ביטוח נסיעות לארצות הברית

טסים לארה"ב וצריכים לעשות ביטוח נסיעות? מזל שהגעתם לגודיי! אנחנו כאן כדי לתת לכם את כל המידע הנחוץ וכמובן, לעזור לכם בהשוואת מחירים לביטוח נסיעות לארה"ב.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לארצות הברית: משווים מחירים לארה''ב וחוסכים

טסים בקרוב וצריכים ביטוח נסיעות לארצות הברית? דרך הפורטל תוכלו לחשב את המחיר של הביטוח נסיעות לחו''ל ולהשוות בין כל החברות המובילות בשוק בקלות ובמהירות!

עומדים לעשות ביטוח נסיעות לארצות הברית? השוו וחסכו!

בפורטל גודיי משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לבצע השוואת מחירים לביטוח נסיעות לארצות הברית בין כל החברות המובילות בשוק במהירות ובקלות! איך תעשו את זה? זה פשוט! נכנסים להשוואת מחירי ביטוח, ממלאים את התאריך והיעד שאתם טסים, בוחרים כיסויים והרחבות, משווים, רוכשים וטסים!

 

ביטוח נסיעות לניו יורק

כמה עולה ביטוח נסיעות לארצות הברית?

אז כמה עולה ביטוח נסיעות לארצות הברית? אצל חלק מהחברות יש תוספת חלקית על ביטוח לארה''ב כך שהביטוח יוצא יקר יותר משאר המדינות בעולם. בנוסף, המחיר משתנה בהתאם למצב הגופני, הגיל, התקופה בה תסעו ועוד. תוכלו לראות מחיר מדויק בכל החברות המובילות בעמוד השוואת מחירי ביטוח נסיעות ובנוסף תוכלו לראות קצת נתונים יבשים במחירון ביטוח נסיעות לחו''ל.

ביטוח נסיעות לארה''ב - איך נקבע המחיר?

ישנם כמה דברים פרמטרים אשר משפיעים על מחיר הפוליסה של ביטוח נסיעות לארה''ב:

 • גיל המבוטח - אחת הסיבות שהגיל שלכם הוא פרמטר אשר משפיע על המחיר הסופי של הביטוח נסיעות שלכם וזאת מכיוון ועם הזמן והגיל שהולך וגדל אנחנו נחשפים לעוד סיכונים נוספים שעשויים להופיע בטווח גילאים גדול יותר, אם אתם מעל גיל 60, מומלץ שתקראו על ביטוח נסיעות לגיל השלישי.
   
 • מצב בריאותי של המבוטח - המצב הבריאותי שלכם גם כן פרמטר אשר מאוד משפיע על המחיר של הביטוח. זאת מפני השסיכוי של אדם עם מצב בריאותי לא טוב יהיה לו סיכוי גבוה יותר להזדקק לשירות רפואי בזמן שהותו בארצות הברית.
   
 • הריון - לנשים בהריון מבינינו שבא להן איזו חופשה טובה של בטן גב גם כן מייקר את המחיר. למה אתם שואלים? כי הסיכוי של נשים בהריון לחוות תסמיני טרום לידה שיחייבו אותן בביקור במיון הקרוב הוא גבוה יותר ולכן זה מייקר את המחיר. 
   
 • הרחבות - במידה ובחרתם לעשות הרחבות כגון ביטוח תאונות אישיות, ביטוח כבודה, ביטוח למכשיר הסלולרי, ביטוח לספורט אתגרי וכדומה, המחיר יתייקר בהתאם להרחבה שתבחרו.

הרחבות נפוצות לביטוח נסיעות לארצות הברית

אילו הרחבות נפוצות כדאי לעשות כאשר טסים ועושים ביטוח נסיעות לארצות הברית? אלו ההרחבות לפוליסה הנפוצות ביותר:

 • ביטוח לכבודה - הרחבה זו כוללת את הדברים הבאים: איחור המזוודה, איבוד המזוודה, נזק לכבודה וכדומה. במידה ואחד מהמקרים הבאים קרו לכם, תוכלו לקבל פיצוי כספי לאחר שתביאו לחברת את הביטוח את המסמכים אשר מוכיחים את זה שבאמת המזוודה שלכם מאחרת/ נאבדה או שנגרם לה נזק. 
   
 • ביטוח לקיצור או ביטול הנסיעה - טסתם לארצות הברית ואתם צריכים לקצר את הנסיעה ולחזור הביתה או חלילה במקרה גרוע יותר אפילו לבטל את הטיסה בעקבות מקרה רפואי? הרחבה זו תכסה את המחיר של הכרטיסים שרכשתם ותוכלו לקבל החזר כספי.
   
 • ספורט אתגרי - בארצות הברית תוכלו למצוא מגוון מאוד רחב של פעילויות אקסטרים מכל סוגים. לכן, אם אתם מתכננים במהלך החופשה צלילות או כל ספורט אתגרי אחר, מומלץ להוסיף את ההרחבה של ספורט אתגרי לפוליסה על מנת שבמידה וחלילה משהו יקרה לכם, תהיו מבוטחים ומכוסים מבחינה כספית.
   
 • ביטוח לטלפון נייד/ לפטופ - אם ברשותכם טלפון יקר וחדש שקניתם לא מזמן, אנחנו ממליצים לכם גם להוסיף את ההרחבה של ביטוח לטלפון נייד לפוליסה. הרחבה זו תקפה למצלמה, לפטופ וטלפון.
   
 • ביטוח תאונות אישיות - עוד הרחבה מאוד נפוצה היא ביטוח תאונות אישיות. הרחבה זו תקפה כאשר נפצעתם או התאשפזתם וכדומה (בהתאם לפוליסה) במהלך הטיול שלכם. במידה וזה קרה תהיו זכאים לפיצוי כספי חד פעמי.

צריכים ליצור קשר ולהפעיל את הביטוח?

ריכזנו לכם רשימה של חברות הביטוח ואיך ניתן ליצור איתם קשר במקרי חירום ולהפעיל את הביטוח:

 • הפניקס - לחברת הפניקס תוכלו לפנות במקרי חירום באמצעות ''וואטסאפ'', באמצעות שיחת טלפון ובאמצעות מייל.
   
 • פספורטכארד - לפספורטכארד תוכלו לפנות באמצעות הודעת ''וואטסאפ'', מספר טלפון, פקס, מייל ובאמצעות סקייפ.
   
 • הראל - לחברה זו תוכלו להתקשר באמצעות מספר טלפון.
   
 • מגדל - על מנת ליצור קשר תוכלו לעשות זאת באמצעות טלפון, פקס, מייל וסקייפ.
   
 • מנורה מבטחים - לחברת מנורה מבטחים זו תוכלו לפנות באמצעו מספר טלפון
   
 • כלל - לחברה זו תוכלו לפנות במספר טלפון, הודעת וואטסאפ, מייל ובאפליקציה ''הלחצן של כלל''.

 

שם החברה איך יוצרים קשר?
הפניקס טלפון, וואטסאפ ומייל
פספורטכארד טלפון, וואטסאפ, פקס, מייל וסקייפ
הראל טלפון
מגדל טלפון, פקס, מייל וסקייפ
מנורה מבטחים טלפון
כלל טלפון, וואטסאפ, מייל ובאפליקציה ''הלחצן של כלל''

קצת על החשיבות של ביטוח נסיעות לארה''ב

אנחנו לא יודעים אם בעבר שמעתם כבר על העלויות של טיפול רפואי בארצות הברית. למי שלא שמע - בארצות הברית המחירים של טיפולים רפואיים גבוהים מאוד ויכולים להגיע לאלפי ועשרות אלפי דולרים בעבור טיפולים שפה בארץ תקבלו בחינם. לכן, כאשר טסים לחו''ל ובמיוחד כאשר טסים לארצות הברית מומלץ מאוד לעשות ביטוח נסיעות לארה''ב לפני הנסיעה.

 

ביטוח נסיעות לארה

יעדים נפוצים בארצות הברית:

אלו רשימת היעדים הנפוצים ביותר בארצות הברית:

 • ניו יורק - בניו יורק תוכלו למצוא מגוון רחב של פעילויות כגון בניין ה- EDGE החדש, פסל החירות, מסע שופינג, מוזיאון 9/11, האקווריום של ניו יורק, מאדאם טוסו, גן החיות של סנטרל פארק ואנחנו יכולים להמשיך עוד הרבה אבל זה לא יגמר היום.
   
 • לאס וגאס, נבדה - בלאס וגאס תגיעו למקום שבו תוכלו למצוא גם כן מגוון רחב מאוד של אטרקציות, טיולים בטבע והרבה קזינו. דברים שאסור לכם לפספס בלאס וגאס - רחוב פרימונט (FREMONT), הגלגל הענק היי רולר (HIGH ROLLER), מופע המזרקות של מלון בלג'יו, טיול לסכר הובר מלאס וגאס וגם כאן אנחנו יכולים להמשיך עוד שעות אבל זה באמת לא יגמר.
   
 • סן פרנסיסקו, קליפורניה - אחת הערים הכי יפות בעולם אם לא העיר הכי יפה בעולם... הצבעים של המבנים, האי ''אלקטרז'', גשר הזהב וכמובן שהאוקיינוס ועוד דברים מיוחדים שתוכלו למצוא רק שם הם מה שהופכים את סן פרנסיסקו למה שהיא.

 

ביטוח נסיעות לארצות הברית

טיפים מגודיי לטיסה נעימה וטובה

כל טיסה לארצות הברית או לפחות רוב הטיסות הן חוויות מרגשות וטובות ועל מנת ששום לא דבר לא יוכל לבאס אתכם שם, אספנו לכם כמה טיפים מניסיוננו האישי:

 • תרופות - לפני שאתם מתחילים להכניס דברים לתיק, תכניסו קודם כל את התרופות על מנת שלא תגיעו למצב שבטעות שכחתם אותם בארץ.
   
 • הכינו רשימת ציוד - על מנת שלא תשכחו דבר בארץ ותתבאסו כשתפתחו את המזוודה, הכינו רשימת ציוד וודאו שלקחתם איתכם הכל. 
   
 • מתאם לשקעים - בארצות הברית השקעים לא אותו דבר כמו בארץ, לכן חשוב לקנות מתאם על מנת שלא תצטרכו להתעסק בזה כאשר תנחתו.
   
 • ויזה או דרכון זר - לפני הטיסה תוודאו שהויזה שלכם או הדרכון הזר שלכם בתוקף על מנת שתוכלו להימנע מאי נעימות כאשר תגיעו לשדה התעופה בארצות הברית, מידע נוסף על תוקף דרכון תמצאו כאן.
   
 • עישון בארצות הברית - בארצות הברית לא ניתן לעשן במקומות ציבוריים. ישנם מקומות מוקצים למעשנים מבינינו.
מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות