ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי אפילפסיה

במידה והנכם חולי אפילפסיה, חשוב שתעשו ביטוח נסיעות לחו"ל התואם את מצבכם הרפואי, קראו את כל המידע הרלוונטי כאן.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

במידה והנכם חולים במחלת האפילפסיה, חשוב שתעשו ביטוח נסיעות לחו"ל, בהרחבה הביטוחית מגדרים את האפילפסיה כמחלה כרונית ויש כיסוי ביטוחי מתאים לכך.

מדוע חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה?

ישנה חשיבות גבוה מאוד לביטוח נסיעות לחו"ל לחולי אפילפסיה, כאשר טיפול בהתקף אפילפסיה הוא קריטי בזמן אמת, כאשר התקף עשוי להתרחש בחו"ל ויש צורך בטיפול רפואי מיידי. כמו כן, חולי אפילפסיה נוטלים תרופה באופן יומי, הכיסוי הרפואי של חברות הביטוח מכסה גם מקרה בו יש צורך בתרופה במידה ואבדה או נגמרה במהלך השהות בחו"ל. (כמובן, תלוי בחברת הביטוח וכן, יש לבדוק זאת מול נציג או ישירות מול עיקרי הפוליסה של החברה המבטחת.
 

ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה

מה צריך להציג כאשר עושים ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה?

כאשר אתם עושים ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה, אתם צריכים להציג מסמך רפואי שמעיד על כך ולמלא הצהרת בריאות. כל זה מתחיל בתהליך חיתום רפואי קצר. כאשר במהלך השוואת מחירים לביטוח נסיעות כאן באתר שלנו, תצטרכו לענות גם על שאלון רפואי, כאשר תגדירו "הרחבה למצב בריאותי קיים", שם בין היתר תשאלו אם הנכם חולים במחלה כרונית,לאחר מכן, תוכלו להגדיר כי יש לכם אפילפסיה. מה שיקרה הוא שתקבלו הצעת מחיר ראשונית ולא סופית ותוכלו לעבור אל "תהליך חיתום", שם תעלו את האישור הרפואי ולאחר מכן, נציג מטעם Gooday יחזור אליכם להצעת מחיר מלאה והשלמת התהליך (מילוי הצהרת בריאות).
 

סימון אפילפסיה בשאלון הרפואי
בתמונה: סימון בתהליך השאלון הרפואי -אפילפסיה

האם מותר לחולי אפילפסיה לטוס?

כן, ברור - מותר לחולי אפילפסיה לטוס, אך הם חייבים לקבל אישור מהרופא המטפל, חתום ולקחת את המסמך עימם לכל מקרה שלא יהיה. כמו כן, כהמלצה עדיף לטוס בשעות היום ולא בלילה, כי מחסור בשינה הוא דבר אשר מסוכן לחולי אפליפסיה. המשיכו לקרוא וגלו דגשים חשובים נוספים.

דגשים חשובים לחולי אפילפסיה לפני טיסה לחו"ל

הנה עוד מספר דגשים חשובים וטיפים לפני טיסה של חולי אפילפסיה, אז מה חשוב לדעת לפני הטיסה?

 • תיק התרופות עם כל התרופות שלכם ולוודא שהן בתוקף ויש לכם מספיק לכל התקופה.
   
 • כמו כן, חשוב גם את שמות התרופות והמינונים לרשום בטלפון ועל דף מודפס.
   
 • הוראות באנגלית ובעברית המסבירות במידה ויש לכם התקף, מה צריך לעשות במידה ואתם חווים התקף.

מה מכסה ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי אפילפסיה?

בגלל שגודיי מאפשרת לכם לרכוש ביטוח נסיעות מכל חברות הביטוח המובילות, המידע לעיל הוא "כללי" וזה בדרך כלל מה שתקבלו והכיסוי שיהיה לכם בעבור ביטוח נסיעות לחו"ל כאשר רכשתם הרחבה למצב רפואי קיים תחת הגדרה של חולה אפילפסיה. בסופו של דבר, מה שכתוב בפוליסה ומה שנחתם מול חברת ביטוח הנסיעות - הוא הקובע ולא הכתוב כאן. אז מה בדרך כלל יהיה כלול תחת ביטוח הנסיעות? הנה:

 • הוצאות רפואיות - במסגרת הרחבת הביטוח, כל מקרה הקשור אל מצב בריאותי הקיים שלכם (אפילפסיה), תקבלו פיצוי בגין טיפול חירום, ייעוץ טלפוני עם רופא וכן, רכישת תרופות עליהם הצהרתם או חלופיות, בהתאם ליעד ובהתאם לאישור שקיבלתם מחברת ביטוח הנסיעות.
   
 • הוצאות אשפוז בחו"ל - בין אם זה בעבור ביצוע בדיקת מעבדה, תשלום על אשפוז, טיפול נמרץ ואף בדיקת הדמייה, כל מקרה של אשפוז בחו"ל מכוסה לאחר ביצוע הרחבה זו.
   
 • המשך טיפול בארץ - לא כל חברות ביטוח הנסיעות מספקות את השירות, אך ישנם כאלו אשר מספקות לכם החזר בגין המשך טיפול בארץ עקב מקרה החירום שהתרחש בחו"ל.
   
 • העברה ופינוי לבית חולים - כאשר המקרה מתרחש בחו"ל, המבוטח יוכל לקבל פיצוי בעבור הפינוי שלו אל בית החולים כולל לווי של צוות רפואה מקומי.

באיזה חברה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי אפילפסיה?

כל חברות ביטוח הנסיעות לחו"ל עושות ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה, ישנם חברות בהם התהליך מהיר יותר כמו הראל, כלל והפניקס, ויש תהליך קצת יותר איטי המצריך אישור מנציג כמו פספורט קארד. אם זאת, זה לא אומר שלא תקבלו כיסוי מלא ומירבי. כדאי לקרוא בעיקרי הפוליסה של חברות הביטוח מהו גובה הפיצוי במקרה של כיסוי ביטוח נסיעות לחולים כרוניים. באשר למחיר, אנו ממליצים להשתמש במערכת השוואת המחירים שלנו או באמצעות מחירון ביטוח הנסיעות שמופיע באתר, שם תוכלו לראות אצל כל חברה מהו המחיר ההתחלתי של ביטוח לפי מצב בריאותי קיים ולפי כך להבין לערך מה צפוי להיות המחיר של הביטוח שלכם.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות