ביטוח נסיעות מעל גיל 85

הכירו את כל המידע הרלוונטי והחשוב בעבור ביטוח נסיעות מעל גיל 85.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

מחפשים ביטוח נסיעות מעל גיל 85? קבלו את מלוא המידע, הכירו את החשיבות, גלו מהי התקופה המירבית וגם האם ביטוח נסיעול לחו"ל מעל גיל 85, יקר יותר מאשר ביטוח לגילאים אחרים.

חשיבות ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 85

כאשר אתם בארץ, יש לכם ביטוח פרטי ואת המדינה שתשמור עליכם במגוון מקרים שונים. אבל שאתם שוהים בחו"ל? במרבית המקרים אתם לרשות עצמכם. כאשר ישנם מדינות בהם השירותים הרפואיים מאוד יקרים וכן, מקומות בהם תצטרכו פינוי והטסה חזרה ארצה. כאן למעשה נכנס ביטוח הנסיעות לחו"ל אשר מגן עליכם במקרים רפואיים וגם מכסה את הכבודה והרכוש עימו אתם טסים. 
 

ביטוח נסיעות מעל גיל 85

מהי תקופת הביטוח המריבית לגיל 85?

אז חשוב להכיר, כי כאשר עושים ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 85, לא כל חברות הביטוח מאשרות את הביטוח, ישנם כאלו שיבקשו אישור רפואי וישנם כאלו אשר יגבילו את תקופת הביטוח המירבית, אז לכמה זמן מאשרת כל חברת ביטוח נסיעות? ראו את הטבלה הבאה:
 

הפניקס פספורט קארד כלל הראל מנורה מגדל
עד 30 ימים
עד 30 ימים
 
לא מאפשרים עד 30 ימים עד 7 ימים עד 7 ימים

מה חשוב להכיר בפוליסת ביטוח נסיעות מעל גיל 85?

ישנם כמה דברים שכדאי להכיר כאשר מתכננים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 85, הנה הדברים הבולטים:

 • מצב רפואי קיים ברקע: כאשר קיימת מחלה רפואית כלשהי ברקע או מצב רפואי קיים בתקופה האחרונה, ייתכן כי ישקלו האם לאשר את תקופת הביטוח ומחיר הפוליסה ישתנה גם בהתאם למצב הרפואי. שילוב של מצב רפואי וגיל המובטח עשוי ליצור פוליסה יקרה מאוד.
   
 • הרחבת סקי: אם אתם חובבי סקי, דעו כי לרוב מגבילים את ביטוח הסקי עד לגיל 75. ישנם מקרים חריגים בהם כן ניתן לקבל אישור לעשות הרחבה לביטוח סקי בחו"ל ורצוי לשוחח על כך עם נציג מטעם גודיי.
   
 • מגבלות גיל: כפי שהבנתם, מדובר על ביטוח נסיעות מעל גיל 85, אך קבוצת הגילאים הבאה היא מעל גיל 90, כך שאם אתם מעל ל-90. כדאי שתעברו לעמוד המתאים וקראו על ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 90.

האם ביטוח נסיעות לגיל 85 יקר יותר מהרגיל?

טוב אז חשוב שתכירו כי מחיר בסיס ביטוח הנסיעות מתחלק על פי קבוצות הגילאים. כאשר הקבוצה של גיל 85 ומעלה, היא אחת לפני האחרונה אצל חברות ביטוח הנסיעות לחו"ל. מה שאומר - שהיא כמעט הכי יקרה. אז לשאלה, כן - מחיר ביטוח נסיעות מעל גיל 85 יקר יותר מאשר ביטוח לאנשים צעירים יותר.

מה ההרחבות הכי נפוצות שרוכשים בגיל 85?

איזה הרחבות רוכשים בדרך כלל שעושים ביטוח נסיעות מעל גיל 85? הנה הרשימה:

 • מצב בריאותי קיים: כמעט בלתי נמנע - לרוב יהיה מחלת רקע כלשהי לאנשים מעל גיל 85. זה הנתון הסטטיסטי שעולה. הרחבה הזו דואגת שגם אם יש מצב רפואי קיים הוא יהיה מכוסה בחו"ל.
   
 • רכב שכור בחו"ל: ההרחבה הזו נועדה על מנת לבטל תשלום על השתתפות עצמית ברכב שכור בחו"ל. כאשר בדרך כלל מדובר על סעיף יקר אצל חברות השכרת הרכב. לכן - אם אתם מתכננים לטוס ולנהוג - כדאי לרכוש.
   
 • טלפון נייד: מכסה במקרים של אובדן או גניבה, ביטוח טלפון נייד בחו"ל הוא כיסוי נפוץ מאוד לכל מי שרוכש ביטוח נסיעות לגיל הזהב.
   
 • כבודה: באופן כללי, מדובר על הרחבת הביטוח הכי נפוצה שיש, בין אם זה לגיל 85 ומעלה ובגילאים אחרים.
   
 • ביטול קיצור נסיעה: אין לדעת האם תצטרכו לקצר את הנסיעה? האם בכלל לבטל אותה מראש? הרחבה הזו תדאג שתקבל פיצוי וסיוע כאשר תצטרכו לעשות זאת. כמובן - בכפוף לתנאי הפוליסה ותנאי ההרחבה.
מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות