ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 80

כל המידע הנחוץ על ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 80 והשוואת מחירים מהירה!
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

בני 80 ומעלה ושוקלים לטוס לחו"ל? לא לפני שרכשתם ביטוח נסיעות מתאים. מתחת תקראו מדוע עליכם לרכוש אותו, מהן ההגבלות ומה חשוב לקחת בחשבון.

מדוע חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 80?

במידה ואתם שוקלים לבקר בחו"ל והנכם מעל גיל 80, חשוב שתדעו שאתם בסיכון מוגבר לחלות או להפצע, גם אם אתם בריאים וכשירים בד"כ חשוב שתדאגו לכיסוי בריאותי מותאם אישית לכאשר תמריאו לחופשתכם בחו"ל.

 

ע"י רכישת הכיסוי אתם למעשה פוטרים את עצמכם מעלויות גבוהות בעבור שירותי רפואה וחירום במקרים בהם תזדקקו להם בחו"ל.

 

זכרו שמהרגע בו עזבתם את גבולות ישראל, הביטוח הרפואי המסובסד מקופ"ח שאליו הורגלתם כבר לא תקף, מה שאומר שעל כל מקרה בו תיאלצו להיעזר בשירותי חירום ורפואה - העלויות שתשלמו כתיירים לא מבוטחים ירקיעו שחקים.

 

ביטוח נסיעות מעל גיל 80

מהי תקופת הביטוח המירבית עבור מבוטחים מעל גיל 80?

תקופת הביטוח המירבית שיוכלו להעניק חברות הביטוח השונות עבור לקוחות בין 80 ומעלה תנוע בין 10 עד 60 ימים.

 

היות ומבוטחים בני 80 ומעלה נעשים יותר רגישים לתחלואה ונעזרים בתרופות על בסיס קבע, כך הסיכון שלהם עולה ועקב כך, חברות הביטוח נמנעות מלהעניק היקף ימים גבוה יותר.

 

אורך תקופת ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 80
הפניקס הראל פספורט קארד כלל מגדל
30 30 30 60 10

הרחבות מומלצות לביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 80

 מתחת נציג את ההרחבות הנפוצות שלקוחות בגילאי 80+ מרבים לרכוש במסגרת ביטוח נסיעות מעל גיל 80:

 • ביטוח ביטול טיסה - מדובר בהרחבה שתפקידה לפצות אתכם על כל מקרה שבגינו נאלצתם לבטל את הטיסה עקב אשפוז או מוות של בן משפחה מדרגה ראשונה. הפיצוי יכסה גם עלויות למלון ואטרקציות שרכשתם מראש.
   
 • ביטוח הפלגה - במידה ואתם מתכננים לשוט בקרוז בין מספר מדינות, חשוב שתרכשו הרחבה על הפלגה, שתדאג לספק לכם שירותי חילוץ במקרים בהם נזקקתם לטיפול רפואי מורכב שאילץ אתכם לעזוב את היאכטה.
   
 • הרחבת מצב רפואי קיים - במידה וגילכם מעל ל - 80 ואתם נעזרים בתרופות עקב מחלות רקע על בסיס יומי, עליכם ליידע על כך את נציג חברת הביטוח. מדובר בהרחבה המחייבת צעירים ומבוגרים כאחד וזאת כמובן בתנאי שהם מתמודדים עם מחלות רקע.

האם פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 80 יקרה יותר?

כן, לצערינו ככל שגיל המבוטח עולה, כך גם הוא חשוף ליותר סיכונים בריאותיים בגלל הרגישות שמביא עמו הגיל וכך גם עלות ביטוח הנסיעות שתשלמו פר יום.

 

יחד עם זאת לצוות גודיי חשוב להבהיר לכם שהסכומים שתשלמו עבור ביטוח נסיעות מעל גיל 80 יהיו נמוכים פי כמה בהשוואה לעלויות שתיאלצו לשלם על שירותי חירום בהיעדר הביטוח הנ"ל ולכן נמליץ שלא תחסכו על עצמכם כי בגילכם זה עשוי להיות יותר צפוי שתזדקקו לשירותי רפואה ובטח במדינה זרה, שמביאה איתה מזג אויר שונה וסיכונים שונים.

השיגו ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 80 במחיר משתלם!

כפי שכבר הבנתם, ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 80 הוא לא זול כלל היות ורוב הסיכויים שתזדקקו לו וחברת הביטוח מצדה תצטרך לפצות אתכם בעלויות גבוהות. יחד עם זאת, עדיין תוכלו להשיג הצעה מוזלת יותר מבין החברות ע"י השוואת מחירי ביטוח הנסיעות במנגנון ההשוואה של גודיי.

 

במנגנון תוכלו למלא פרטים מלאים ולקבל מספר הצעות מחיר מחברות הביטוח השונות, ביניהן תוכלו להשוות ולרכוש את ההצעה הזולה ביותר עבורכם, מבלי להתפשר על היקף הביטוח.

דגשים חשובים לפני רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 80

הנה כמה דגשים חשובים לקחת בחשבון לפני שאתם רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 80:

 • היקף הפוליסה - דעו שלא כל החברות מעניקות היקף ביטוחי דומה עבור מבוטחים בני 80 ומעלה. מסיבה זו, נמליץ לברר מול כל חברה בנפרד ולוודא: האם הכיסוי כולל הרחבות מסויימות (כבודה, ביטול טיסה..), האם זה מכסה כמות ימים מספקת עבורכם?
   
 • פעילויות אקסטרים - האם אתם בתוככם עוד צעירים ומעוניינים לקחת חלק בפעילות אקסטרים בחו"ל? כדאי קודם לוודא שהחברה המבטחת מסכימה לכם לרכוש הרחבת ספורט אקסטרים כדי שתקבלו מענה ראוי במקרה של פציעה חלילה.
   
 • שירות לקוחות - עליכם לוודא שבעתות חירום יש לכם למי לפנות. העדיפו להתנהל מול חברת ביטוח שמאפשרת לכם ליצור עמה קשר במספר דרכי תקשורת יעילות.
   
 • מועד קבלת הפיצוי - צוות גודיי ממליץ לתעדף חברת ביטוח המעניקה ביטוח נסיעות מעל גיל 80 עם אפשרות לפיצוי מיידי. הסיבה לכך היא שלעתים מדובר בסכומי עתק שתצטרכו לשלם בפועל בהיעדר פיצוי מיידי מצד המבטחת, מה שיגרום לקושי כלכלי בעת שאתם נופשים בחו"ל .
   
 • קראו מידע נוסף בעמוד ביטוח נסיעות למבוגרים ולפי גיל
מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות