ביטוח נסיעות לחולי גאוט

כל המידע והזמנת ביטוח נסיעות לחולי גאוט לחו"ל, השוו מחירים וטסו בשלום.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחולי גאוט (שיגדון) - מידע והזמנה

סובלים מדלקת במפרקים? במידה ואתם מתכננים לטוס לחופשה, טיול או נסיעת עסקים בחו"ל, כדאי לבדוק היטב מה הכיסוי הביטוחי שתוכלו לקבל והאם הוא מתאים לחולי שיגדון. הנה כל המידע החשוב על ביטוח נסיעות לחולי גאוט.

על החשיבות של ביטוח נסיעות לחולי גאוט

מחלקת הגאוט היא מחלה כרונית אשר פוגעת במפרקים, בכליות ובמערכת השלד. בשל העובדה שמחלה זו פוגעת במספר מערכות שונות בגוף במקביל, עולה הצורך ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל אשר מספק מענה רפואי הולם, המתאים לתסמיני המחלה.

 

אומנם במהלך התקף גאוט ניתן ליטול תרופות נוגדות דלקת אך פרט לטיפול התרופתי, כדאי גם להוסיף לפוליסת הביטוח הרחבות שונות אשר יספקו למבוטח מענה מקיף בשעת חירום וכאשר הוא מצוי בהתקף.
 

ביטוח נסיעות לחולי גאוט

הרחבות מומלצות בביטוח נסיעות לחולי שיגדון

להלן ההרחבות המומלצות שצריך להילקח בחשבון בקרב חולי גאוט אשר מתכננים טיול או נסיעה לחו"ל:

 • פינוי באמבולנס לבית החולים: נזקקתם לפינוי באמצעות אמבולנס מבית המלון או כל מקום אחר שבו חוויתם התקף בשל מחלת השיגדון? תוכלו לקבל החזר כספי על הזמנת האמבולנס וגם להיעזר בנציגות חברת הביטוח על מנת להזמינו.
   
 • אשפוז המבוטח בבית חולים בחו"ל: חלק גדול מחברות הביטוח מספקות מענה במצב בו תצטרכו להתאשפז בבית חולים בחו"ל, כאשר הרחבה זו מכסה את התשלום בעבור טיפול הרופא ובדיקות האבחון, שכר המנתח, עלות התרופות ועוד.
   
 • פיצוי כספי על ביטול הטיסה: בעקבות מצב של התדרדרות במצבו הרפואי של המבוטח טרם הטיסה אל היעד, תוכלו לקבל החזר כספי. יש לוודא כי נרכשה הרחבה של ביטול טיסה וכי היא אכן מכסה מצב זה וזאת מכיוון שהפרמטרים לזכאות ופיצוי עשויים להשתנות בין החברות.

דגשים נוספים לפני רכישת ביטוח לחו"ל לחולי גאוט

 • מומלץ לבדוק היטב תוך כמה זמן חברת הביטוח מספקת את הפיצוי הכספי במצבי חירום, כאשר העדיפות היא לבחירת חברת ביטוח אשר תספק פיצוי בזמן אמת, למשל כאשר רכשתם תרופה או שילמתם על פיצוי רפואי במהלך השהות ביעד.
   
 • איכות השירות ואופן קבלתו היא קריטית במקרים בהם מזמינים ביטוח נסיעות לחולי גאוט. הקפידו לבדוק כיצד חברת הביטוח מספקת את שירותיה והאם יש מענה גם בוואטסאפ, מייל, מענה טלפוני או אפליקציה ייעודית ליצירת קשר במצבי חירום.
   
 • הקפידו לבדוק את גובה ההשתתפות העצמית במקרים השונים מאחר ולעיתים נתון זה עשוי לסייע לכם בפעולת ההשוואה בין ביטוחי הנסיעות השונים.
   
 • מומלץ להסתכל בעמוד שכתבנו אודות ביטוח לחו"ל למצב רפואי קיים ולבדוק האם נדרשת התייחסות נוספת בהתאם לסיטואציות שונות כמו אשפוז אשר התקיים בסמוך למועד הנסיעה וכדומה.
   
 • במידה וגילכם הוא מעל 60, כדאי לבדוק אודות פוליסת ביטוח נסיעות למבוגרים, אשר ברוב המקרים יכלול גם מגוון פתרונות בהתאם למצבים רפואיים שונים לרבות הטסה לארץ וכיסוי על החמרה בריאותית.
   

ביטוח נסיעות לחולי שיגדון

ביטוח נסיעות לסובלים מדלקת מפרקים

כידוע, גאוט היא מחלה כרונית ולמעשה המשמעות היא שאלו אשר סבלו בעבר מהתקף אחד, סביר להניח יסבלו מהתקפים חוזרים, בדרגות חומרה שונות.

 

נזכיר כי כל התקף שכזה נמשך כשבועיים בממוצע ולכן אם תיכננתם לטוס ליעד כזה או אחר למשך מספר ימים או מספר שבועות, החשיבות ברכישת ביטוח הנסיעות המתאים היא קריטית.

 

כמו כן, המחיר של ביטוח נסיעות לסובלים מדלקת מפרקים נקבע על סמך פרמטרים שונים כמו גילו של המבוטח, מספר הימים של הטיול, יעד החופשה וההרחבות שמתווספות לפוליסת הביטוח הבסיסית.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות