ביטוח נסיעות לחולי כליות

במידה והנכם חולי כליות ומטופלי דיאליזה, דעו כי יש ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים לכם, קראו את המידע הרלוונטי ובבצעו השוואת מחירים מהירה.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

קראו מהו ביטוח נסיעות לחולי כליות, מה חשיבותו, אילו הרחבות ניתן להוסיף אליו וגם נסביר איך תוכלו לחסוך בעלות ביטוח הנסיעות לחולי דיאליזה וכליות דרך פורטל גודיי.

ביטוח נסיעות לחולי כליות ודיאליזה

ביטוח נסיעות לחולי כליות ודיאליזה נועד לתת מענה עבור כל אדם המתמודד עם מחלות הקשורות בכליות או שעבר השתלת כליה. מדובר על פוליסת ביטוח עם הרחבה רפואית שמכסה עלויות שירותי חירום וביקורים אצל רופא במדינת היעד בעת הצורך.

 

אם הנכם חולי כליות או מושתלי כליות, אתם בטח יודעים עד כמה הגוף שלכם רגיש בכל מקרה של טלטלה ולאו דווקא הקשה ביותר ולכן חשוב שיהיה לכם מגן וכיסוי עבור כל מקרה חירום שתיתקלו בו בחו"ל. זכרו שבחו"ל ביטוח הבריאות הפרטי או הציבורי שאתם מקבלים בישראל לא קביל ולכן העלויות שתשלמו בהיעדר פוליסת ביטוח נסיעות לחולי כליות יהיה גבוה בהרבה.
 

ביטוח נסיעות לחולי כליות

מי מוגדר כחולה כליות בביטוח הנסיעות?

מי מוגדר בשאלון הרפואי של ביטוח הנסיעות תחת "חולה כליות" וצריך לרכוש הרחבת ביטוח נסיעות למצב רפואי? אלו המקרים:

 • אדם אשר חולה במחלה כרונית בכליות.
 • אדם אשר מטופל בטיפולי דיאליזה.
 • אדם שעבר ניתוח בכליות ב-3 חודשים האחרונים.
 • מי שמטופל בטיפול דיאליזה בחו"ל.
 • אנשים שעברו השתלת כליות בעבר (מושתלי כליות).

ביטוח נסיעות לחולי כליות - ההרחבות הנפוצות

דעו שנוסף על ביטוח נסיעות לחולי כליות, ישנן הרחבות שאינן נכללות ושתוכלו להוסיף אותן בתשלום נוסף. מתחת נציג את ההרחבות הנפוצות שחולי ומושתלי כליות נוהגים לרכוש:

 • ביטוח נסיעות אחרי אשפוז - אם במסגרת ששת החודשים האחרונים שקדמו לתאריך רכישת הביטוח אושפזתם בגין סיבוכי כליות או לחילופין בגלל שהושתלה בכם כליה חדשה, יהיה עליכם ליידע את החברה המבטחת ע"מ שתדע להתאים לכם כיסוי כספי גבוה יותר. הסיבה להרחבה זו היא כי למערכת החיסונית של הגוף לוקח זמן להחלים והיא עדיין חלשה ופגיעה.
   
 • הרחבה על ביטול טיסה - ישנם מקרים לא צפויים המאלצים חולי ומושתלי כליות להתאשפז בגלל סיבוכים הקשורים בכליות, מה שאומר שזה עשוי לקרות גם במועד הטיסה שתיכננו. כדי לאפשר לכם לקבל פיצוי כספי הן על כרטיסי הטיסה והן על מלון או אטרקציות שרכשתם מראש בחו"ל צוות גודיי ממליץ לרכוש הרחבה על ביטול טיסה שעושה בדיוק את זה.
   
 • הרחבת כבודה - במידה ואתם מאחסנים ציוד רפואי ספייר במזוודה שנשלחת לבטן המטוס וקרה והיא לא נחתה אתכם או נחתה באיחור משמעותי, תוכלו לקבל מחברת הביטוח פיצוי כספי בו במקום ע"מ לרכוש ציוד חדש. בשלב הזה גם תצטרכו ליידע את חברת הביטוח על הצורך במרשמים לתרופות שאבדו במזוודה והיא תוכל להכוון אתכם לאן לפנות.

מה לבדוק לפני רכישת ביטוח נסיעות לחולי כליות?

יש כמה היבטים חשובים שכדאי שתבדקו לפני שאתם רוכשים ביטוח נסיעות לחולי כליות:

 • מהירות קבלת הפיצוי - עליכם לבדוק איזו מחברות הביטוח משלמת בצורה המהירה ביותר על שירותים המכוסים בפוליסה. ישנן חברות ביטוח שדואגות לספק לכם כרטיס פיזי שעליו נטען סכום כסף בהתאם לעלויות השירות שקיבלתם במדינה הזרה. ישנן חברות שמעבירות פיצוי דרך אפליקציה וכאלו שמפצות את המבוטח רק בחזרתו ארצה. דעו שצוות פורטל גודיי ממליץ על חברות ביטוח שמעניקות פיצוי בזמן אמת.
   
 • הבדלי ביטוח - דעו שלא כל חברות הביטוח מציעות פוליסה זהה עבור ביטוח נסיעות לחולי דיאליזה וכליות ולכן חשוב שתבררו לפרטים מול כל חברה בנפרד לפני שאתם רוכשים את הביטוח.
   
 • השוו מחירים - זה אתם מתמודדים עם בעיות חוזרות בכליות לא אומר שאתם צריכים לשלם כפול על ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי כליות. ע"י השארת פרטים בעמוד השוואת מחירי הביטוח שלנו, תוכלו לקבל הצעות מכל חברות הביטוח הגדולות, דבר שיאפשר לכם לבחור במחיר הטוב ביותר, מבלי להתפשר על הכיסוי שמגיע לכם. יש לכם שאלות? השאירו פרטים בטופס צור קשר המצורף בעמוד.
מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות