ביטוח נסיעות לגרמניה

טסים לגרמניה, קבלו מאיתנו טיפים מעולים וכמובן, לא שוכחים לעשות ביטוח נסיעות לגרמניה!
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לגרמניה החל מ-1.8$ ליום, ערכו השוואה עכשיו

קראו על היעדים המומלצים לבקר בהם בגרמניה, מהן ההרחבות הביטוחיות הנפוצות וגם איך תוכלו להשיג ביטוח נסיעות לגרמניה במחיר משתלם דרך גודיי.

רכשו ביטוח נסיעות לגרמניה במחיר משתלם!

במידה וכבר הזמנתם מלון וטיסה לגרמניה, דעו שהגיעה העת לרכוש ביטוח נסיעות מתאים אבל איך תדעו באיזו חברה מבטחת לבחור? ע"י מילוי פרטים אישיים במערכת השוואת מחירי ביטוח הנסיעות תוכלו לאתר הצעות לביטוח נסיעות לגרמניה בהתאם לפרופיל הבריאותי שלכם וכך לבחור בהצעה המשתלמת ביותר ולרכוש אותה באותו הרגע!
 

ביטוח נסיעות לגרמניה

מהו מחיר ביטוח נסיעות לגרמניה?

מחיר ביטוח נסיעות הנו נגזרת של פרמטרים הקשורים במבוטח, ביעד ולאורך הטיול. כאשר קבוצת הגילאים הינה פרמטר הראשוני שיקבע את מחיר הביטוח ולאחר מכן, מצבו הבריאותי, יעדו ומשך הטיול. הנה המחירים בעבור ביטוח בסיסי:


 • המחיר המוצג מתייחס לחבילת הבסיס של חברות ביטוח הנסיעות.
 • המחיר המוצג הוא לקבוצת הגילאים הראשונה 0 עד 44 ובחלק מן החברות 0 עד 60.

ביטוח נסיעות לגרמניה - הרחבות נפוצות

דעו שבמסגרת ביטוח נסיעות לגרמניה לא תמיד יכללו היבטים מסויימים כמו ביטוח של המזוודה שלכם, ביטוח ספורט אתגרי והרחבה בגין מחלה כרונית. מתחת נציג כמה מהרחבות הביטוח הנפוצות:

 • ביטוח כבודה - ביטוח כבודה נועד לכסות כל מקרה בו המזוודה שלכם לא נחתה בגרמניה איתכם ובמקרים בהם היא נגנבה במהלך הטיול.
   
 • הרחבה על מצב רפואי קיים - במידה ואתם רוצים לרכוש ביטוח נסיעות לגרמניה אך אתם מתמודדים עם מחלה כרונית כמו סוכרת, אסטמה או אלרגיה, יהיה עליכם להצהיר על כך בעת רכישות הביטוח כדי שזה יהיה מכוסה. ביטוח נסיעות ליעדים שונים כולל בתוכו בד"כ ביטוח נסיעות רגיל הכולל אישפוז או חילוץ אך למי מכם שביקור במוסדות רפואיים אינו נדיר ומתרחש לעתים קרובות - נמליץ להרחיב את הביטוח הרפואי.
   
 • ביטוח נסיעות לגיל הזהב - במידה והנכם בני 60 ומעלה ואתם מעוניינים לחזור לביקור שורשים או כדי להעביר בכייף את תקופת הפנסייה, דעו שתצטרכו להוסיף הרחבה ביטוחית עבור גיל הזהב שאליו הגעתם (בכבוד וביושרה). הסיבה להרחבה הביטוחית היא כי הסיכוי שתזדקקו לעזרה רפואית גבוה משמעותית מאפשר אדם צעיר. 
   
 • ביטוח ספורט אתגרי - אם חשבתם שגרמניה מסתכמת במוזיאונים, מסעדות ובירה, כדאי שתחשבו שוב. בגרמניה ניתן לקחת חלק בפעילויות אקסטרים הכוללות סקי, גלישה, צלילה, מצנח גלישה ועוד. קחו בחשבון שעבור חלק מהפעילויות תצטרכו להחזיק ברשיון כמו צלילה. במידה ואתם צפויים לקחת חלק בפעילות אתגרית כזו או אחרת חשוב שתדאגו לבטח עצמכם בפוליסת ספורט אתגרי שמטרתה לספק שירותי חירום בעת פציעה לא צפויה.
   
 • ביטוח ביטול נסיעה - במידה ואתם במצב בריאותי מתעתע וכזה שבגינו אתם מוצאים עצמכם באישפוז לעתים תכופות מהאדם הממוצע, דעו כי מומלץ שתרכשו הרחבה על ביטוח נסיעה. מטרת ההרחבה היא לפצות אתכם בעלות הטיסות ואטרקציות ששילמתם מראש בגרמניה. ההרחבה הנ"ל גם מציעה פיצוי כספי גם במקרים בהם בן משפחה מדרגה ראשונה נפטר או במקרים בהם זומנתם למילואים.

טיפים ומידע לטסים לגרמניה

הנה כמה טיפים ומידע רלוונטי בעבור אלו אשר מתכננים לטוס לגרמניה:

 • המטבע: לאלו שביקרו ממזמן בגרמניה, ה-מארק גרמני כבר לא המטבע. המטבע שמתמשים בו כיום הוא היורו, כמו במדינות רבות באירופה.
   
 • משך זמן הטיסה: טיסה ישירה מישראל לגרמניה היא בממוצע כ-4:30 שעות, תלוי בעיר שאתם נוחתים בה. מינכן וברלין הן קרובות יותר ולוקח כ-4:15 שעות ואילו המבורג ופרנקפורט לוקח כ-4:45 שעות. תוכלו למצוא מידע נוסף על זמן טיסה מישראל ליעדים נוספים כאן.
   
 • תוקף הדרכון הנחוץ: כמו מדינות רבות באירופה, תוקף דרכון הדרוש לכניסה אל גרמניה הוא בעל 3 חודשים לפחות על פי תאריך החזרה מהיעד.
   
 • תחזית מזג האוויר: לרוב גרמניה קרירה, רצוי לבדוק את תחזית מזג האוויר מראש, על מנת לקחת את הלבוש המתאים.
   
 • איזה ציוד כדאי לקחת: בין אם אתם טסים לחורף ובין אם בקיץ, חשוב מאוד שתעבדו על פי רשימת ציוד לחו"ל לפי התקופה.
מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות