ביטוח נסיעות לחו"ל עד גיל 90

כאן תקבלו את כל המידע על ביטוח נסיעות לחו"ל עד גיל 90 ומעל, תוכלו לערוך השוואה והזמנה.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות עד גיל 90 ומעל? לכמה זמן אפשר לעשות ביטוח בכל אחת מן החברות ואיזה כיסוים והרחבות מומלץ לעשות? קבלו את כל המידע וערכו השוואה למציאת ביטוח הנסיעות לחו"ל עד גיל 90 הכי זול.

ביטוח נסיעות לחו"ל עד גיל 90, מה חשוב להכיר?

עד גיל 90 ומעל, חשוב מאוד לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, הפוליסה מכסה ומקיפה בפני מצבים רפואיים שונים ומעניקה שקט לטיול בחו"ל. חשוב להכיר כי לא כל חברות הביטוח מאפשרות לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל לגיל 90, במיוחד, אם יש מצב רפואי מורכב, הסיכוי למצוא חברת ביטוח שתסכים לבטח - הולך וקטן. כמו כן, לרוב המחיר יהיה בהתאם ואורך תקופת הביטוח יהיה מוגבל (ראו מידע נרחב על כך בפסקה הבאה).
 

ביטוח נסיעות לגיל 90

מהי תקופת הביטוח המריבית למבוטחים בגיל 90 ומעלה?

במידה ואין מצב רפואי מורכב, זאת התקופה המירבית שניתן לקבל ביטוח נסיעות לגיל 90 ומעלה, בכל אחת מן חברות הביטוח המובילות. מדובר על טווח גיל 86 עד גיל 90 ומעלה.
 

תקופה מירבית לביטוח נסיעות עד גיל 90

 
כלל ביטוח נסיעות הראל ביטוח נסיעות מגדל ביטוח נסיעות מנורה ביטוח נסיעות פספורט קארד הפניקס ביטוח נסיעות
לא מבטחים עד 30 ימים עד 7 ימים לא מבטחים עד 30 ימים עד 30 ימים
  למידע ורכישה » למידע ורכישה »   למידע ורכישה » למידע ורכישה »

האם ביטוח נסיעות מעל גיל 90 יקר יותר?

תכירו, כך זה עובד - מחיר ביטוח נסיעות לחו"ל מחולק על פי קבוצות גילאים, ביטוח נסיעות עד גיל 90 ומעל גיל 90 (למעשה, מגיל 86), הוא הקבוצה האחרונה והיקרה ביותר אצל כל חברות ביטוח הנסיעות לחו"ל. אז לשאלה, כן - מדובר על ביטוח נסיעות  יקר יותר מכל קבוצות הגילאים השונות. ניתן להיעזר במחשבון השוואת המחירים לביטוח נסיעות על מנת לקבל מחיר מדוייק.

איזה כיסוים והרחבות כדאי לעשות?

כאשר עושים ביטוח נסיעות לגיל השלישי, כדאי לעשות גם הרחבות נוספות אשר מתאימות ומעניקות כיסוי מלא לכל מצב, אלו ההרחבות השונות שאנו ממליצים לעשות:

 • ביטוח לטלפון נייד בחו"ל - הרחבה נפוצה מאוד, למעשה במקרה של אובדן או גניבה של הטלפון הנייד בחו"ל, תקבלו פיצוי על פי הפוליסה.
   
 • ביטוח ביטול טיסה - יש כמה סוגים של ביטוחים כאלו, חלקם כלולים בהרחבה לפי מצב רפואי וחלקם באופן נפרד, ביטוח ביטול טיסה הוא כיסוי שחשוב שיהיה למבוטחים עד גיל 90.
   
 • ביטוח כבודה - למעשה מדובר על ההרחבה הכי נפוצה, ביטוח כבודה מכסה מקרים בהם איבדתם את הכבודה שלכם או שהיא מתעכבת, הפיצוי אצל רוב החברות מיידי.
   
 • ביטוח רכב שכור בחו"ל - הרחבה זו היא למעשה ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור בחו"ל. כאשר אם אתם מתכננים לשכור רכב,  חשוב להכיר כי בחו"ל ההשתפות העצמית גבוה מאוד וזה למעשה סעיף אשר אומר כי חברת הביטוח תשלם את ההשתתפות העצמית במידת הצורך.
   
 • הרחבה על מצב רפואי קיים - חשוב מאוד להצהיר על מצב בריאותי, יש המון סוגים ומשתנים בנושא, אבל אם יש לכם מחלה כרונית או מצב רפואי מורכב, כדאי להצהיר על כך - על מנת להיות מבוטחים.

מה האותיות הקטנות שכדאי לבדוק?

כאשר עושים ביטוח נסיעות מעל גיל 90, ישנם סעיפים שחשוב שנכיר, אלו ה-3 החשובים ביותר:

 1. לא כל חברת ביטוח נסיעות לחו"ל תבטח אותכם, ישנם חברות (כפי שהצגנו למעלה) שלא מאפשרות ביטוח נסיעות לחו"ל עד גיל 90.
   
 2. במידה ויש מצב רפואי קיים ברקע, חשוב מאוד להצהיר עליו ואף בתחילת תהליך הביטוח. מצב רפואי משפיע על מחיר הפוליסה וכן,  על משך הטיול ולעיתים - חברות לא מאפשרות לבטח במצב רפואי מורכב בתוספת של גיל 90 ומעלה.
   
 3. תמיד אפשר לבקש חריגים, בשיחה עם נציג מטעם גודיי, תוכלו להגיש את כל הפרטים שיש לכם, בין אם זה אישור רפואי, מטרת הטיול, היעד ואופי הטיול ואנו נדאג לעשות ככל שניתן על מנת לאשר לכם פוליסת ביטוח לכמה שיותר זמן.
מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות