ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי לב

מתמודדים עם בעיות לב? בדקו מידע לגבי ביטוח נסיעות לחו"ל עבור חולי לב.

 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

חולי לב ורוצים לטוס לחו"ל? עופו על זה! רק חשוב שתגיעו מוכנים עם פוליסת ביטוח מתאימה שתכסה אתכם מכל הכיוונים. מתחת נציג את השירותים שתוכלו לקבל במסגרת פוליסת ביטוח נסיעות לחולי לב, האם חלה תוספת כספית על פוליסה זו, מה חשוב שיהיה לכם לפני שתרכשו את הביטוח וגם איך בהליך קצר וחינמי בפורטל גודיי תוכלו להשוות בין חברות הביטוח ולרכוש ביטוח במחיר משתלם עוד היום.

אילו שירותים מקבלים בפוליסת ביטוח נסיעות לחולי לב?

במסגרת ביטוח נסיעות לחולי לב, ברוב חברות הביטוח יוכלו המבוטחים לקבל מגוון שירותים רפואיים בעת חירום וללא צורך בהשתתפות עצמית כלשהיא, כמו:

 • כיסוי כספי על תרופות מסויימות
   
 • ביצוע ניתוח כירורגי בחו"ל
   
 • הסעה של רכב חירום לבית חולים מקומי
   
 • פינוי וחילוץ ע"י מטוס
   
 • אשפוז בבית חולים מקומי
   
 • ניתוח חירום של המבוטח


ביטוח נסיעות לחולי לב

האם משלמים תוספת כספית על ביטוח נסיעות לחולי לב?

דעו שצפוייה תוספת במחיר עבור כל סוגי ביטוחי הנסיעות שבהתאם למצב הרפואי הקיים. גם עבור ביטוח נסיעות לחולי לב קיימת תוספת במחיר המתווספת פר יום, אך קחו בחשבון שהעלות שתשלמו נמוכה משמעותית ותפקידה לכסות את העלות הגבוהה למגוון רחב של טיפולים שאתם עשויים להזדקק להם בעת חירום בזמן שהותכם בחו"ל. ולכן נמליץ בחום להוסיף את הכיסוי הנ"ל לביטוח הבריאות הבסיסי שלכם. קחו בחשבון שגובה התוספת תלוי בגילו של המבוטח. להלן טבלה המציגה מחירים ממוצעים עבור תוספת ביטוח נסיעות לחולי לב:
 

גיל המבוטח מהי תוספת המחיר לביטוח נסיעות לחולי לב?
0 - 50  4$ - 2.5$
51 - 60 5$ - 3.5$
61 - 70 6$ - 4.5$
71+ מחיר הפוליסה כלול

איך להשוות מחירי ביטוח נסיעות לחולי לב?

מתמודדים עם בעיות בלב? דעו שמצבכם לא אמור להגביל אתכם מלטוס ולהנות בחו"ל. מה שבסה"כ תצטרכו לקחת בחשבון הוא לבטח את עצמכם בביטוח נסיעות מתאים. דרך פורטל גודיי תוכלו להשוות בין חברות הביטוח הגדולות בכמה שלבים פשוטים במקום אחד ובחינם.

 

כל שיהיה עליכם לעשות הוא: למלא את פרטי הטיסה, את יעד הטיסה ולציין את מצבכם הבריאותי וזהו. לאחר מכן יופיעו בפניכם כל חברות הביטוח שמעניקות כיסוי למצבכם הרפואי, ביניהן תוכלו להשוות מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל ולרכוש ביטוח מתאים כבר באותו היום.

טיפים חשובים לפני רכישת ביטוח נסיעות לחולי לב

צוות פורטל גודיי ממליץ בחום לפני שאתם רוכשים פוליסת ביטוח נסיעות לחולי לב, שתקחו לתשומת לבכם מספר דברים:

 • טפסים רפואיים - חברת הביטוח שדרכה תרצו לבטח עצמכם תרצה שתשלחו לה את המסמכים הרפואיים שלכם המעידים על מצבכם הנוכחי וכמו גן - על סוגי התרופות שאתם נוטלים.
   
 • מועד רכישת הפוליסה - נמליץ לכם לבצע השוואת מחירים בין פוליסות הביטוח לפחות 10 ימים לפני מועד הטיסה שלכם לחו"ל, כך שלא תיקלעו ללחץ מבחינת זמן.
   
 • מחיר פולסת הביטוח - זכרו שאין מה לחשוש מפני תוספת המחיר שתתווסף לפוליסת הביטוח הבסיסית וזאת מפני שבסופו של דבר עליכם לזכור שאם לא תבטחו את עצמכם בפוליסה מותאמת, חברת הביטוח עשויה שלא לשאת באחריות התשלום למרכזים רפואיים במדינה בה אתם מבקרים, מה שעשוי לייקר לכם משמעותית את החופשה כולה.

האם חובה ליידע את חברת הביטוח שאני חולה לב?

בהחלט, במידה ותסתירו כל מידע הקשור בבריאותכם מחברת הביטוח שדרכה אתם מעוניינים לקבל כיסוי ביטוחי, דעו שבעת מקרה חירום בחו"ל - הכיסוי עליו שילמתם עשוי להתבטל ברגע שחברת הביטוח תגלה את מצבכם הרפואי האמיתי (לרוב, הרופא במדינה הזרה כבר ידאג לציין זאת בטופס שיהיה עליכם להעביר לחברת הביטוח כדי לקבל פיצוי כספי), מה שאומר שחברת הביטוח עשוייה להתנער מאחריות כספית ורפואית לגביכם.

 

לכן צוות פורטל גודיי ממליץ לכם לשקף מול חברת הביטוח את מלוא מצבכם הרפואי. זכרו שגם כך, מחיר התוספת שתשלמו הוא סכום שנחשב לזול מאוד בהשוואה למחירי טיפול רפואיים שאתם עשויים להזדקק להם בעת שהייתכם בחו"ל ולכן - כך או כך אתם יוצאים מורווחים. 


השוו בין ביטוחי נסיעות לחולי לב דרך גודיי

האם ניתן לעשות ביטוח נסיעות לאחר התקף לב?

ישנה שאלה קבועה שעולה כמה זמן אסור לטוס אחרי התקף לב? התשובה כמובן משתנה בין אדם לאדם ועל פי החלמתו, אם כוונתכם היא בגדר שעות בודדות וימים לטוס לאחר התקף לב, רוב הסיכוים שרופא וחברת הביטוח לא יאשרו זאת ולא ייקחו על כך אחריות, בדרך כלל רק לאחר התייצבות וכן, בהתאם לאישור ובדיקת רופא. כמו כן, מי שחווה התקף לב אינו בהכרח חולה לב, אבל הוא כן צריך לדווח על כך לחברת הביטוח וגם בטופס ההצרה הרפואית הוא ישאל על כך. בדרך כלל אם חלפו יותר מ-6 חודשים מהתקף הלב, לא צריכה להיות בעיה כלשהי.אבל אם היה התקף לב כ-חצי שנה לפני הטיסה, יש לדווח על כך לחברת הביטוח, רוב הסיכוים שהוא יבצע הרחבת פוליסה הדומה לכיסוי של חולה לב.

האם כל חולה לב יכול לבטח עצמו בביטוח זה?

מרבית חברות הביטוח הגדולות מאפשרות ללקוחות רלוונטיים לרכוש ביטוח נסיעות לחולי לב וזאת בתנאי שמדובר על אנשים שמצבם הבריאותי יציב מזה מספר חודשים. אך במקרים בהם מדובר על חולה לב שמחוייב לבצע טיפולים רפואיים בטווחי זמן קטנים יחסית או לחילופין, במידה והמטופל חווה אירוע חירום בששת החודשים האחרונים, דעו שרוב חברות הביטוח יסרבו לבטח אותו מהחשש שטיסה לחו"ל תהווה עבורו מכשול בריאותי נוסף על מצבו הנוכחי שאינו יציב.

 

הסיבה הנוספת לסירוב מתן ביטוח נסיעות לחולי לב עשוי להיות מפני שחברת הביטוח חוששת מלהעניק כיסוי כספי מלא עבור אדם שכמעט באופן ודאי צפוי לחוות אירוע בריאותי מחוץ לגבולות ישראל, מה שאומר שיהיה על החברה המבטחת לשלם באופן ודאי סכום כסף גדול עבור ההוצאות הרפואיות של המבוטח במדינה זרה.

מה חשוב לקחת לטיסה?

במידה וחברת הביטוח אישרה לבטח אתכם בפוליסת ביטוח נסיעות לחולי לב, נשמח לסייע לכם במספר טיפים שיסייעו לכם לעבור את הטיסה בצורה נעימה ורגועה:

 • תרופות - דאגו להצטייד בתיק הגב האישי בכל התרופות שאתם נוטלים בדרך קבע. רצוי גם שתצטיידו בכמות גדולה יותר מזו שאתם רגילים אליה בד"כ ורצוי שתדאגו לפצל חלק מהתרופות גם אל המזוודה או הטרולי או לחילופין, לאחסן בתיק של שותפכם לנסיעה כך שבמידה ויקרה חלילה נזק לתיק שלכם, שיישאר לכם מקור זמין נוסף לתרופות.
   
 • מזון ושתיה - דאגו להביא אתכם כמות מספקת של מים ומזון, נמליץ על חטיפי אנרגיה, פירות יבשים וסוגי אגוזים שונים.
   
 • ציוד נלווה - קחו לטיסה כל חפץ שעשוי להקל עליכם: כרית לגב, כיסוי עיניים, אטמי אוזניים וכדומה.
מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות