץ לכם לבחור במושב שגובל עם המעבר, כך שתוכלו בכל עת להתנייד בקלות לשירותים, נמליץ גם שאזור הישיבה שתבחרו יהיה קרוב לשירותים עצמם (לרוב בקדמת המטוס ובאחוריו).
   
 • נוחות - לבשו ביגוד כמה שיותר נוח כדי להקל על השהות שלכם בטיסה, נמליץ גם להצטייד בכיסוי עיניים, נעלי בית ואף בכרית שתהיה לכם נוחה לצורכי שינה או ישיבה.
   
 • מים - דאגו להצטייד בבקבוק מים גדול מספיק שימנע מכם להתייבש במהלך הטיסה, זיכרו שככל שהמטוס עולה למעלה בשמיים, כך רמת הלחות יורדת - מה שעלול לייבש אתכם ולגרום לפגיעה.
   
 • אוכל - דאגו להצטייד במזון שאתם רגילים לאכול ושידוע כמסייע לכם בתקופת ההתמודדות שלכם עם המחלה.

האם ישנה תוספת מחיר לביטוח נסיעות לחולי סרטן?

ביטוח נסיעות לחולי סרטן אינו נכלל בפוליסת הבריאות הבסיסית לחו"ל ולכן עבור כל יום בו אתם צפויים לשהות בחו"ל - ייגבה מכם סכום שנע בין 5 - 7 דולר ליום. המחיר אומנם נשמע גבוה אבל זכרו שתפקידו לכסות בצורה מלאה כל מצב חירום לו תזדקקו בחו"ל, כמו: פינוי ברכב חירום, אישפוז בבית חולים מקומי ואף הטסת חירום חזרה לארץ לפני מועד החזרה המקורי.

 

כל התרחישים שצויינו יעלו הון לולא תבטחו את עצמכם בביטוח נסיעות לחולי סרטן וזאת מפני שאתם נחשבים אזרחים זרים בחו"ל ועל כן - אינכם נכללים בביטוח הבריאות המקומי.

כיצד להשוות בין מחירי ביטוח נסיעות לחולי סרטן בגודיי?

גודיי הוא פורטל המאפשר ללקוחותיו להשוות בין מחירי חברות הביטוח, רוצים גם? כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם האישיים בטופס מתחת וגודיי כבר ידאג להציג בפניכם את חברות הביטוח שמציעות ביטוח נסיעות לחולי סרטן, ביניהן תוכלו להשוות במחיר הביטוח ולהזמין אותו ישירות באתר כך שאתם חוסכים גם בכסף וגם במאמצים לחפש בין חברות הביטוח השונות.


ביטוח נסיעות לחולי סרטן היוצאים לחופשה

ביטוח נסיעות לחולי סרטן - מה לא נכלל?

על אף שחלק מחברות הביטוח, כדוגמת - פספורט קארד מציעות ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי סרטן, חשוב לזכור שכיסוי זה אינו כולל את כל סוגי הפעילויות. נסביר:

 • פעילויות אקסטרים - בגלל המצב הרגיש שחולי סרטן מצויים בו, חשוב שתדעו שחברות הביטוח אינן מאפשרות לבטח במהלך התמודדות עם המחלה בביטוח ספורט אקסטרים, שכולל בתוכו סוגי ספורט שעלולים לגרום לפגיעה קשה עבור מי שמערכת החיסון שלו חלשה.
   
 • טיפולים רפואיים שאינם הכרחיים - כל פעילות רפואית שאינה בדחיפות גבוהה וכזאת שתוכלו להמתין איתה עד שובכם לארץ - לא תיכלל במסגרת כיסוי ביטוח נסיעות לחולי סרטן. כמובן שבמקרי חירום בהם עליכם לשוב ארצה לפני מועד טיסת החזור שלכם, החברה המבטחת תהיה אחראית לכיסוי טיסת חירום חזרה לישראל לפני מועד הטיסה המקורי.
   
 • טיפולים אסתטיים שאינם הכרחיים - במידה ובישראל אתם נוהגים לקחת חלק בטיפולי הידרותרפיה, הומיאופתיה, נטורופתיה, דיקור וכדומה - דעו שחברות הביטוח אינן מבטחות עבור טיפולים אלו במידה ותבצעו אותם בחו"ל.

האם קיים הבדל ביטוחי בין סוגי הסרטן?

רבים שאלו אותנו את השאלה, האם יש שוני בין ביטוח נסיעות לסרטן השד לבין לוקמיה וכן, מול סוגים נוספים של סרטן עימם הם מתמודדים. אז התשובה שלנו היא זהה ברוב המקרים. בגדול - לא קיים הבדל בפוליסה לפי סוג המחלה. אבל הגבלות ותמחור עשוים להשתנות על פי המצב הרפואי אותו הרופא מציג לנו - במסגרת החיתום הרפואי, רגע לפני שתקבלו הצעת מחיר סופית לביטוח הנסיעות.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות