ביטוח נסיעות אחרי צינתור

גלו את כל המידע החשוב על הזמנת ביטוח נסיעות אחרי צינתור וצבעו השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות אחרי צינתור - מידע והזמנה

אם עברתם צינתור לאחרונה ואתם מעוניינים לטוס לחו"ל, כדאי שתבחרו היטב את פוליסת ביטוח הנסיעות שלכם ותוודאו שהיא אכן מעניקה כיסוי מתאים למצבכם הרפואי.

האם אפשר והאם מותר לטוס אחרי צינתור?

רבים בודקים ושואלים, האם מותר לטוס אחרי צינתור? ובכן, אפשר לטוס לאחר צנתור לב. וכעת תגיע השאלה הבאה שלכם, כמה זמן אחרי צינתור מותר לטוס? אז כמובן שיש גם תשובה, מומלץ לחכות כחודש ימים וזאת בהנחה ומצבו של הנוסע לאחר הצנתור הוא יציב ומדדיו נמצאו תקינים. חשוב לציין כי הדבר דורש התייעצות עם רופא מומחה / קרדיולוג תוך הצגת מדדים רלוונטיים כגון תפקוד של הלב, הפרעות קצב וכדומה. במקרים מורכבים יותר, בהם המדדים אינם יציבים, מומלץ לחכות משך זמן ארוך יותר, כאשר חברות הביטוח יבטחו את הנוסע רק 6 חודשים לאחר הצנתור.

 

ביטוח נסיעות לאחר צינתור

רכישת ביטוח נסיעות אחרי צינתור

כאשר רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל, ניתן לרכוש פוליסה בסיסית עם כיסויים מינימאליים וקיימת גם האפשרות לרכישה של הרחבות נוספות, בהתאם למצבו הרפואי של המבוטח. אם עברתם לאחרונה צינתור, יש להתייעץ תחילה עם רופא בנוגע לסוגיית הטיסה ובמידה והחלטתם לטוס בסופו של דבר, מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות אחרי צינתור שיכסה אתכם במצבים שונים במהלך השהות במדינת היעד. מומלץ לקרוא גם על ביטוח נסיעות למצב רפואי קיים ולקחת בחשבון כי בכל חברה גובה ואופן הכיסוי הביטוחי משתנה.

מזמינים ביטוח וטסים בראש שקט

לא משנה אם אתם מתכננים לטוס לחופשה, טיול או נסיעות עסקים - רכישת ביטוח נסיעות היא אחת מהפעולות החשובות ביותר. הביטוח מאפשר לנו לטוס בראש שקט ובמקרים רבים חוסך לנו לא מעט כסף, כאב רעש ובירוקרטיה ברגע האמת. חשוב לבצע השוואת מחירים בין ביטוחי נסיעות וזאת על מנת להוזיל את מחיר הפוליסה ככל שניתן, מה שמתאפשר כיום בעזרת המערכת החכמה של Gooday.

 

ביטוח נסיעות אחרי צינתור

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר צנתור?

כל חברת ביטוח, תספק פוליסה אחרת והכיסויים משתנים מחברה לחברה. בדרך כלל, כאשר מדברים על ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר צנתור, תהיה התייחסות לפינוי באמבולנס, אשפוז במהלך הלילה והחזר על רכישה של תרופות מסוימות במהלך החופשה או הטיול. בנוסף, חלק גדול מחברות הביטוח יספקו תמיכה באמצעות מוקד חירום מיוחד אשר זמין למבוטח בדרכים שונות: תמיכה טלפונית, אפליקציות ייעודיות, מענה במייל ועוד.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות