ביטוח נסיעות לדרום אמריקה

מתכננים טיול גדול לדרום אמריקה? חשוב מאוד לעשת ביטוח נסיעות, אל תשכחו להשוו מחירים לביטוח נסיעות לדרום אמריקה.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לדרום אמריקה, מחיר החל מ-1.8$ ליום!

מתכננים לטוס לדרום אמריקה? אל תעשו זאת בלי ביטוח. בעמוד תוכלו לראות איך נקבע מחיר ביטוח נסיעות לדרום אמריקה, תוכלו לערוך השוואת מחירים וגם תראו טיפים נוספים לטיול.

השוו מחירי ביטוח נסיעות לדרום אמריקה

ביטוח נסיעות לדרום אמריקה הוא לא בהכרח דבר זול, במיוחד מפני שהטיול לדרום אמריקה הוא לא טיול קצר וכל חיסכון של עשרות סנטים ביום יכול להצטבר לסכום משמעותי. הדרך הטובה ביותר לחסוך במחיר ביטוח נסיעות לדרום אמריקה היא לערוך השוואת מחירים לביטוח נסיעות לחו"ל.

 

נוף מריו דה ז

כמה עולה ביטוח נסיעות לדרום אמריקה?

קשה להגיד בדיוק מה יהיה במחיר של ביטוח נסיעות לדרום אמריקה כי המחיר יכול להשתנות בהתאם לכל מיני גורמים. דרך אחת היא לבדוק את מחירון ביטוח הנסיעות לחו"ל של גודיי כדי להבין את טווחי המחירים של החברות השונות, כאן מטה תוכלו לראות את מחירי הבסיס הראשוניים.


 • המחיר המוצג מתייחס לחבילת הבסיס של חברות ביטוח הנסיעות.
 • המחיר המוצג הוא לקבוצת הגילאים הראשונה 0 עד 44 ובחלק מן החברות 0 עד 60.

מה משפיע על מחיר ביטוח נסיעות לדרום אמריקה?

כמה דברים משפיעים על מחיר ביטוח נסיעות לדרום אמריקה:

 • גיל המבוטח: לצערנו ככל שאנחנו מתבגרים יותר המצב הרפואי שלנו מתחיל יותר להתדרדר ולהיות פחות יציב. יותר סיכויים למחלות או בעיות רפואיות אחרות אומרת שהמחיר של ביטוח נסיעות לדרום אמריקה יהיה יותר יקר.
   
 • מצב בריאותי: אם כבר ציינו סיכוי לבעיות רפואיות אז קיומו של מצב רפואי קיים משפיע על מחיר ביטוח הנסיעות לדרום אמריקה. שוב מאותה סיבה - בגלל הסיכוי המוגבר לבעיה רפואית והצורך לתבוע את הביטוח.
   
 • הרחבות: כשעושים ביטוח נסיעות לדרום אמריקה יש כל מיני הרחבות שניתן לבחור לעשות או לא לעשות. כל הרחבה משפיעה על המחיר בצורה שונה ולא כל חברת ביטוח נותנת את אותה הפוליסה או אותו המחיר אז חשוב לוודא זאת.

הרחבות נפוצות של ביטוח נסיעות לדרום אמריקה

 • ביטוח תרמילאים: הרבה מאוד ישראלים בוחרים לעשות הרחבה של ביטוח תרמילאים כשהם טסים לדרום אמריקה שכולל כמובן גם חילוץ והצלה במידת הצורך, אפשר לומר שאם אתם מו'צילרים, זה ללא ספק ביטוח חובה בעבורכם.
   
 • ביטוח כבודה: דבר שלצערנו מאוד נפוץ בדרום אמריקה הוא גניבות. לא פעם שומעים על סיפורים של ישראלים שנגנב להם הציוד לכן כדאי לשים לב שאתם בוחרים לעשות ביטוח כבודה.
   
 • ביטוח אקסטרים: בדרום אמריקה יש הרבה טיפוסים ופעילויות אקסטרים שאפשר לעשות והביטוח עליהם הוא שונה. אם אתם חושבים לעשות פעילות אקסטרים כדי לבדוק את ההרחבה של ביטוח נסיעות אקסטרים.

 

מאצ

מה חשוב לדעת לפני שאתם טסים לדרום אמריקה

כמה טיפים שהיה לנו בגודיי חשוב שתדעו לפני שאתם טסים לדרום אמריקה:

 • זה שעולה או זה שיורד: יש שני סוגים של מטיילים בדרום אמריקה - כאלה שמתחילים מלמטה ועולים למעלה, וכאלה שעושים את ההפך. לרוב ישראלים בוחרים לעלות מלמטה למעלה: מתחילים מדרום ארגנטינה, עולים לברזיל, פרו, אקוודור ואז בוליביה. הרציניים ימשיכו את הטיול גם עד מרכז אמריקה למדינות כמו קוסטה ריקה, גוואטמלה ומקסיקו.
   
 • זמן מומלץ לטוס: עבור מי שעושה את המסלול העולה עדיך לטוס בין נובמבר לאפריל כדי להימנע מהרבה גשמים במדינות השונות. למי שעושה את המסלול היורד הזמן המומלץ לטוס הוא בין אפריל ליוני.
   
 • ציוד קריטי: רוב קוראי המאמר הזה הולכים לטייל עם המוצ'ילה שלהם למספר חודשים לכן חשוב לבחור אותה בקפידה. תמיכה טובה לגב, 60 או 70 ליטר ומקום למים. בנוסף כדאי לקחת ביגוד קל אבל כזה שיוכל לחמם אתכם בימים קרים. טיפ נוסף שהרבה אנשים העידו שהציל אותם הוא דוחה יתושים איכותי.
   
 • חיסונים: בדרום אמריקה יש הרבה מזיקים שאין בארץ לכן חשוב להצטייד בחיסונים הדרושים שהם: דלקת כבד A, טיפוס הבטן, דלקת כבד B, חצבת, אדמת, חזרת, דיפתריה, טטנוס, שעלת, קדחת צהובה וכלבת.
   
 • ויזה: ברוב המדינות תוכלו להיות עד 3 חודשים בלי בעיה מבלי שתצטרכו להשיג ויזה. המדינות היחידות שתצטרכו בשבילן ויזה הן גינאה, ונצואלה ובוליביה.
מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות