ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 75

כל המידע על ביטוח נסיעות מעל גיל 75 כולל ביטוח סקי, גלו הכל וערכו השוואת מחירים!
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

קראו מדוע חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 75, אילו הרחבות תוכלו להוסיף אל הפוליסה, כמה ימי ביטוח תוכלו לקבל מכל אחת מהחברות וגם כיצד תוכלו לרכוש תוך מספר רגעים ביטוח נסיעות מותאם אישית דרך גודיי.

מדוע חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 75?

בין אם אתם בריאים ובין אם אתם מתמודדים עם בעיות בריאותיות המתקשרות לגילכם, דעו שעליכם לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 75. הסיבה לכך נגזרת מהעובדה שמהרגע בו אתם עוזבים את גבולות ישראל, אתם למעשה כבר לא מכוסים בביטוח הממלכתי המסובסד לו אתם זכאים בישראל.

 

מה שאומר שעל כל טיפול או מקרה חירום לא צפוי שתיתקלו בו בחו"ל, תצטרכו לשלם סכומי עתק, שעלולים לעלות לכם בתקציב שהפרשתם לצורך הטיול מלכתחילה. ע"י רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 75, תוכלו לקבל שירותי בריאות וחירום המותאמים לכם אישית במדינת היעד בחינם או במחיר מסובסד מאוד!

 

ביטוח נסיעות לחו"ל עד גיל 75

אילו הרחבות לכלול בביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 75?

יש כמה הרחבות שיתאימו כתוספת לביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 75:

 • ביטוח ביטול טיסה - מטרת הרחבה זו היא להעניק לכם פיצוי כספי על טיסות, מלונות ואטרקציות ששילמתם עליהן מראש וזאת במידה ולא התאפשר לכם לטוס כתוצר של אשפוז או מוות של בן משפחה.
   
 • כיסוי כבודה - מטרת כיסוי לכבודה נועדה לפצות אתכם בסכום כסף לרכישות ציוד במידה והמזוודה הגדולה שלכם לא נחתה אתכם ביעד עקב עיכוב, גניבה או אובדן. 
   
 • ביטוח ביטול השתתפות על רכב שכור - במידה ואתם מתקשים שוקלים לשכור רכב בחו"ל כדי להקל על ההתניידות, כדאי שתקחו בחשבון לרכוש ביטוח המבטל השתתפות עצמית על הרכב שתשכירו. חשבו על זה רגע, נסעתם בכביש במדינת היעד בתקופה המושלגת ולפתע הרכב החליק מהמסלול ישירות לתוך עץ וכל מכסה המנוע התעוות - אתם מצדכם לא תשלמו שקל, אלא רק חברת הביטוח ממנה רכשתם את הפוליסה.
   
 • ביטוח מצב רפואי קיים - במידה ואתם מתמודדים עם מחלות רקע כלשהן, עליכם ליידע על כך את החברה המבטחת. זאת כדי שהיא מצדה תוכל להתאים לכם כיסוי רחב מספיק ולקבוע לאשר או לסרב להרחבות נוספות רצויות. (ביטוח סקי, ביטוח ספורט אתגרי..)

לכמה ימי ביטוח זכאים מבוטחים מעל גיל 75 בחו"ל?

סך ימי ביטוח מורשים בעבור זכאים שרכשו ביטוח נסיעות מעל גיל 75 עשוי לנוע בין 15 ימים ועד 120 ימים. כל זאת כמובן בהתאם לשיקול דעת של החברה המבטחת:

 • סך ימי ביטוח - הפניקס - 120 ימים
   
 • סך ימי ביטוח - פספורטקארד - 90 ימים
   
 • סך ימי ביטוח - הראל - 120 ימים
   
 • סך ימי ביטוח - מגדל - 15 ימים
   
 • סך ימי ביטוח - כלל - 90 ימים
   
 • ימי הביטוח המקסימלים

מה חשוב שתבדקו בפוליסת ביטוח נסיעות עד גיל 75?

לפני שאתם רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 75, כדאי שתדאגו לבדוק מספר היבטים:

 • היקף הפוליסה - יש לקחת בחשבון שלא כל חברות הביטוח מעניקות היקף ביטוחי שווה. לכן חשוב שתבררו מה כלול ולא כלול בפוליסת הביטוח שלכם. אם אתם שוקלים לקחת חלק בפעילויות אקסטרים למשל - חשוב לוודא שאכן תוכלו להוסיף את ההרחבה הזו לפוליסה הבסיסית שלכם. אם לא, אתם למעשה לא תכוסו במקרה חירום לא צפוי.
   
 • שירות לקוחות - כדאי שתתעדפו חברת ביטוח שזמינה לכם במספר גדול של פלטפורמות וכאלו שיהיה לכם נוח להתנהל מולם.
   
 • תקופת הביטוח - כפי שהסברנו מעל, כל חברת ביטוח בוחרת לעצמה את רף הימים שניתן להתבטח דרכה עבור בני 75 ומעלה, כך שבמידה ואתם מעוניינים בנופש לתקופת זמן ארוכה, נמליץ לבדוק איזו חברה תסכים לבטח אתכם ליותר זמן.
   
 • קבלת פיצוי כספי - עוד פרמטר חשוב הוא אופן ומועד קבלת הפיצוי בעת הפעלת ביטוח במקרי חירום. יש חברות שיעבירו פיצוי כספי למבוטחים באופן מיידי ויש כאלו שיעניקו פיצוי רק לאחר החופשה כשתגישו להם מסמכים בארץ. צוות גודיי ממליץ לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 75 דרך חברה שמעניקה פיצוי מיידי כדי לחסוך לכם בסכומי כסף גבוהים שיכולים לשמש אתכם לאטרקציות וחוויות בזמן הטיול.

האם פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 75 יקרה יותר?

בהחלט, ככל שגיל המבוטח עולה, ובעיקר מגילאי 50 ומעלה, כך המחיר שתשלמו על הפוליסה יהיה גבוה יותר פר יום. חשוב לציין שבמידה ואתם בריאים ואינכם מתמודדים עם מחלות רקע כלשהן או נכות פיזית - מחיר הביטוח עשוי לרדת וזה כמובן בהתאם לשיקול דעת של החברה המבטחת.

ביטוח סקי מעל גיל 75

ביטוח סקי מעל גיל 75, 80 ואפילו 84 הוא בהחלט אפשרי, רק קחו בחשבון שלא כל חברות הביטוח מעניקות ביטוח סקי מעל גיל 75. מי שכן תעניק את הכיסוי בד"כ תדרוש שאלון רפואי מקדים וחיתום כדי להעניק את ההסכמה הסופית.

 

שימו לב שביטוח סקי מעל גיל 75 ייחשב ליקר בפער בגלל הגיל אך חשוב לציין שגם עבור צעירים בריאים מדובר בהרחבה יקרה בפער, כך שעליכם לקחת זאת בחשבון בעת רכישת ביטוח סקי

רכשו ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 75 עם גודיי וחסכו!

מתכננים לטוס לסקי באוסטריה? או אולי למסע מעמיק יותר לנפש בהודו? כך או כך, חשוב שתדאגו לביטוח בריאות המותאם אישית במצבכם וגילכם. דרך גודיי תוכלו למלא פרטים בטופס ייעודי להשוואת מחירים של ביטוחי נסיעות להשוות בין ההצעות שקיבלתם ולרכוש את ההצעה במחיר הנמוך ביותר שקיבלתם וכל זה כבר באתר וכשירות חינמי!

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות