ביטוח נסיעות לטורקיה

רגע לפני שאתם טסים לטורקיה, עשו ביטוח נסיעות דרך גודיי ותוכלו לחסוך!
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לטורקיה החל מ-1.8$ ליום! - השוואת מחירים

במידה ואתם מתכננים חופשה רגועה, או אולי טסים במסגרת טיפולי השתלות שיער בטורקיה - דעו שמומלץ מאוד לבצע ביטוח נסיעות לטורקיה ע"מ לדאוג שבעת צרה תקבלו את הטיפול הרפואי והכספי המגיע לכם. דרך פורטל גודיי תוכלו להשוות בעצמכם בין חברות הביטוח השונות בחינם ובצורה מרוכזת שתאפשר לכם לחסוך בכסף.

הרחבות נפוצות לביטוח נסיעות לטורקיה

דעו כי על פוליסת ביטוח נסיעות בסיסית מתווספות מגוון אופציות לשדרוג שאינן כלולות בפוליסה הרגילה. מתחת תוכלו לקרוא על כמה מהן:

 • ביטוח נסיעות לטורקיה עבור כבודה - למי מכם שמתכנן להביא איתו מזוודה גדולה שאינה נחשבת כטרולי אלא כזו שנשלחת לבטן המטוס - חשוב שתדעו שתוכלו לבטח את תכולת הכבודה במקרים חריגים בהם היא לא נוחתת איתכם בשדה התעופה הטורקי. מטרת הפיצוי הכספי שתקבלו במידה ואתם זכאים היא לרכוש ביגוד וציוד עד שתחזרו לארץ. חשוב לציין שבמידה ואכן אבדה לכם המזוודה בהגעתכם לטורקיה, יהיה עליכם להנפיק טופס רשמי של שדה"ת הטורקי המעיד על אובדן המזוודה כדי לקבל תמורתו את הפיצוי הכספי מטעם חברת הביטוח.
   
 • ביטוח נגד גניבת מכשיר סלולר - במידה ואתם מתכננים לבקר בשווקים העתיקים בטורקיה או באזורים בהם יש סיכון גבוה לגניבות - דעו שתוכלו לבטח את המכשיר שלכם לפני שתטוסו ליעד הנחשק. לרוב מדובר על תוספת של כמה דולרים בודדים ליום ובסכום פיצוי כספי חלקי, המצויין בפניכם לפני הוספת הפוליסה.
   
 • ביטוח לטורקיה לאנשי עסקים - מה שמאפיין ביטוח נסיעות לטורקיה עבור אנשי עסקים הוא שהיא מכסה כמות ימים הנעה בין 30 - 45 ימים ברצף לטיסה אחת וזאת בהשוואה לביטוח נסיעות לחו"ל המבטח עבור ימים בודדים. הביטוח הנ"ל יכלול בתוכו כיסוי על כבודה, על מכשיר טלפון במידה ונגנב, ביטוח על מחשב נייד, ביטוח רפואי מורחב, ביטוח על הוצאות רפואיות בעת אישפוז, במקרים בהם חברת התעופה שרכשתם אליה כרטיסי טיסה פשטה רגל ועוד.
   
 • ביטוח פעילויות אקסטרים - טורקיה מציעה לתייר הישראלי מגוון רחב של אטרקציות כמו: צלילה, צניחה חופשית, רכיבת טרקטורונים, טיסה בכדור פורח, טיפוס, שייט קייאקים ועוד. חשוב שתדאגו לאבטח את עצמכם בפני פעולות אלו, שעלולות לגרום גם לנזק גופני קשה במקרים לא צפויים.
   
סוג פוליסת ביטוח נסיעות לטורקיה בפני מה היא מבטחת?
ביטוח נסיעות עבור כבודה בפני איבוד או גניבת כבודה
ביטוח גניבות של מכשיר סלולר בפני גניבת סמרטפונים
ביטוח נסיעות לאנשי עסקים גניבת ציוד סלולר ומחשוב, הוצאות רפואיות, ביטול טיסה
ביטוח פעילויות אקסטרים בפני נזק גופני במסגרת פעילויות אקסטרים

כמה עולה ביטוח נסיעות לטורקיה ליום?

מחיר ביטוח נסיעות לטורקיה משתנה בהתאם למספר פרמטרים, החל מגיל ועד למצב רפואי, ימי החופשה והרחבות שונות (בהמשך נסביר יותר לעומק). ניתן לראות בטבלה מטה את מחירי הבסיס ליום בכל אחת מן חברות הביטוח המובילות.

 

 • המחיר המוצג מתייחס לחבילת הבסיס של חברות ביטוח הנסיעות.
 • המחיר המוצג הוא לקבוצת הגילאים הראשונה 0 עד 44 ובחלק מן החברות 0 עד 60.

איך נקבע המחיר לביטוח נסיעות לטורקיה?

במידה ותהיתם על בסיס מה נקבע המחיר הסופי עבור ביטוח נסיעות לטורקיה, נסביר לכם על כך מתחת:

 • גיל - אחד ההיבטים הקובעים את מחיר הביטוח הסופי שאתם עשויים לקבל הוא הגיל שלכם. הסיבה לכך נובעת מסיכונים שונים שעשויים להופיע במפתיע בטווח גילאים בוגר יותר וכך בעצם הסיכוי שתצטרכו להיעזר בשירותים רפואיים במהלך החופשה שלכם גבוה פי כמה מאשר צעירים בגילאי ה - 30 ומטה. שירותים רפואיים במדינות זרות לרוב יהיו יקרים יותר בגלל העובדה שלכם, כתיירים אין ביטוח בריאות מקומי ועל כן, חברת הביטוח שתבחרו היא זו שתהיה אחראית לספק את עול התשלום למוסד הרפואי בו תקבלו טיפול בעת הצורך.
   
 • מצב בריאותי - מה קורה במידה ומדובר בנוסע צעיר שמתמודד עם מחלה כרונית, כמו סוכרת, אסטמה, סרטן וכד'? במידה ואתם לוקים במחלה כרונית ומערכת חיסון חלשה - דעו שזה עשוי לייקר פוליסת ביטוח לטורקיה מפני שהסיכוי שתזדקקו לרפואה דחופה בעת ביקורכם בחו"ל הוא גבוה יותר בהשוואה לאדם ללא מחלות רקע וזאת בין אם מדובר בילד ובין אם במבוגר כי הפקטור המייקר כאן מתייחס לרקע הבריאותי בצירוף גיל המבוטח. תוכלו לקרוא עוד על ביטוח נסיעות לחו"ל לפי מצב רפואי קיים.
   
 • היריון - במידה ואת בהיריון והחלטת שאת מעוניינת לטוס לנופש רגוע, קחי בחשבון שעלות פוליסת הביטוח שלך תהיה יקרה יותר מנשים שאינן בהיריון. הסיבה לכך הוא שנשים בהיריון עשויות לחוות תסמיני טרום לידה בחו"ל שיחייבו אותן ביקור בחדר מיון במדינה בה הן יבקרו - דבר שעשוי לעלות לא מעט מפני שמדובר בבית חולים במדינה זרה.
   
 • פעילות אקסטרים - כמו שכבר הצגנו קודם לכן - טורקיה מציעה מגוון רחב של פעילויות אקסטרים מהנות ויחד עם זאת, יהיה עליכם לקחת בחשבון שמחיר פוליסת הבריאות שלכם עשוי להתייקר במידה ותרצו לקחת חלק בפעילויות האלו. הסיבה לכך היא כי הסיכוי לנזק גופני במסגרת פעילויות אקסטרים כמו צלילה, טיפוס, רכיבה ועוד הוא גבוה בהשוואה למי שאינו מבצע אותם בעת שהייתו בחו"ל. מטרת פוליסה זו הוא לספק לכם פיצוי כספי לשימוש בבתי חולים בטורקיה בעת הצורך.
   
 • ביטוח רכוש - ביטוח עבור אובדן או גניבת מזוודה, מכשיר סלולר או לפטופ אינו נכלל במסגרת פוליסת ביטוח נסיעות לטורקיה הבסיסית ועל כן, במידה ואתם חוששים מאפשרות בה המזוודה לא תנחת אתכם בשדה הטורקי או לחילופין, במידה ואתם מאלו שנוטים לאבד חפצים על בסיס קבע - נמליץ לכם לבטח את הרכוש היקר שלכם וגם אם זה אומר שיהיה עליכם לשלם מחיר מעט גבוה יותר מעלות הפוליסה הבסיסית.


ביטוח נסיעות לטורקיה

כיצד להשוות מחירים בין פוליסות ביטוח נסיעות לטורקיה?

פורטל גודיי מאפשר לכם לבצע השוואת מחירים לביטוח נסיעות לחו"ל באופן עצמאי בין החברות השונות ובחינם. בשלב הראשון יהיה עליכם לציין בטופס המצורף את תאריכי הטיסה, לאחר מכן תתבקשו לבחור מבין אופציות הכיסוי שיכללו בפוליסת הביטוח שלכם ולבסוף יהיה עליכם ללחוץ על "שלח" ואז תקבלו במיידית תוצאות שמאפיינות את הפרופיל הביטוחי שהקלדתם.

מהן הערים הנפוצות לטייל בהן בטורקיה?

כאן נציג בפניכם את הערים הפופולאריות שישראלים רבים פוקדים מדי שנה:

 • איסטנבול - איסטנבול היא עיר הנמל הרשמית של טורקיה, היא היוותה בעברה עיר בירה של האימפריה הביזנטית והיא מכילה בתוכה שפע של ממצאים היסטורים, מוזיאונים, שווקי אוכל וביגוד במחירים אטרקטיביים.
   
 • אנטליה - אחת האטרקציות הנפוצות באנטליה שבזכותה ישראלים רבים פוקדים אותה היא פארקי המים הרבים והמטורפים שהיא מכילה. מתכננים לבקר באחד מפארקי המים האקסטרימיים? אל תשכחו להשיג ביטוח נסיעות לטורקיה דרך פורטל גודיי.
   
 • איזמיר - באיזמיר, בדומה לאיסטנבול תוכלו לבקר במתחמי קניות רבים ומשתלמים ובנוסף, תוכלו לבקר בגן החיות וגם במוזיאון ע"ש כמאל אטאטורק שנחשב ל"אבי הטורקים" ואישיות בעלת השפעה היסטורית גדולה עבור הטורקים והעולם כולו.

 

השיגו ביטוח נסיעות לטורקיה במהירות דרך גודדיי

כיצד להפעיל פוליסת ביטוח נסיעות לטורקיה?

במידה ואתם מעוניינים לדעת כיצד להפעיל פוליסת ביטוח נסיעות לטורקיה עבור מצבים עליהם בחרתם לבטח את עצמכם - יהיה עליכם תחילה לפנות לחברת הביטוח דרכה בצעתם את הפוליסה. רוב חברות הביטוח מעניקות אופציית התקשרות דרך מספר טלפון בינלאומי או דרך התכתבות בווטסאפ ועבור שתי האופציות ההתקשרות קיים שירות שלרוב זמין 24/7.

חשוב להבהיר שהדרכים להפעלת הביטוח וקבלת החזר כספי משתנות בהתאם למקרה אך ככלל - יהיה עליכם לספק לחברת הביטוח מסמך רשמי מצד הרשויות השונות ע"מ לקבל את הפיצוי. נסביר על כך מתחת בהרחבה:

 • קבלת פיצוי על אובדן מזוודה - במידה ונחתתם בטורקיה והמזוודה נגנבה או אבדה וזאת בתנאי שכללתם בפוליסת הביטוח שלכם ביטוח על אובדן כבודה - יהיה עליכם לקבל אישור על כך או מחברת התעופה שדרכה טסתם (במידה והכבודה לא הגיעה למסוע או לחילופין, להצהיר להנהלת שדה"ת על כך שאיבדתם את המזוודה שלכם והוא יבצע בדיקה מול חברת התעופה ובמידה ולא תימצא המזוודה לאחר מכן - ינפיק לכם אישור על אובדן המזוודה - אותו יהיה עליכם לשלוח לחברת הביטוח דרך המייל או הווטסאפ (משתנה בין חברה לחברה).
   
 • אובדן סלולר ולפטופ - במידה ואיבדתם את מכשיר הסלולר או את הלפטופ שלכם וזאת בתנאי שפוליסת הביטוח שלכם מכסה אובדן של סמרטפון ולפטופ - יהיה עליכם לפנות לתחנת המשטרה המקומית בעיר בה אתם מתארחים בטורקיה ע"מ שהם ינפיקו לכם מסמך באנגלית המאשר שמכשיר הטלפון או לחילופין הלפטופ שלכם נאבד או נגנב. לאחר שקיבלתם את הטופס, יהיה עליכם גם כאן - לשלוח את המסמך במייל או בווטסאפ בהתאם לחברת הביטוח שלכם.
   
 • מתן טיפול רפואי בחו"ל - במידה ומדובר במקרה חירום המצריך אתכם לפנות במיידי לבית חולים מקומי בזמן שהותכם בטורקיה, יהיה עליכם לשלוח טופס מטעם בית החולים המעיד על אישפוז ע"מ שתוכלו להפעיל את פוליסת הביטוח ולקבל החזר כספי. חשוב לוודא מול חברת הביטוח מידע על היקף הכיסוי הבריאותי במסגרת ביטוח נסיעות לטורקיה, שכן, מדובר במגוון רחב של מקרים לא צפויים שיצריכו טיפול רפואי שונה ועל כן - מומלץ שתדעו על מה כן ועל מה לא מגיע לכם פיצוי כספי.
   
סוג כיסוי תנאי לקבלת החזר כספי מה חובת המבוטח לבצע?
אובדן מזוודה  הצהרה של חברת התעופה על אובדן המזוודה להגיש את המסמך דרך הווטסאפ/ המייל
אובדן או גניבת סמרטפון/ לפטופ  הצהרה מטעם המשטרה על אובדן סמרטפון או לפטוטפ להגיש את המסמך דרך הווטסאפ/ המייל
צורך בטיפול רפואי הצהרה של בית החולים בדבר אישפוז להגיש את המסמך דרך הווטסאפ/ המייל

טיפים של גודיי לפני טיסה לטורקיה

אנחנו בפורטל גודיי מודעים לעובדה שלטוס לטורקיה ובכללי לחו"ל היא חוויה מרגשת שמטרתה להשאיר בנו חוויות וטעם טוב. ויחד עם זאת, יש לא מעט דברים חשובים שעשויים "ליפול" בדרך בגלל התנהלות מקדימה לא נכונה. מתחת נציג בפניכם מספר טיפים מנסיוננו האישי שיסייעו לכם להבטיח חופשה כמה שיותר טובה במינימום תקלות, כמובן שהחשוב מכל הוא לעשות ביטוח נסיעות לטורקיה, אבל הנה עוד כמה דברים חשובים - התחלנו:

 • תרופות וציוד אישי - חשוב מאוד לשים בראש ובראשונה בתיק האישי שתעלו אתכם לטיסה - כל ציוד תרופתי ואישי שאתם זקוקים לו בחיי היום יום שלכם. הצטיידו בקרחומים במידה ומדובר על תרופות של מקרר ומומלץ שגם תדאגו לאישור באנגלית מהרופא המטפל שלכם לפני הטיסה, כך שבמידה ויעצרו אתכם אנשי מכס בשדה התעופה הטורקי, הם יאפשרו לכם לעבור לאחר קריאה של המסמך. 
   

 • ערכו רשימה - ערכו רשימה של ציוד לחו"ל שתזדקקו לו בהתאם למזג האויר הצפוי במדינת היעד אליה אתם טסים (במקרה הזה טורקיה). השתדלו לא להעמיס כך שתכולת המזוודה לא תעבור את המשקל המותר. זכרו שטורקיה עמוסה באתרי שופינג ושווקים וצפוי שתרצו לקנות בכמות נכבדת ולכן רצוי שלא תמלאו את המזוודה בציוד מיותר עוד בארץ כדי שתוכלו במקום הפנוי לאחסן את המזכרות והרכישות שלכם.
   

 • פאוץ' - כדי להימנע מגנבות במהלך ביקורכם, נמליץ לכם להצטייד בנרתיק פאוץ' שיהיה צמוד לכם למותן כדי שתוכלו לאכסן בו כסף ואת הטלפון שלכם. הצטיידות בפאוץ' מקטינה משמעותית את  הסיכוי שמישהו יגנוב מכם רכוש יקר וכסף. ניתן להשיג פאוצ'ים במגוון רחב של עיצובים כך שגם לא תצטרכו לוותר על המראה האופנתי שלכם.
   

 • יעדי ביקור - לפני תאריך הטיסה שלכם לטורקיה, מומלץ שתקראו על אזורים מומלצים באזור שאליו אתם הולכים להגיע. בצעו רשימה של אטרקציות שאתם מעוניינים לקחת בהן חלק וכך תוכלו למצות עד הסוף את היעד אליו תגיעו. תוכלו אפילו להצטרף לקבוצות בפייסבוק בנושא טורקיה ולקרוא על המלצות וטיפים שחברי הקבוצה מעלים לעתים גם בזמן אמת כשהם ביעד הנחשק.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות