ביטוח טיסה עם גבס

טיסה עם גבס? שבר? גלו האם אפשר לטוס והכל על ביטוח גבס בחו"ל.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח גבס בחו

טיסה עם גבס, האם מותר לטוס עם גבס ביד? מה עושים שיש גבס ברגל? קבלו את כל המידע על טיסה עם שבר והאם כל חברה תבטח אותכם.

טיסה בעוד כמה ימים ויש שבר וגבס, מה עושים?

ללא ספק, ביש מזל לשבור את היד או הרגל רגע לפני טיסה לחו"ל. תחילה נסביר - אנחנו לא רפואים וזהו אינו ייעוץ רפואי, אנו מנגישים מידע שאספנו על מנת לסייע ככל שניתן. בסופו של יום - הרופא, חברת הביטוח וחברת הטיסה הם אלו שמאשרות הכל. אנחנו כאן על מנת להרגיע ולעשות לכם סדר ככל שניתן. אז האם אפשר לטוס עם גבס ביד? ברגל? סידרנו לכם את כל המידע ובדקנו בעבורכם מול חברות ביטוח הנסיעות ומול חברות התעופה השונות.

טיסה עם שבר

האם יעשו לי ביטוח נסיעות לחו"ל שיש לי גבס?

אז מבדיקה שעשינו, לא כל חברות ביטוח הנסיעות לחו"ל מאפשרות לעשות ביטוח עם גבס ביד או ברגל. ישנם מקרים שהם מחריגים את הגבס ומבטחים אותכם באופן חלקי וזה לא אידאלי ולא מצב תקין. אתם צריכים להיות מבוטחים לכל מקרה ובעיקר לבטח את היד או הרגל השבורה. חברות ביטוח הנסיעות המובילות שעובדת עם גודיי מספקות את השירות ויבטחו אותכם. יהיה לכך תוספת תשלום בעבור הרחבה "מצב רפואי קיים" ותצטרכו למלא שאלון בריאות וישנם גם חברות שיבקשו אישור מהרופא. מוזמנים לערוך השוואת ביטוחי חו"ל כאן בגודיי ולמצוא את המחיר הכי זול ומשתלם.

האם ביטוח נסיעות לחו"ל עם שבר - יקר יותר?

בגלל הרחבה של מצב רפואי קיים, תיהיה תוספת למחיר (אשר משתנה על פי גיל ועל פי חברת ביטוח) לתעריף ביטוח הנסיעות היומי. לא ניתן בדיוק לנקוב בסכום, כי מדובר ממש בהתאמה לפרמטרים השונים. אבל תוכלו לדעת את המחיר אם תשתמשו במערכת השוואת המחירים שלנו. תצטרכו לסמן שם את גילכם, היעד, אורך הטיול ובהרחבה את "מצב רפואי קיים". שתעברו לתוצאות אתם תוכלו לראות מה המחיר המוערך שתצטרכו לשלם בעבור ביטוח נסיעות לחו"ל עם גבס או שבר.

האם מותר לטוס עם גבס ביד?

תחילה נרגיע, כן מותר לטוס עם גבס ביד - אבל יש כמה הסתייגויות, קודם כל כדאי שתכירו - גבס רגיל במהלך טיסה מתנפח ועשוי אף להתפוצץ עקב הלחץ. לכן, כן אין בעיה לטוס עם גבס, אבל רצוי להשתמש בגבס קל, סד או קיבוע פשוט. כמו כן, ניתן לגשת אל הרופא המטפל לפני הטיסה ולבקש ממנו להרחיב בעבורכם את הגבס הקיים, כך שלא יהיה לחץ על השבר או היד.

  • מקרה חריג, בו תצטרכו אישור מיוחד -  הוא גבס טרי (48 שעות), לא ניתן להרחיבו ועשוי לעשות לחץ רב על השבר. במקרים כאלו חייב לעדכן את הרופא המטפל למציאת פתרון.

מה חשוב להכיר בטיסה עם גבס ברגל?

כאן גם המקרה זהה כמובן מבחינת טיסה עם גבס, אם יש אפשרות להעביר לגבס קל או לבצע הרחבה של הגבס - אין בעיה. במידה ויש צורך להרים את הרגל במהלך הטיסה וצריך מושב נוסף, צריך ליידע את חברת התעופה (חלק יאשרו ללא תשלום, חלק יגבו תשלום). כמו כן, ישנם חברות תעופה אשר הפתרון הנגיש  והמתאים לכם יהיה במחלקות מסויומות, כך שתצטרכו לשדרג את הכרטיס.

  • חשוב להכיר - ישנם מחלקות נגישות בכל חברות התעופה, רצוי ליצור קשר 72 שעות מראש (או מוקדם ככל שניתן), על מנת לקבל קביים והתאמה למצבכם.

האם צריך אישור טיסה עם גבס מרופא?

כן, צריך לקבל אישור מרופא לפני הטיסה, גם להציג זאת לחברת התעופה וגם רצוי מאוד שהוא ייבדוק האם הגבס מספיק מרווח, האם אפשר להחליפו לגבס קל ואם השבר טרי מאוד - האם אתם יכולים בכלל לטוס בצמוד למקרה. אז ביקור אצל רופא זה חובה לקראת הטיסה וקחו ממנו את האישורים הרפואיים, אתם תצטרכו אותם גם לחברת הטיסה וגם לחברת ביטוח הנסיעות לחו"ל.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות