ביטוח נסיעות לאחר אירוע מוחי

במידה ועברתם שבץ או אירוע מוחי, קראו את כל המידע על ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים לכם.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לאחר אירוע מוחי (שבץ מוחי) - כל המידע

במידה ועברתם אירוע מוחי, עליכם להתאים את ביטוח הנסיעות לחו"ל על פי מצב הרפואי הקיים שלכם. נרחיב על כל הפרטים והמידע הרלוונטי בנושא, ממש בהמשך.

מהו ביטוח נסיעות לאחר אירוע מוחי (שבץ מוחי)?

ביטוח נסיעות לאחר אירוע מוחי (שבץ מוחי), הינו ביטוח המכסה את המצב הבריאותי הנוכחי ועל פי העבר הרפואי של המובטח. חברת הביטוח יודעת לתמחר באופן שונה את פוליסת הביטוח שלו ולמעשה התשלום יהיה גבוה יותר מפוליסה רגילה. בנוסף לכך, ישנם כמה דברים שחשוב להכיר, הן ממתי מבטחים לאחר אירוע מוחי, האם יש מחיר מיוחד ותנאים נוספים, קראו את כל המידע הרלוונטי לאנשים שעברו שבץ מוחי.
 

ביטוח נסיעות לאחר אירוע מוחי

האם יש ביטוח נסיעות לאחר אירוע מוחי?

כמובן שיש, אבל לא כל חברת הביטוח תאשר ביטוח נסיעות לאחר אירוע מוחי אם לא חלפו כ-שישה חודשים לאחר האירוע. במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל תצטרכו לענות על שאלון רפואי, חלק מן השאלות מכוונות למקרים כאלו. במידה והיה אירוע מוחי ב-6 חודשים הקודמים, יהיה על המבוטח למלא שאלון רפואי ולבצע חיתום רפואי. זה תהליך קצר שרובו מתנהל על ידי חברת הביטוח או סוכן הביטוח. במידה ועברה חצי שנה, סיכוי שתקבלו אישור הוא כמעט מאה אחוזים. רק שתצטרכו לשלם על מצב רפואי קיים. במידה והאירוע היה ב-6 חודשים האחרונים לפני הטיסה, זה נתון להחלטת חברת הביטוח על פי מספר משתנים נוספים, בינהם מחלות כרוניות ורקע, גיל המבוטח ועוד.

מהו מחיר ביטוח נסיעות לאחר אירוע מוחי?

אז כפי שאתם מבינים, קיימת תוספת מחיר בעבור "מצב רפואי קיים" בפוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל שלכם, גם עם עברו כ-6 חודשים מאז האירוע המוחי. החברה המבטחת תדרוש תוספת בעבור כל יום ביטוח הנע בין 2.0$ ועד ל-4.0$ (תלו בחברת הביטוח). המחיר הסופי נקבע רק לאחר חיתום רפואי ומשתנה על פי קבוצת הגילאים של המבוטח. ניתן לברר מחיר באמצעות השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל באופן מהיר ופשוט.

מה חשוב לבדוק אצל חברת ביטוח הנסיעות?

מבוטחים אשר לקו בעבר באירוע מוחי, בקבוצת גילאים בוגרת או בעלי מחלות כרוניות, הדגשים המרכזיים שאתם צריכים לבדוק כאשר אתם בוחרים בחברת ביטוח נסיעות לחו"ל הם:

  • מוקד חירום זמין 24 שעות, רצוי עם לווי רפואי בעברית.
  • אפשרות פינוי, הטסה במקרים של החרפה במצב רפואי.
  • הסדר קל ומהיר במקרים של תביעת הביטוח במצב רפואי.
  • תמיכה נגישה בטלפון וב-ווצאפ.

האם אפשר לטוס אחרי אירוע מוחי ולאחר כמה זמן?

באופן מיידי? לא - זה מסוכן, ראשית אירוע מוחי חייב להיות מטופל בהקדם ובמהלך טיסה כנראה ולא תקבלו את הטיפול המתאים והטוב ביותר. כמו כן, ישנם מדינות בהן הרפואה לא מספיק טובה וגם זה צריך להיות שיקול (בחירת היעד). ונמשיך בנושא, בגדול אחרי כ-6 חודשים לאחר האירוע המוחי, לא צריכה להיות בעיה לטוס. כמו כן, זה חייב להיות באישור רופא ועם חיתום רפואי מול חברת ביטוח הנסיעות.

לסיכום,

אז אם צריך לסכם, בהחלט אפשר לעשות ביטוח נסיעות לאחר אירוע מוחי בהתאם לדרישות הפוליסה ולאחר חיתום רפואי. כן, תשלמו על כך יותר, בגלל שאתם נמצאים בדרגת סיכון גבוה יותר. והכי חשוב, כדאי לבדוק שאתם סוגרים עם חברת ביטוח נסיעות שמספקת שירות חירום נגיש, בעברית ואם יש גם ייעוץ רפואי - מעולה.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות