ביטוח נסיעות לחו"ל בהריון

בהיריון ורוצה לנפוש בחו"ל? לא לפני שתקראי על ביטוח נסיעות לחו"ל בהיריון.

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

כאן נסביר מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל בהריון, באילו מקרים לא ניתן לבצע ביטוח נסיעות לחו"ל אישה בהריון, מה חשוב שבצעו לפני הטיסה המיוחלת, נציג גם רשימת ציוד שתקל עליכן כמה שניתן בעת הטיסה והביקור ביעד הנחשק וגם איך תוכלו להתמודד טוב בזמן הטיסה עצמה - יאללה טסנו.

ראשית - עד איזה שבוע מבטחים אישה בהריון?

הרחבנו המון על הנושא בהמשך, גם על החריגים ועל השבועות ההיריון 33 ושבוע 34. אבל לשאלה הזו קיימת תשובה ברורה ומהירה, ניתן לעשות ביטוח טיסה בהריון עד שבוע 32 ללא בעיה. מעבר לכך, יש לקבל אישורי חריגים ולהתייעץ עם סוכן ביטוח הנסיעות של Gooday, שם יתנו לכם את מלוא המענה לכל שאלה וסיוע במידת הצורך.

מה חשוב לעשות לפני רכישת ביטוח נסיעות בהריון?

כאשר רוצים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל אישה בהריון הדבר הראשון שיהיה עלייך לעשות הוא להפגש עם הרופא שלך על מנת שיוכל לשלול חששות רפואיים הנוגעים בהריון ובעובר. בררי מולו בדיוק באיזה שבוע את נמצאת או עתידה להיות בשבוע של הטיסה ע"מ לוודא שאת קבילה להתבטח בביטוח הריון. חשוב לציין שקיימים מקרים בהם חברת התעופה מאשרת לעלות לטיסה עבור מי שנמצאת בשבוע 32 - 34 להריון אך רק במידה ומועד החזרה שלה בטיסה יהיה מוקדם מ - 4 שבועות (הריון הרי נמשך 40 שבועות).


ביטוח נסיעות בהיריון

השוואת מחירים לביטוח נסיעות לחו"ל בהיריון

קודם כל, ישנה הרחבה רפואית בעבור נשים בהיריון והיא בתוספת תשלום, לכן - רצוי לערוך השוואה בין הפוליסות ובין המחירים שמציעות חברות ביטוח הנסיעות לחו"ל לנשים בהיריון. ניתן לעשות זאת דרך המערכת שלנו בגודיי, כאשר מתחילים תהליך השוואה בין ביטוח נסיעות לחו"ל, בוחרים בהרחבה "היריון" ומגדירים שבוע. לאחר מכן, תראו את התוצאות, המחירים, הכיסוים וכל הנתונים הרלוונטים.

מפני מה מכסה פוליסת ביטוח נסיעות בהריון?

פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לאישה בהריון אמורה לכסות כל טיפול או בדיקה רפואית הנחשבת כחירום שיש צורך בה במדינה זרה. היא כוללת בין היתר:

 • בדיקת רופא
   
 • פנייה למיון ואף תשלום על ימי אשפוז
   
 • תשלום על תרופות שנרשמות ע"י הצוות הרפואי הזר
   
 • פינוי רפואי ע"י רכב חירום בעת הצורך
   
 • כיסוי רפואי על לידה מוקדמת וטיפול בתינוק פג

האם ניתן לקבל ביטוח נסיעות בהיריון בשבוע 34?

לא מעט בדיקות נעשות על ביטוח נסיעות בהיריון בשבוע 33 וכן, גם בשבוע 34. האם מותר? האם אפשרי? ובכן, מרבית חברות הביטוח מאפשרות ללא תנאים חריגים, ביטוח נסיעות לנשים בהיריון עד שבוע 32. לאחר מכן, בעבור שבוע 33 שבוע 34. יש לבקש אישור מהרופא וכן, גם לקבל חיתום ואישור של חברת הביטוח. ישנם מקרים יוצאי דופן בהם יתקבלו גם אישורים חריגים יותר. במידה והנך בשבוע 34 להיריון - כדאי לשוחח עם נציג על מנת לקבל את מלוא הפרטים.

האם ניתן לבטח היריון בסיכון לקראת טיסה לחו"ל?

הנושא נעשה מורכב כאשר רוצים לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל הריון בסיכון, במידה וגילית שאת בהריון בסיכון, נמליץ כמובן להמנע מטיסות, גם אם הקצרות ביותר ע"מ למנוע החמרה ופגיעה חלילה בך או בעובר. אך במידה ואין לך אפשרות לדחות ואת חייבת לטוס בשל הליך רפואי כזה או אחר בחו"ל, יהיה עלייך להצטייד באישור על כך מהרופא המטפל. קחי בחשבון שחברות הביטוח עשויות לאשר את בקשתך לביטוח היריון לחו"ל במידה ומדובר בהליך רפואי מחייב. הם עשויים לבקש לראות אישור מרופא מטפל.

האם מותר לטוס אחרי החזרת עוברים?

במידה וביצעתם החזרת עוברים, אפשר לטוס באישור הרופא כמובן ובמידה וההיריון אכן תקין ואינו בסיכון. ישנם כאלו אשר מחמירים ומציעים לטוס בשלב קצת מאוחר יותר כמו שבוע 10, שנושא החזרת העוברים הופך ליציב יותר. כמובן שהכל על פי מה שהרופא שלכן מאשר ולאחר ייעוץ עימו באמת תוכלו לדעת האם ניתן.

האם יש תוספת מחיר על ביטוח נסיעות לנשים בהריון?

ביטוח נסיעות לנשים בהריון נחשב לביטוח נסיעות לפי מצב בריאותי אישי ועל כן, קיימת תוספת מחיר על הכיסוי הבריאותי הבסיסי ובהתאם לשבוע בו את נמצאת בהריון ובהתאם למצבך הרפואי בזמן ההריון. כך או כך דעי שמדובר על תוספת הנעה בין 3$ - 8$ ליום. צוות פורטל גודיי ממליץ מאוד שתכללי ביטוח נסיעות להריון אם את בהריון לפני שאת טסה ע"מ שבעת חירום בחו"ל תוכלי לקבל עזרה רפואית מותאמת לך ולעובר שלך מבלי שתצטרכי לשלם מכיסך.

זכרי ששירותים רפואיים עבור תיירים בחו"ל הם יקרים מאוד ועל כן, לשם כך נועד הכיסוי הבריאותי שתפקידו לכסות את העלות הגדולה. ניתן לראות מידע נוסף בעמוד מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל.

מה לארוז לחופשה בהריון?

אין ספק שחופשה בחו"ל עבור נשים הריוניות עשוייה להשרות נחת על האם העתידית ועל העובר שנח בתוכה. כבר דאגת לביטוח נסיעות לחו"ל בהריון? מעולה! עכשיו כל שנותר הוא לרכז רשימת ציוד לטיסה ולחופשה שתסייע לך להעביר את החופשה בצורה כמה שיותר רגועה ונינוחה:

 • בגדים - הצטיידי בבגדים כמה שיותר נוחים, כאלו שלא לוחצים על הבטן, הצטיידי אפילו בנעלי בית נוחות.
   
 • כריות וכיסוי עיניים - כל עוד את לא מתכוונת לטוס בביזנס, שם מקבלים אביזרי נוחות לכל שהות הטיסה, אנו בפורטל גודיי ממליצים להצטייד בכרית, בכיסוי עיניים ואפילו בשמיכה. הצטיידי אף בכרית מתנפחת למותניים, מטרתה להקל על אזור האגן והגב בעת הישיבה, תוכלי אפילו להצטייד עם כרית חימום, שאותה תוכלי לחמם במיקרו שנמצא במטוס. רק מומלץ לוודא זאת טרם הטיסה מול חברת התעופה.
   
 • גרביים - במידה ומדובר בטיסה ארוכה, נמליץ לך להצטייד בגרביים אלסטיות שמטרתן למנוע היווצרות קרישי דם בזמן הישיבה הממושכת במטוס.
   
 • תרופות - הצטיידי בכדורים שאת נוטלת על בסיס קבוע כמו: כדור קל בטן, כדור נגד צרבות, בחילות ומיגרנות.
   
 • בקבוק מים - דאגי להצטייד עם בקבוק מים גדול עוד מהבית או מהדיוטי פרי, שישמש אותך בזמן הטיסה כדי שלא תתייבשי, נמליץ גם להוסיף פלח לימון שעוזר להקל על בחילות.
   
 • חטיפי בריאות - נמליץ לך גם להצטייד עם מזון מזין שלא מכביד על הבטן, כמו גרנולה, חטיפי אנרגיה ואף אגוזים ופירות יבשים.


ביטוח טיסה בהיריון

איך להתמודד עם טיסה במהלך ההריון?

נוסף למה שרשמנו עד כה, יש כמה היבטים שיסייעו לך להעביר את הטיסה בכמה שיותר קלות:

 • כיסא במטוס - לפני שאת ממהרת להזמין טיסה ליעד הנחשק, נמליץ לך לבחור במקום ישיבה שגובל במעבר, כך שתוכלי גם לצאת אל שירותי המטוס ביתר קלות וגם תוכלי מעת לעת לחלץ עצמות ולהקל על הגוף עקב הפרשי הלחץ בזמן טיסה.
   
 • זמני הטיסה - העדיפי להזמין טיסה לשעות הבוקר, כך שמאזן האנרגייה לא ישתבש עבורך, כמי שכבר ממילא מותשת מעצם ההריון.

באילו מקרים לא ניתן לקבל ביטוח נסיעות לחו"ל בהריון?

ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן הריון לא יתאפשר במקרים כמו:

 • שבוע ההיריון - במידה ועברת את השבוע ה - 32 להריונך, לא תהיי זכאית לביטוח הריון (במקרים חריגים ובאישור, כן).
   
 • גיל - במידה וטרם מלאו לך 18 או אם גילך הוא מעל 42, לא תהיי זכאית לכיסוי הריון בחו"ל (אלא באישור רופא).
   
 • כמות - במידה ומדובר בהריון שמכיל 2 עוברים ויותר, לא תהיי זכאית לביטוח הריון בחו"ל.
   
 • אישור רופא - אם הרופא לא אישר לך לטוס, לא תהיי זכאית לכיסוי הריון.
   
 • מצב בריאותי - במידה ואת נמצאת בשמירת הריון, סוכרת הריון או הריון שנכלל בסיכון גבוהה.
   
 • טיפולי פוריות - אם נכנסת להריון במסגרת טיפול פוריות.
   
 • טיפול עתידי - במקרים בהם ידוע לך מראש שעליך לעבור טיפול עתידי בזמן ההריון, כמו אשפוז, ניתוח וכדומה.
   
 • אלו למעשה הם הסטנדרטים המחמירים, ישנם וועדות וישנם אישורים חריגים, מומלץ לשוחח טלפונית עם נציג לבדיקת אישור חריג.
   

ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון

ביטוח נסיעות לחו"ל בהריון - לסיכום

נזכיר שיהיה עליכן להיבדק ע"י הרופא המטפל לפני שאתן משריינות טיסה או ביטוח נסיעות לנשים בהריון (אם אתן בשבוע ה- 34 ואילך, חברות ביטוח עשויות לסרב לבטח אתכן), אם הרופא שלכן נתן את ברכתו בעל פה ובכתב, דאגו לביגוד נוח והצטיידו באביזרים שיקלו עליכן כמה שניתן כמו כריות וגרביים אלסטיות כדי למנוע קרישי דם, אם אתן בהריון בסיכון, או כזה שמעבר לשבוע ה - 34 תוכלו לבטח עצמכן בביטוח נסיעות רק במידה ועליכן לעבור הליך רפואי חשוב בחו"ל שלא סובל דיחוי.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות